Červenec 2017

Bělení zubů kokosovým olejem - Funguje to?

31. července 2017 v 18:00 | LadySilvi |  Rady a tipy
Sama tomu nevěřím, ale FUNGUJE TO!Smějící se

V článku, ve kterém jsem psala o mém objevení kokosového oleje jsem se právě zmínila o tom, že kokosový olej by měl napomáhat bělení zubů. Taky jsem tam psala, že to zkouším, ale ještě jsem nemohla říct, jestli to skutečně funguje.

Je to dlouhý, pomalý, postupný a velmi šetrný proces, co se bělení zubý týče.

Každý večer, po vyčištění zubů (což je většinou před spaním) si zuby pomažu poměrně velkou vrstvou kokosového oleje + jazyk a jdu si lehnout (nic nepiju, ani nejím). To je vše, co pro to dělám. Teď to bude asi měsíc, co kokosák používám a je tam vidět malinký pokrok. Je opravdu malinký, ale je tam! (Už jsem vypotřebovala YONI kartáček, takže tohle je další zázrak v bělení zubůSmějící se)
Celkově je i moje pusa ve větším "klidu"Smějící se.

Myslím si, že pasty na zuby, které obsahují právě kokosový olej a černé uhlí, by mohly fungovat. Ještě jsem, ale žádnou nevyzkoušela, takže kdybyste s nějakou z nich měl někdo z vás zkušenost, tak budu ráda za doporučeníSmějící se.

Určitě doporučuji!

Vaše

LadySilvi


Co se nepovedlo - AliExpress.com

29. července 2017 v 20:22 | LadySilvi |  Nákupy z AliExpressu
Chtěla jsem vám sem dát odkazy, ale ani jeden z těch, o kterých tady budu mluvit už nefunguje a asi vím pročSmějící se.

Z AliExpressu se nepovedly "naštěstí" jenom dvě věci z těch "X", které jsem objednávala, ale na obě dvě věci jsme byli docela natěšení.

1) TVRZENÉ SKLO NA BRÁCHY MOBIL - upozorňuji, že to sklo mělo být za 1) sklo a za 2) tvrzené. Vzhledem k tomu, že si brácha nedávno nechával opravit normální sklo na mobilu, protože mu prasklo ("samo" - klasickySmějící se), tak řekl, že ho taky zkusí z AliExpressu, když mě a mamce se to povedlo a přišlo to za 1) dokonale zabalené 2) naprosto v pořádku a za 3) rychle po objednáníSmějící se. Tak jsme mu to tedy objednala (stránku si vybral on sám, já jsem to jenom objednala). Po nějaké době přišla obyčejná malá (už jenom z lehka) bublinková obálka. Nevěděla jsem, co to je, tak jsem to rozbalovala a pak až mi to začalo docházetSmějící se. Nebudu to nějak protahovat, to sklo nebylo za 1) vůbec sklo (byl to nějaký plast), za 2) už vůbec ne tvrzené a za 3) to něco na displej, co se vydávalo za tvrzené sklo, bylo i poškrábané tak, že to ani bez bublin na displeji udělat nešlo. Brácha z toho byl nešťastný, ale v tu chvíli to bylo neskutečně, ale neskutečně vtipnýSmějící se. Takže je brácha pořád bez tvrzeného sklaSmějící se.

2) PRSTÝNKY - objednávala jsem si takové ty prstýnky, jak je dáte na skoro každý kousek prstu a ne jen na klasická místa (víte co myslím?Smějící se). Po asi 5 týdnech mi přišel extrémně malý balíček, který neměl ani bublinky a docela dost cinkalSmějící se, když jsem to rozbalila, tak jsem tam uviděla ty prstýnky. No, řeknu vám, že velikostně jich 90% sedí perfektně mojí 4 leté ségřeSmějící se, což pro mě není moc super, vzhledem k tomu, že jsem se na ně fakt těšila, protože jsou nádherné, ale alespoň je má kdo nositSmějící se. Ty přišly teda v pořádku a nebyly hned na vyhození - ségra je ztrácí postupněSmějící se

Tady vidíte, že ne všechno (viz tvrzená skla) přijde v pořádku a tak, jak má. Samozřejmě obě dvě objednávky jsou asi tak v max. 30 korunové hodnotě, proto se tomu i smějeme, ale na druhou stranu to docela naštveSmějící se.

Vaše

LadySilvi

Samolepící/samodržící podprsenka

27. července 2017 v 18:00 | LadySilvi |  Recenze
Jedna byla pro, druhá zase absolutně proti, takže mi nezbývalo nic jiného, než to na vlastní kůži vyzkoušet.

Nemohla jsem nikde žádnou samodržící podprsenku najít, až jsem na ní kápla úplnou náhodou v New Yorkeru. Všude je takových videí a recenzí, jak dokonalý "vynález" to je, že jsem to zkrátka nemohla nezkusit. Podprsenka mě stála 299,-

Důležitý je říct, že podprsenka není stahovací, má normální zapínání, které k sobě stáhne košíčky. Další důležitá věc je, že podprsenka je látková, protože ty gelové podprsenky mi přijdou nechutnéSmějící se.

Podprsenka vypadá nějak takhle
(Pozn. Tyhle obrázky jsem ukradla ze ZOOTu, ale pro představu alespoň abyste věděli, co myslím)
Přišlo mi divné a zároveň asi i nechutné, že bych si měla lepit na prsa nějaký silikon...No, tak zas tak horký to nebyloSmějící se. Ze začátku to byl sice nepříjemný pocit, ale pak jsem si zvykla a v pohodě. Co se týká těch otvorů na bradavky, tak si myslím, že u podprsenky z New Yorkeru to není tak úplně dobře udělané, protože vám to neudělá tak hezká prsa (když tak koukám na tuhle podprsenku ze ZOOTu, tak tady ty otvory vypadají daleko lépe umístěné), ale po nějaké té úpravě se to dá zvládnout.

Podprsenku jsem měla na sobě jenom jednou (cca 6 hodin), ale automaticky jsem si řekla, že vám to musím hned říct. O tom, že jakmile se začnete potit, tak vám bude podprsenka padat, jsem věděla, ale o tom, že nebude moc držet jsem teda fakt nevěděla.
Podprsenku jsem si doma hned lepila asi půl hodiny, než jsem vykoumala, jak to správně nalepit, aby to drželo a nikde mi to nevadilo - to jako dobrý, beru to. Zkoušela jsem ji poprvé, OK. Pak to asi hodinu lepilo a drželo perfektně, byla jsem fakt spokojená (a okamžitě jsem si zvykla na to pohodlí, že mě nikde nic neobepíná, a když mám tričko, kde mám poměrně holá záda, tak si nemusím hlídat, že by mi podprsenka (bez ramínek) někde čouhala). Jenže po hodině se to zlomilo a podprsenka se mi začala odlepovat a pomalu padat. Běžela jsem si to hned přelepit, protože to bylo extrémně nepříjemné. Když jsem tohle udělala po hodině asi ještě jednou, tak se interval zkrátil na 3/4 hodiny a to mi fakt už tekly nervy. A důležité je říct, že nebylo žádně vedro, takže jsem se nepotila (jo, nějaké to utomatické tělní vylučování a kdesi cosi, co funguje neustále tam bylo, ale neříkejte mi, že by se sloupávala hned).

Nebudu to dál už prodlužovat, ale Teri vymyslela skvělou věc, že ji můžu nosit třeba na nějaké rande, které nebude trvat déle než 3/4 hodinySmějící se, takže to je zatím asi pro mě jediná vidina, kdy si tuhle podprsenku obleču.

Výhodou je, že se dá samozřejmě omýt vodou, nechat uschnout a pak na silikon nalepit zase nějaký pytlíček nebo něco, aby to opět lepilo, takže hygienické to je.

Nevím, možná jsem měla špatnou ruku, co se výběru týče...možná mám prsa, která tohle neschvalujíSmějící se(možná podporují VOLNOST NADEVŠESmějící se) a nebo zkrátka jsou tyto podprsenky k ničemu a všechen ten boom okolo je jenom blbost. Jenom je ještě jeden takový fajnový paradox Smějící se. Podle mě se tyhle podprsenky využijí nejvíc v létě (protože v zimě nechodíte oblečené asi v nějakých takový tričkách a tílkách, ve kterých ukazujete co nejvíc z vaší opálené kůže), ale v létě a teplých dnech se vlastně nosit nedají, protože padají...Tak mě napadá, jestli je to fakt k něčemu.

Mám taková nutkání si objednat ještě nějakou odněkud z Číny, ale uvidím.

A co vy, máte s těmito podprsenkami zkušenost taky?

Vaše

LadySilvi

Tvářenka NYX Nude'tude/Nutitude

25. července 2017 v 18:00 | LadySilvi |  Recenze
Pomalu, pomaličku rozšiřuji svojí osobní výbavu od kosmetiky NYX a dnešní recenze je právě na tvářenku.

Důvodem koupě nové tvářenky bylo to, že jsem se přestala dobře cítit v růžové tvářence a sháněla jsem nějakou spíše do hněda, jenže sama jsem si ji dobře neuměla vybrat, proto se mi hodilo, když jsme jeli do Prahy. Zaběhla jsem do NYX a bylo mi jasné, že tam si vyberu. Odchytla jsem si tam slečnu, se kterou jsme na mě přímo vyzkoušeli několik tvářenek a vybrali jsme tu, která mi sedí nejvíce a zároveň odpovídá mým požadavkům. Přesně i pro ten přístup personálu miluju chodit do NYXu. Tam se nemusím bát, že si vyberu špatně, protože vyškolený personál mi buď poradí, přímo na mě vyzkouší nebo jenom doporučí, co by bylo nejlepšíNevinný.

Tvářenka mě stála 189Kč, ale na internetu se její cena pohybuje mezi 100-200Kč.

Mám odstín HDB 02 Nude'tude/Nutitude.

+ nepráší
+ je příjemná na pleti
+ lehká, i když se nanese ve větší míře
+ není lesklá, takže bronzer se z ní udělat nedá
+ obal je z pevného plastu
+ dlouho vydrží (ale je nutné brát v potaz, že já si dávám tvářenku na make-up a poté celý hotový make-up fixuju fixačním sprejem)
+ skvělá pigmentace (jde z ní udělat buď lehké naznačení tvářenky nebo naopak výrazné líčení - je poddajná)
+ jde s ní konturovat (tím, že je to téměř tělová barva, tak to vypadá přirozeně a efektně)
+ NYX netestuje kosmetiku na zvířatech (poslední dobou jsem se o to začala poměrně zajímat a tohle je velký bonus pro tuto kosmetickou značku. Máte alespoň jistotu, že kvůli vaší tvářence netrpěla nějaká zvířata)

- otevírání tvářenky (sice je na otevírání vytvořená krásná decentní mašlička, ale otevírat to fakt nejde a občas je to o nehty)

Takže já určitě doporučuji. Na výběr mají několik barev. Jen mě štve, že je to v tak malém balení. Myslím si, že při každodenním používání ji asi rychle vypotřebuji.

Vaše

LadySilvi

Kokosový olej

23. července 2017 v 18:00 | LadySilvi |  Rady a tipy
I já jsem propadla síle kokosového oleje, ale trvalo mi to pěknou dobuSmějící se.

Kokosový olej se dá použít fakt úplně na všechno, ale dneska bych vám ráda řekla, na co ho používám já.

  1. Noční krém (nemám úplně ráda olejové báze, ale naučila jsem se ho používat na noc, protože je to asi jediný olej, který nezanáší do porů, krásně se všechno hojí a nechává pokožku dýchat. Na den ho úplně nedoporučuju, protože přeci jenom, je to olej a make-up na něm nebude asi úplně dobře držet (ale nevím, třeba se pletu). Myslím si, že kokosový olej se dá používat na pleť každého typu, protože mě se pleť mastí a má sklony k nedokonalostem, ale přesto ho používám, protože se vstřebá, vypíná pleť a nezatěžuje)
  2. Tělové mléko (tak ho využívám asi úplně nejvíce, protože tak krásně voní a je ohromně příjemný a hydratační)
  3. Péče o rty (přes den ho většinou při sobě nemám, takže ho přes den nepoužívám, ale večer nebo, když jsem doma, tak používám jen ten)
  4. Péče o nehtovou kůžičku (na to mám sice jiný speciální přípravek, ale tohle tomu vůbec neuškodí a kamarádky, které olej užívají už delší dobu, tak si to nemohou vynachválit)
  5. Bělidlo na zuby? (nevím jestli to bělí, protože všechno chce čas, ale každopádně to není vůbec špatně. Dokonce se doporučuje dát si lžičku kokosového oleje do úst a nechat to tam převalovat 20 minut a poté vyplivnout, protože po těch 20ti minutách je olej plný bakterií z našich úst, ale já na to nemám žaludek a čas, takže si s tím každý den, po vyčištění zubů, potřu všechny zuby a nanesu trošku i na jazyk a nechám to být)
  6. Fixaxe vlasů (když mám udělané lokny nebo hezky zvlněné vlasy, tak mě osobně nepomáhá tužidlo ani lak na vlasy, takže jsem to zkusila s kokosovým olejem a jo, musím říct, že to funguje. Olej si naberu do rukou a pomalu ho nanáším na vlasy tak, jak chci, aby vypadaly moje vlny a nepoškodily se, takže je většinou "mačkám" od konečků ke kořínkům. I kdyby to třeba nefungovalo, tak to alespoň krásně voní a vlasy se lesknou)
  7. Ingredience do DIY Sea salt spraye (víc se o něm můžete dočíst v předchozím článku)
  8. Když dělám palačinky a lívanečky (je to sice trošku větší spotřeba, ale olej se nepřipaluje a navíc dodá jídlu takovou zvláštní kokosovou vůni a chuť. Dodá klasické chuti takové nevšední aroma a moc to chutná.)
  9. DIY energetický nápoj (možná se vám může zdát, že dávat si olej od pití musí být pěkná chuťovka, ale jelikož kokosový olej slouží jako rychlý zdroj energie při sportu díky obsahu rychle působící mastné kyseliny, tak zdroj energie je to ideální. A co do mého nápoje přidávám? Voda, čerstvé ovoce (nejradši mám jahody a maliny), cca půl lžičky kokosového oleje a chia semínka (většinou dávám jednu dávku, protože pak už víckrát za den chia nevezmu). V létě si přidám do pití i led a k bazénu je to perfektní nebo před tím než jedete na kole apod.)
  10. Redukce celulitidy (jo, celulitida je běžná věc, já vim, ale je lepší na ni patlat přírodní krémy, než ty umělé a proto ho používám i na celulitidu. Nevím, jestli to účinkuje, na to ho používám moc krátkou dobu, ale když tomu budu věřit, tak si myslím, že to účinkovat bude.)
A tady máte ještě pár tipů, jak můžete olej využívat vy:
1. Krémovější káva (slyšela jsem, že je to strašně dobré. Do vaší oblíbené kávy si přidáte půl lžičky kokosového oleje a voila, máte novou kávu)
2. Lék na bolest v krku a kašel (ještě jsem to nezkoušela, ale až na mě něco takového přijde, tak to zkusím místo nějakých sirupů a pastylek. Kokosový olej se při těchto obtížích má užívat 3x denně 1/2 lžičky. Asi to nebude nic moc, ale víte, že to máte přírodní a nezatěžuje vám to žaludek, naopak vám to zajistí lepší průchodnost střev)
3. Odličovač make-upu (já se tím mažu večer, takže jako odličovadlo to nepoužívám, protože to přímo nesnáším. Odličovadla na olejové bázi u mě rozhodně nepochodíSmějící se)
4. DIY pasta na zuby (smícháte ve stejném poměru jedlou sodu a kokosový olej a čistíte, a čistíte a čistíte. Já osobně bych do tohohle nešla, protože sice ano, kokosový olej je na zuby fajn (taky ho používám), ale jedlá soda je bělidlo, ne ale jen tak ledajaké. Při dlouhodobějším používání si můžete na vždycky zničit zubní sklovinu, takže pokud do toho půjdete, tak prosím opatrně!)
5. Přírodní deodorant
6. Léčba různých bebíček (odřenin, oděrek, spálenin...)
7. Masážní olej (to jsem také ještě nevyzkoušela, protože teď mě dlouho nikdo nemasíroval, ale tím, že olej taje při tělesné teplotě prakticky okamžitě, tak to musí být velmi příjemné)
8. Lubrikační gel (je antibakteriální, takže zabraňuje vzniku nějakých ošklivých infekcí, ale apeluji na vás..nemá se používat současně s kondomem, protože by mohl narušit jeho funkci. Vyzkoušené to nemám, ale prý se tak dá používat také.)
9. Léčba oparů
10. Repelent (zejména proti komárům, včelám apod.)

Využití má samozřejmě mnohem víc, ale všechno by se mi sem asi ani nevešlo a myslím si, že jsem vyjmenovala to nejhlavnější využití kokosového olejeSmějící se.
Na závěr jen řeknu, že já jsem si svůj kokosový olej koupila v DM drogerii (větší balení za 189Kč).
A také bych vás chtěla připravit na to, že pokud ho budete kupovat v teplejším počasí (cca víc než 24°C), tak může být roztátý. Nebojte se, při pokojové teplotě zase zatuhne. Do ledničky bych ho nedávala, protože mi kamarádka říkala, že ji zhrudkovatěl a ty hrudky nešly rozetřít. Teri ale říká, že ho v ledničce má a všechno v pohodě. Je to asi na vás.

Vaše

LadySilvi

DIY Sea salt spray

21. července 2017 v 18:00 | LadySilvi |  Rady a tipy
...aneb JAK NA VLNY JAKO OD MOŘE.

Holky, upřímně řečeno jsem hledala nějaký způsob nebo nějakého pomocníka, jak si udělat ty hezké vlnky, které mi dělá jen moře (slaná voda) a sluníčko, ale nemohla jsem nic najít. Nebo takhle, našla jsem toho spousty, ale podle recenzí nic neodpovídalo mým požadavkům a tak jsem hledala a hledala, až jsem našla jedno DIY, které funguje.

Dlouho jsem přemýšlela o koupi kokosového oleje a jelikož stojí stejně, jako většina přípravků, které by vlnkám, které chci, dopomohly..rozhodla jsem se radši pro olej, který je také jednou ze surovin, které budeme k výrobě potřebovat.

Co potřebujeme na naše DIY?
1. lahvičku s rozstřikovačem (nejlépe lahvičku třeba po tělovém spreji, ale hlavně musí mít stříkátko Smějící se)
2. skleničku, ve které budeme roztok připravovat (samozřejmě nejlepší by byla kádinka - kvůli nálevce, ale já doma takové vybavení nemám, takže postačí trychtýřek, který jsem taky doma neměla, takže já jsem to prostě nějak lila ze skledničkySmějící se)
3. lžíci

Postup:

1. 1 - 2 lžíce kokosového oleje (dávám ho tam kvůli hydrataci a vůni)
2. vodu (cca tolik vody, kolik mililitrů má vaše sklenička, ve které mícháte)
...teď dobře rozmíchejte kokosový olej ve vodě...
3. 3 lžíce soli (můžete dát i méně, ale více určitě nedávejte)
...opět rozmíchejte...
4. 1 lžíce gelu (jakýkoliv gel na vlasy, který najdete, můžete použít. Nejlepší by byl ale gel, který má minimální parfemaci, protože pak bude cítit ve vašich vlasech - dávám ho tam kvůli lepší výdrži- )
...pečlivě vše ještě jednou promíchejte a přelijte do vaší lahvičky...
A HOTOVO!
Pozn.: můžete použít i nějaké aroma, pokud nějaké máte po ruce (vím, že se hodně doporučuje a je velmi oblíbené levandulové aroma), ale bez toho voní také skvěle.

Pokud budete tak pošetilí, jako já, tak si vaši lahvičku ještě něčím vyzdobte, ať se vám více líbí a můžete vesele používat. Co se týká trvanlivosti, tak vám k tomu neřeknu nic. Prostě ho používejte, dokud ho máte. Myslím, že ho stejně hned vypořebujete, jakmile si na to vaše vlasy zvyknouSmějící se.

Doporučuju sprej používat na minimálně vlhké nebo úplně suché vlasy. Nastříkejte si ho všude a postupně vlasy "muchlejte" směrem ke kořínkům. Nakonec počkejte, až budou vlasy úplně suché.

Na moje vlasy to funguje, takže nezaručuji a neříkám, že to bude zabírat třeba na úplně rovné, těžké vlasy. Mé vlasy jsou husté, jemně prostříhané a mají sklon dělat takové ty ne úplně pěkné vlnky.

Jedinou nevýhodou, kterou tento DIY Sea salt sprey má je to, že jsou po něm vlasy LOGICKY slané. To je ale tak jediné.

Nedoporučuji sprej používat každý den, protože sůl vlasy vysušuje a kokosový olej na úplnou hydrataci a ochranu vlasů v tomto případě nestačí, takže občas, pokud se vám nechce dělat nic s vlasy, tak si je nastříkejte tímto sprejem a máte vystaráno.

Můj tip na závěr..:
Pro větší efekt a hezčí vlnky doporučuji si vlasy nastříkat tímto sprejem a zatočit je do drdolu, který je zatočený v tom směru, v jakém nosíte patku. Takto vlasy necháte úplně uschnout nebo jim zlehka dopomožte fénem.

Vaše

LadySilvi

Zadní kryty na mobil - AliExpress.com

19. července 2017 v 18:00 | LadySilvi |  Nákupy z AliExpressu
Tak tentokrát budu mluvit o krytech na mobil, které jsem si objednávala já a musím říct, že jsem z toho na první pohled měla extrémně smíšené pocity. Ještě jednou podotýkám, že nemám iPhone, takže jsem si to objednávala na "normální/nenormální" mobil, na který jen tak hezký kryt neseženeteSmějící se.

Objednávku jsem dělala 31.5.2017 a přišly mi (oba dva) až 3.7.2017 - to je vůbec nejdelší doba, za kterou mi nějaké zboží přišlo.

(Pokud byste chtěli fotky, tak už to říkám po několikáté..napište mi třeba sem, na mail nebo nejlíp na instagram a já vám ty fotky ráda pošlu)

Jako první budu mluvit k tomuto krytu (odkaz) (Je to hned ten první ve výběru s názvem COLOR - černo zlatý s pruhy dělanými do V).
Kryt mě vyšel na cca 125 Kč, což nebylo úplně levné (myslím na poměry a ceny, které vám tu běžně prezentuji z AliExpressu), ale zase jsem si říkala Jooo, vždyť je ten kryt pevný a TŘPYTIVÝ, tak jo, dobře.
No, jenomže, když přišel, tak pevný byl, to jo...ale třpytivý?...Tak to ani omylem. Pod pojmem třpytivý si představím věc, kterou, když dáte jenom trošku na světlo, tak se okamžitě začne lesknout a házet odlesky do všech stran. No, tak tady to takhle vůbec není.
Nakonec jsem si na to zvykla a docela se mi začal i líbit, ale se třpytem to nemá nic společného.
Dávám mu tedy 55%, protože ten třpyt byl hlavní důvod mojí objednávky a dodací doba byla šílená.

Druhý kryt (odkaz) (Bílo zlatý) mě vyšel na stejné peníze, tedy 125 Kč a důvodem koupě bylo skoro to samé a to ta elegantní třpytivost. Nojo, ale tady se opakoval stejný příběh, jako u prvního krytu. Třpytivost je zkrátka ta tam, ale na rozdíl od prvního krytu se tohle dá zahrát do autu. Nikdo nepozná, že to mělo být třpytivé, protože to vypadá, jako kdyby tam byly ty "vroubkované vlnkyNevinný" udělané v pískovém vzoru, takže tomuhle krytu dávám 60% za to, že alespoň to fakt jako třpytky nevypadá.

Takže u mě kryty až tak moc nepochodily. Sice ano, jsou pevné, ale třpyt mě absolutně zklamal.

Vaše

LadySilviZelený korektor- AliExpress.com

17. července 2017 v 18:00 | LadySilvi |  Nákupy z AliExpressu
Barevné korektory mi učarovaly už dávno, ale nenašla jsem žádný, který by nebyl cenově tak šíleně nasazený a zároveň kvalitní. Na poprvé jsem zkrátka nechtěla jít do ničeho přehnaně drahého.

Mnohokrát jsem na YT viděla videa, ve kterých byly recenzované právě tyto korektory a většina youtuberek si je chválila, takže jsem se rozhodla, že ho taky zkusímSmějící se.

Odkaz na korektor je zde.

Cenově mě vyšel na cca 30 Kč.

Objednávala jsem ho 13.6.2017 a přišel mi 30.6.2017.

Objednala jsem si zelený korektor, protože zelená barva slouží k zakrytí načervenalých míst, která třeba zůstávají po pupíncích fakt hodně dlouhou dobuNerozhodný. Mám v plánu si koupit i žlutý korektor na kruhy pod očima.

Musím říct, že korektor
+ krásně voní
+ výborně se roztírá
+ dobře a dlouho kryje
+cenově se pohybuje úplně jinde

ale jediná věc, která mi vadí je, že jsem pak taková nazelenaláSmějící se. Zkoušela jsem dávat i menší vrstvu, ale je to prakticky stejné, takže to znamená, že i po použití make-upu jsem víc zelenější, ale když použiju víc pudru, tak je to dobrý.

A další, co nemůžu říct je fakt, že netuším, co všechno v tom korektoru je a jestli se ne/testuje na zvířatech.

Korektoru dávám 80% za to, že jsem pak zelená.

Nemám to s čím porovnat, takže nevím, jestli tohle je "vedlejší účinek" i jiných zelených korektorů.

Vaše

LadySilvi

Beauty blender - AliExpress.com

15. července 2017 v 18:00 | LadySilvi |  Nákupy z AliExpressu
Další z kosmetických pomůcek.

Odkaz máte zde.

Objednávala jsem si ten menší, protože mi na některé části obličeje přijde lepší a ve světle modré barvěSmějící se.

Platila jsem za něj 10KčSmějící se(to je taky srandaSmějící se). A jsem s ním naprosto spokojená. Kvalitou je úplně stejný, jako každý jiný drahý-značkový beauty blender, takže k tomu nemám co víc dodat.

Objednávala jsem si ho 13.6.2017 a přišel mi 30.6.2017.

Za mě má úplně jasně 100%, protože tohle je naprosto bezkonkurenční cena. Pokud byste si na AliExpressu neobjednávali nic jiného (což si nemyslímSmějící se), tak si nakupte hromadu těhle houbiček, protože tomu se nic nevyrovná. Já jsem zaváhala s tím, že jsem si objednala jen jednu i přes to, že jsem s nimi nadmíru spokojená, takže si určitě budu objednávat další.

V tomhle případě, pokud tyhle houbičky fakt používáte, tak neváhejte ani minutu.

Vaše

LadySilvi

Chlupatá kulička na klíče - AliExpress.com

13. července 2017 v 18:00 | LadySilvi |  Nákupy z AliExpressu
Bože, tuhle věc fakt miluju a hrozně dlouho jsem jí chtělaSmějící se.

Mě to přijde taaaak roztomilýNevinný, ale v ČR je to příšerně drahý, takže jsem si to objednávala na AliExpressu.

Já ani nevím, jak se tomu vlastně říká (prostě chlupatá kulička na klíčeSmějící se).

Odkaz máte zde.

Objednávala jsem si ji ve starorůžové barvě 13.6. a přišla mi 29.6., takže za nějakých 16 dní.

Stála mě asi 17KčSmějící seSmějící se (promiňte, ale přijde mi ta cena fakt vtipnáSmějící se).

Kulička je nádherná, hrozně příjemná, ale hned mě zarazilo to, že z ní šíleně vypadávaly chloupky. Na kuličce není nic vidět, ale tohle mi hned ten první den vadilo. Pak to nějak vypelíchalo a už z ní chloupky nepadají, takže superSmějící se. Kuličku jsem si mimo jiné objednávala i proto, že se přeci jenom lépe v kabelce hledá než samotné klíče s pár přívěskySmějící se.

Hned jsem si ji připla na klíče, jen ji nechci vidět třeba za měsích, protože bude podle mě úplně ohavně špinavá. Znáte to, klíče hodíte všude, pak do kabelky a tak - a ještě jak je světlá. No co, ale jsem z ní nadšená a jsem nadšená z toho, že jsem neudělala tu chybu a nekoupila jsem si ji tady v ČR. Stálo to za toSmějící se

Dávám jí 95% (za ty chlupy na začátku).

Vaše

LadySilvi