Září 2016

New Girl - Nová holka / recenze

27. září 2016 v 20:12 | LadySilvi |  Recenze
Konečně jsem dokoukala neskutečně úžasný seriál NEW GIRL / NOVÁ HOLKA.

Seriál má 6. sérií. Čistě teoreticky..dokončených sérií je 5 a na 6. sérii se pracuje.

Seriál je o 4, vlastně už o 5ti spolubydlících.
BUDU TROŠKU SPOILEROVAT, ALESPOŇ, CO SE TÝKÁ PÁR VĚCÍ, TAKŽE POKUD JSTE TENTO SERIÁL JEŠTĚ NEVIDĚLI, TAK TO RADŠI NEČTĚTE. V TOM PŘÍPADĚ VÁM ŘIKÁM, ŽE JE TO NAPROSTO SUPER A DEJTE SE DO TOHO. BUDE SE VÁM TO LÍBIT A POKUD UŽ JSTE PÁR DÍLŮ VIDĚLI A CHCETE VĚDĚT VÍC, TAK PROSÍM. TADY MÁTE ALESPOŇ TROŠKU ROZUZLENÍ, ALE MYSLÍM, ŽE TO UŽ STEJNĚ PŘEDVÍDÁTESmějící se.

Aussie Festival Fresh Dry Shampoo - recenze

18. září 2016 v 20:14 | LadySilvi |  Recenze
Dnes jsem se rozhodla zrecenzovat suchý šampon od Aussie. Konkrétně FESTIVAL FRESH.Značku, jako takovou, si spousta lidí strašně chválí. Říká se, že je velmi kvalitní. Já si, co se týče suchých šamponů, myslím, že zas až tak kvalitní nejsou.

+Voní hezky
+Vytvoří objem
+Nenechává bílé stopy na vlasech (jsem blonďatá, takže u mě nenechává stopy)
+Pohltí 80% mazu
+Má hezké balení

-Moc dlouho nevydrží (určitě to není tak, že byste si to nastříkali na vlasy a pak si je nechali celý den rozpuštěné)
-Objem také rychle spadne
-A vlasy rychle zase zpátky budou mastné
-Vlasy zhrubnou

Když dáte ale vlasy do culíku, tak jste v pohodě, ale jinak nic moc.

Cena se pohybuje okolo 100Kč, takže vám to nezruinuje rozpočetSmějící se.

Asi bych si ho znovu nekoupila, ale je to takový průměr. Úplně nezklame, ale úplně nenadchne.

Vaše

LadySilvi

L'Oreal Sunkiss Jelly

9. září 2016 v 20:01 | LadySilvi |  Recenze
Nevěřila jsem, ale byla jsem sama překvapená, že to doopravdy fungujeSmějící se.
L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly je zesvětlovač na přírodní vlasy. Nutno podotknout, že to sice není barva jako taková, protože nemá v sobě látky, které vlasy ničí (amoniak), ale je to barvě velmi podobné. Zesvětlení klasicky odrůstá.

Je to průhledný gel, který si nanesete buď rovnou na SUCHÉ vlasy (tak to dělám já, protože si tím zesvětluji odrosty, takže to stále vypadá přírodně) a nebo si to nanesete na prsty a jimi pak také na jednotlivé pramínky nebo jednotlivá místa aplikujete. Vlasy necháte uschnout na sluníčku nebo je vyfénujete (gel se aktivuje teplem) a HOTOVOSmějící se. Už po první aplikaci uvidíte, že se vám vlasy opavdu lehce zesvětlí. Gel můžete aplikovat každý druhý den dokud nedosáhnete vašeho požadovaného odstínu.

Je několik druhů. Existuje i tuším, že sprej apod. Já jsem na poprvé sáhla po tomto gelu a jsem s ním spokojena.

Dočetla jsem se, že příjemně voní, ale potom, co ho sama na sobě vyzkoušela jsem zjistila, že ta vůně...nic moc teda. Není to tak silné, jako barvy, ale po růžích to taky nevoní, takže s tím, že příjemně voní úplně nesouhlasím.

Vlasy fakt vypadají, jako kdyby je zesvětlilo sluníčko, takže není to žádný šok.

Cena je docela v pohodě nebo alespoň mě se to vyplatí mnohem více, než si kupovat normální barvu (vzhledem k tomu, že to mám jenom na odrosty). Cena se tedy pohybuje od 100Kč do 180Kč.

Gel obsahuje olej z Kamélie, takže by to mělo vlasy vyživovat. Pravdou je, že to vlasy opravdu neničí.

Takže určitě doporučujiSmějící se.

Vaše

LadySilvi

Brigáda v Penny

1. září 2016 v 14:36 | LadySilvi |  All
Jo, byla jsem na letní brigádě v Penny.

BoomSmějící se

Ne, vážně. Ze začátku jsem se o tom styděla mluvit a nechtěla jsem říkat, kam chodím na brigádu, protože mi to přišlo trapný a trošku i hloupý, ale hodně rychle jsem se z toho dostala.

Víte, je to práce, jako každá jiná a pravdou je, že jako brigádník dostanu mnohem víc peněz než, kdybych byla kdekoliv jinde zaměstnaná, protože brigádníkům se z toho nic neztrhává a když, tak jenom minimální částka.

Celé prázdniny jsem měla asi takhle BRIGÁDA-AUTOŠKOLA-BRIGÁDA-AUTOŠKOLA-BRIGÁDA-AUTOŠKOLA...Takže jsem v práci byla docela často.
Měla jsem to štěstí, že jsem natrefila na senzační kolektiv, vážně super. Senzační šéfová (dlouholetá rodinná známá) a i ostatní lidé byli super. Smlouvu mám do června příštího roku, takže tam budu určitě chodit i o jiných prázdninách.

Pracovala jsem tedy za kasou a jestli jste si mysleli, že to je jen bezmyšlenkovité pípání a nic víc, tak to je omyl. I já jsem patřila mezi ty, kteří si to mysleli, jenže pak jsem se do toho dostala a zjistila jsem, co všechno to obnáší.

Jste neustále s lidmi. Je to neuvěřitelně stresující (teda, já mám zajímavou povahu, takže pro mě to zas tak zásadní nebylo, ale pro spolupracovnice ano). Musíte umět desítky kodů, protože jinak zdržujete lidi, ti jsou pak nervozní a protivní a pak samozřejmě zdržujete sami sebe a vyvádíte se z míry. Musíte si poradit s různými situacemi, které vám vaši zákazníci připraví. Musíte vědět, kde se co nachází a musíte vědět, co je v akcích a radit lidem, protože jinak si za vámi dojdou. Musíte si dávat bacha, abyste nedělali zbytečně moc chyb a nebyly s tím zbytečné starosti. Musíte být samostatní. Musíte být spolehliví. Nemělo by vám chybět v kase. Párkrát se mi stalo, že jsem mluvila i ruštinou, takže určitě jazykové znaloti jsou 100% na místě. Když jsou fronty a nestíhá se, tak se vám může sebevíc chtít na toaletu..prostě to musíte vydržet, protože pokud máte svědomí, tak tam ostatní nenecháte. ..........

Víte, sedět za kasou není taková brnkačka jak si každý myslí.

Tuhle práci bych nechtěla dělat celý život, to fakt ne, ale jako brigáda je to super a hlavně je to hodně CENNÁ ZKUŠENOST. A zkušenosti jsou k nezaplacení.

Takže jo, byla jsem na brigádě v Penny a bylo to fajnSmějící se.

Co se týká peněz, tak pro mě, jako brigádníka a studenta, jou to velké peníze. Nikde jsem nenašla žádnou jinou brigádu, kde bych dostala tolik, jako tady.

Takže pokud se třeba příští rok chystáte na nějakou brigádu a zase se bojíte, že nic neseženete, tak za mě doporučuji rozhodně Penny Market. Fakt není za co se stydět a myslím, že kdyby nic jiného, co by vás tam drželo nebylo, tak minimálně ty peníze vás tam držet budou.
Je to zkušenost.

Jediná podmínka je věk 18.

Vaše

LadySilvi