Říjen 2016

NYX korektor / Recenze

29. října 2016 v 13:28 | LadySilvi |  Recenze

Korektor NYX GOTCHA COVERED CONCEALER.


Mám ho už delší dobu, protože jsem ho chtěla pořádně ozkoušet, abych věděla.
Abych pravdu řekla, tak tohle je moje první věc od NYXSmějící se.

Pro mě byla NYX spolu s Benefitem...apod. Hrozně "nedohlednou" značkou v tom smyslu, že mi to všechno přijde předražené a absolutně zbytečně, "však si v podstatě to samé můžu koupit i v DM". No, to je sice pravda, ale takovýhle korektor, jaký je právě tenhle od NYX jsem ještě nikdy neviděla.
Byla jsem velmi překvapená.
Možná by vás od koupi mohla odradit velmi malá tubička, ve které korektor je. Já jsem tedy také protáčela oči, když jsem viděla, že je tam toho asi opravdu málo, ale přeci jenom jsem do toho šla.


+ - Vyšel mě na necelých 200,-

+ Je opravdu neskutečně pigmentovaný. Dala jsem si toho na ruku trošku víc a nevěděla jsem, co s tím. Všechno bylo perfektně zakryté a zbylo mi toho tolik, že bych si s tím mohla namazat celý obličej Smějící se ( s nadsázkou).
+ Vydrží na obličeji velmi dlouho
+ Nedělá žádné skvrny a ani nelze poznat, že ho máte
+ Rozzařuje obličej
+ Obsahuje kokosový olej
+ Určitě se trefíte s tonem pleti (mám velmi světlou pleť a mám tedy ten nejsvětlejší korektor. Mají samozřejmě více druhů)

- Nevoní nijak extra příjemně. Zkrátka taková klasická makeupovská vůně.
- Přijde mi trošku těžší. Je super, že ho stačí opravdu malinko, ale chvilku trvá než ho rozetřete - nanesete. Ale pokud to pominu, tak výsledek tedy pak stojí za to.


Každopádně, když to shrnu a vezmu kolem dokola, tak určitě plusů a výhod je mnohem více, v mínusech jsou zanedbatelněší nebo snadno přijatelné věci, takže konektor určitě doporučuji.

Vaše

LadySilvi

Textilní maska na rty – Sephora / Recenze

21. října 2016 v 20:21 | Teri |  Recenze
Dnes je tu další věc, kterou jsem si svým způsobem "přála" a tou je recenze, kterou napíše Teri. Já jsem psala recenzi o čistící náplasti na nos od Sephory a nebyla jsem téměř vůbec spokojená a teď se podívejte vy na to, co Teri vyzkoušela a jak se jí to líbilo.

Je tu opět recenze, ale tentokráte ode mě Smějící se. Začalo to asi nějak takhle: Silvi mi vyprávěla o tom, jak zkouší nové produkty a pak je recenzuje na blogu a mě to tak nadchlo, že i já jsem se musela vypravit do Sephory (konkrétně do Olympie v Plzně). A jelikož mě nenapadlo nic lepšího, rozhodla jsem se, že i já zkusím masku, ale jinou než Silvi. Rozhodla jsem se pro textilní masku na rty, kterou mají ve dvou…ehm…příchutích (?) - růže a karité, já si vybrala to druhé.
Stejně jako náplast proti černým tečkám, i tento pytlíček byl na pohled velmi lákavý, stál ale 70 Kč.

Co máme očekávat?
  • šetrné ošetření rtů a jejich okolí během 15 minut
  • hydratační a jemňující účinky (růže)
  • ochranu a regeneraci (karité - bambucké máslo)
Jak tvrdí chytrý návod, měla by se používat 2-3 týdně nebo podle momentální potřeby, ale já bych to viděla spíš jednou za pár týdnů. Výsledek mě docela překvapil, protože potom, co psala Silvi jsem byla dost skeptická, ale maska mě mile překvapila. Po sundání byly rty jemnější a vypadaly mnohem zdravěji. Co mi ale vadilo bylo, jak maska byla nacucaná onou zázračnou směsí - moc na rtech nedržela a tak trochu mi sjížděla, takže jsem ji musela pořád upravovat. Navíc mě i trochu vyděsilo, že to začalo tak trochu pálit, ale to byly nejsíš jen léčivé účinky.

+ jemnější a více hydratované rty
+ snadná aplikace
+příjemná vůně

- cena
- lehce nepříjemné pálení
-příliš směsi, kvůli které maska nevydržela

Hodnocení: 8/10

Tak to je ode mě všechno a snad zase někdy příště Smějící se

Díky Teri, za fajnovou recenzi a doufám, že nebude posledníNevinný. A doufám, že nám sem hodíš taky i nějaký obrázekNevinný.

Vaše

LadySilvi


Blog má svůj instagram

20. října 2016 v 18:25 | LadySilvi |  All
Dnes jsem dala dohromady založení mého druhého instagramu...

Tentokrát je to ale instagram, kam budu přidávat příspěvky týkající se blogu. Můj "soukromý" instagram máte někde v předešlích článcích, takže vy, co jste šikulové a ještě mě nesledujete, tak si mě můžete najít, jinak tady je odkaz na "blogový" instagram. Už vám nic neunikneNevinný a budete stále v obraze.

Mám pro vás v plánu spoustu věcí a jeden větší "projekt", který vznikl a vlastně stále vzniká jen tak spontánně, takže se máte na co těšitSmějící se.

Vaše

LadySilviGarnier PURE pleťová maska - recenze

9. října 2016 v 12:19 | LadySilvi |  Recenze
Sláva, konečně nějaká fungující maskaNevinný.

Upřímně řečeno, myslela jsem si, že to bude jenom tahák na prachy, ale ejhle, ono to fakt funguje, a dobřeSmějící se! Maska Garnier Pure je samohřejivá a čistí. Velkým plusem je to, že regeneruje pleť do hloubky, takhle pleť je krásně hladká a čistá. Přírodní výtažky z okurky zklidňují pleť a uvolňují póry od nečistot. Maska zbavuje pleť i přebytečného kožního mazu a působí preventivně proti vzniku akné, což je pro mě obrovský plus.

Koupila jsem si ji zatím asi 3x a používám ji 1 - 2x týdně, podle toho, jak potřebuji. Po první aplikaci jsem samozřejmě téměř žádný výsledek neviděla, kromě toho, že pleť byla hladká a zklidněná. Největší zajímavostí - atrakcí pro mě bylo to, že maska opravdu hřeje. To byl zatím ten nejdivnější pocit, co jsem kdy měla, když jsem si dávala masku. Většinou totiž studí, ale tahle hřejeSmějící se. Na obličeji se nechává zhruba 3 minuty. Až budete masku aplikovat, tak vás může překvapit i neobyčejná hustota. Já jsem na hustší - hutnější masku ještě nenarazila, takže pro mě to byly dva šoky najednou. HŘEJE A JEŠTĚ JE TAK HUTNÁSmějící se.

Tento pytlíček, který vystačí na dvě použití seženete od 20 - 40Kč. Já ji kupuji v DM i v Tetě a ceny se většinou liší. Není to tedy nic drastického a je to rozhodně lepší než maska ze Sephory.

Teď po delší době používání musím říct, že jsem s maskou skutečně spokojená.

Jinak, maska není nijak věkově omezená, takže ji může používat skutečně kdokoliv. Je tedy hlavně určená pro problematickou pleť, ale pokud máte pleť v pohodě, tak jako takovou prevenci, nebo tak něco, si ji určitě taky dávejte.

Vaše

LadySilvi

Čistící náplast na nos - Sephora / Recenze

4. října 2016 v 19:38 | LadySilvi |  Recenze
Poslední dobou jsem se opravdu dala jen do recenzováníSmějící se.

Dnes vám povím něco o Masce/Náplasti na nos od Sephory. Teď je to velký hit a tak jsem se to rozhodla vyzkoušet. Přemýšlela jsem, jestli si toho nemám koupit víc, ale vzhledem k tomu, že mi to nepřijde zas tak levné, tak jsem se rozhodla vyzkoušet právě tuhle jednu, protože, co si budem, černé tečky jsou černé tečky.

Náplast je takhle pěkně zabalená a stála 40Kč. To je asi ta nejlevnější, jinak je to 100Kč a více (samozřejmě na celý obličej a nohy apod.)

Je to tedy taková ta plátýnková maska (vcelku). Má být nalepená 15 minut.
Obsahuje výtažek z uhlí s absorpčním a čistícím účinkem pro pleť.

Jak má fungovat?
- Má účinně odstraňovat černé tečky a čistit póry do hloubky (ve zkutečnosti zmizelo miniaturní množství černých teček a, že by byly pory nějak vyčistěné, to se říct nedá)
- Má odstraňovat nečistoty a přebytečný kožní maz (nečistoty nevím, jak poznám, že jsou pryč, ale kožní maz to odstranilo)
- Pleť má být hladší, čistá a zářivější (jedinné, co jsem zpozorovala bylo to, že nos byl opravdu hladší a čistší, toť vše)

Náplast se má užívat jednou týdně, takže možná při pravidelném používání by to k něčemu bylo, ale teď mi přijde, že to ŽÁDNÝ ZÁZRAK NENÍ. Od Sephory jsem čekala opravdu více a jsem docela ráda, že jsem si toho nenakoupila víc.

Nicméně, vyzkoušela jsem to a alespoň vím, co a jak.

Nemůžu říct, že bych tuhle masku doporučovala, protože bych byla sama proti sobě, ale jestli si toho nakoupíte kvanta a budete to používat pravidelně, tak mi napište, jak to funguje a jestli vůbec.

Vaše

LadySilvi

Suicide Squad /Sebevražedný oddíl - recenze

2. října 2016 v 19:45 | LadySilvi |  Recenze
Jsem příznivcem Marvelu, ale Suicide Squad od DC Comics mě poměrně překvapil.

Je pravda, že někdo by si mohl říct, že je to parodie na Deathpoola z Marvelu, protože Suicide Squad je vlastně spojení několika anti-hrdinů dohromady. Jelikož záporáky a ani moc postavy z DC neznám, tak bylo fajn, že vlastně v průběhu filmu se u nich objevují jednotlivé medailonky, je to tam šikovně dané, takže to nijak nevadí, a právě ty medailonky vás hned seznámí s tou postavou. Proč je záporák a co dokáže, kde má největší bod zranitelnosti apod. Takže tohle oceňuji.

Od tohoto filmu bylo všeobecně očekáváno, že zareaguje na filmy z dílny Marvel a hlavně na "vyšinutého" Deathpoola, takže se od Suicide Squad očekávalo, že představí nekorektní podívanou s chytlavým soundtrackem, plnou postav s totálně vyšinutými charaktery, které budou vyslovovat černé a vulgární hlášky s násilnou poetiku. Mělo by si to říkat i o hranice přístupnosti. Toto se jim docela i podařilo vytvořit. Nebylo to tak černé, vulgární, masakrovité a vtipné, ale zvládli to.

Jestli vás zajímá, co je v Suicide Squad za postavy a charaktery, tak tady máte užší popis toho, jací vlastně jsou. Jsou to totální vyvrhelové, sociopati, bezcitní a duševně nemocní kriminálníci. To, co neskonale ovládají je využití násilí a s tím souvisejícího vraždění, mučení a psychický teror. Tito antihrdinové jsou na sebe neuvěřitelně pyšní - no, pyšní..Spíš jak kdo. Taková Harley Quinn, jo, ta je na sebe mega pyšná. Jak už jsem říkala, tak jsou to vězni toho nejtěžsího kalibru, což znamená, že jsou ve vězení s maximální ostrahou, bez naděje na propuštění, avšak za úkol, který dostanou jim je slíbeno, že jim bude zkrácen trest odnětí svobody. Právě tato motivace způsobí, že jsou ochotni podřídit se vládně a nechat se nasazovat do sebevražedných misí, které nikdo jiný není ochoten a schopen splnit.

Dejme tomu, že superhrdinové došli a zůstali jen superpadouchové, takže vládní agentka Amanda Waller (Viola Davis) navrhne v rámci projektu Task Force X vznik týmu Suicide Squad, který by čelil nadpřirozeným hrozbám lidí. Aby tito superpadouchové neutekli, tak jsou jim do krku vpíchnuty dvě dálkově ovládané miniaturní nálože (to byl mazanej tah), k nimž drží spouštěč velitel týmu Suicide Squad, plukovník Richard Flag (Joel Kinnaman). Ten se přímo zodpovídá Amandě Waller a jako zkušený voják a střelec dohlíží na hladký průběh operací. Jenže jeho zájem není jen na misi, ale hlavní myšlenka je jeho osobní zaangažovanost. Jeho přítelkyně June Moon (Cara Delevingne) je archeoložka, ale má v sobě (dejme tomu) nezvanou návštěvnici čarodějnici Enchantress a vždy, když vysloví její jméno, June není June, ale je čarodějnice. Na Midway City zaútočí pradávná nadpřirozená hrozba, která je spjatá právě s Enchantress, ukáže se, že tato hrozba je ve skutečnosti její bratr. Právě jim bude čelit tým padouchů, kteří brzy zjistí, že na misi nebyli vybraní proto, že mají šanci uspět, ale proto, že na ně půjde ze strany vládny snadno svalit vina za případný nezdar. Jenže nemají co ztratit a tak záleží jen na nich, zda se rozhodnou navzdory všem předpokladům nasadit své životy pro dobro společné věci nebo začnou každý jednat na vlastní pěst a na ostatní se vykašlou. V tomto případě by okamžitě zemřeli.
Jak ale všichni víme, tak žádnhý záporák není bez citu a každý má pod tou tvrďáckou slupkou měkké jádro. Uvnitř sebe bojují s vnitřními démony, které je dovedly až za brány věznice.

Jestli se ptáte, kdo jsou ti padouši, tak tady je máte:
  • Australský zloděj Captain Boomerang (Jai Courtney - mimo jiné hrál i v Divergenci. Nemůžete ho nepoznat. Takovej ten "namyšlenej mentál", který dělal Čtyřce a Tris problémySmějící se), který používá k vykrádání bank i zabíjení lidí bumerang
  • Kanibal s kůží krokodýla Killer Croc (Adewale Akinnuoye-Agbaje)
  • Mafián, který dokáže ovládat oheň El Diablo (Jay Hernandez) - pro mě je jeden z největších sympaťků, za to, jak se chová
  • Nesmlouvavý zabiják Slipknot (Adam Beach), který používá lana nejen k přemisťování, ale i k věšení lidí - ten je stejně ze začátku hned kaput
  • Ostrostřelec a profesionální zabiják Deadshot (Will Smith) - obrovskej frajer, který tam vyloženě sedí
  • Samozřejmě nesmíme opomínat na jednu z ústředních/nejvýraznějších postav (jsou dvě) a to na nezapomenutelnou, ujetou, šílenou Harley Quinn - bývala psychiatričkou Harleen F. Quinzel (Margot Robbie), která v nápravném zařízení léčila Jokera - druhá hlavní postava (Jared Leto - do Jokera jsem se zamilovala už jenom z trailerů, a pak až teprve, když jsem se podívala, jak vypadá v realuNevinný) tak dlouho, až se do něho zamilovala a jeho psychóza se přenesla i na ni. Snaha Jokera vysvobodit svou osudovou ženu tvoří jednu z podzápletek.
Charaktery superpadouchů jsou udělaný zkrátka tak, že o přesto, že jsou to superpadouši nás jejich povahy a motivace apod. nutí se nad nimi slitovat.
Film se mi líbil, takže doporučujiSmějící se.

Vaše

LadySilvi