Práce ve fitku

4. srpna 2017 v 18:00 | LadySilvi |  All
Po milionté (pro vás, co mě neznáte nebo jste mé články nečetli) říkám, že dělám ve fitkuSmějící se.

Dělám něco jako recepční.
Moje místo je za "barem" (a svým způsobem je to strašně bezpečné místo, protože tam mám svoje "soukromí" a nikdo na mě nemůžeSmějící se. Je to hodně strategický místo). A tam lidem, co přijdou
1. dám klíček od skříňky (nebo prodám to, co chtějí nebo udělám kafe)
2. zanesu to do PC
3. no a pak už jenom jejich plním požadavky (a zodpovídám jejich otázky, kde co je a bla bla bla), ohledně fitka, kafe, vybavení, solárka a cvičení apod...
(Nejvtipnější na tom je, že já o většině těch věcech nic nevímSmějící se. Vždycky jenom improvizuju - ne teda tak docela, protože za tu dobu, co dělám ve fitku jsem se leccos naučila a pochytala od šéfa, jiných trenérů apod., ale prakticky hodně dobře hrajuSmějící se). Určitě se vám kolikrát stalo, že se vás ptal někdo na něco, o čem jste neměli ani ponětí a tak jste prostě improvizovaliSmějící se.
Abych se vrátila zpátky k tomu, co dělám, tak ještě například vypisuji permanentky, dělám kafe (kromě latté...to dělám jenom s sebou, protože tam nikdo nepozná, že mi sakra nejde udělat ten hezkej proužek, který je děsně nefotogenický, ale dělá z latté lattéKřičící), proteiny, sacharidy, řídím solárko apod. Teď to zní, že toho dělám docela dost, ale je to všechno takové pomalejší a klidnější, takže většinu času čtu a čtu hodně a naprosto to miluju! Což mi připomíná, že vám musím napsat o dalších knihách, které jsem přečetlaNevinný.

Vím, že jste čekali asi zázraky a ohromná kvanta informací o práci ve fitku a myslím si, že jsem vás tím zklamala, ale já fakt nemám co jiného říct. Teď momentálně o prázdninách je pro mě tahle práce ztráta času. Fitko mi strašně času sežere a těším se, až začnu v říjnu se školním rokem a ten čas, který tam mám volný a věnuji ho knížkám nebo zírání na Instagram, využiju třeba k učení.

Jinak samozřejmě taky spoustě lidem radím, dávám jim čísla na trenéry, říkám jim, jak to u nás chodí, doplňuji věci, co se spotřebovaly, prodávám domácí (samozřejmě zdravé) sušenky a jogurty včetně Tiramisu (což je nejtučnější věc ze všech domácích věcí, ale lidi se po něm můžou totálně ujístSmějící se a já ho miluju teda taky!).

Vlastně ale díky práci právě tady ve fitku jsem se naučila si vybírat, co se týká kafe. Od té doby, co mám tuhle práci prakticky nepiju rozpustný kafe, protože vím, co je to za hnus a prostě mi nechutná. Ve spoustě kavárnách, které jsem měla ráda se mi taky kafe znechutilo, protože bylo prostě hnusný a dokonce jsem začala pomalu opouštět moje milované latté nebo prostě jenom kafe s mlékem a začala jsem pít sice Lungo, ale většinou si mléko už nedávám. Takže možná je to díky bohu, ale spíš to nestojí za moc, že jsem si začala vybíratSmějící se.

Jinak, co se týká té práce, tak tam z 98% chodím ráda (když nepočítám to, že nadávám, když tam musím jít ve vedru apod...), protože si tam se mnou lidi povídají a jsem ve společnosti. Je úžasné, jak mě ti lidé už znají a vědí, že vím, co chtějí nebo už mi nemusí říkat, jak se jmenují, protože si je pamatuji a automaticky dělám to, co chtějí připravit vždycky. Kolektiv je fajn..Zkrátka to tam mám ráda. Je teda pravda, že je to neustále stejná práce dokola a dokola, takže se prakticky nic nového nenaučíte, ale je to brigáda, ne moje skutečná "velká" práce, takže nemůžu říct nic.

Vaše

LadySilvi

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama