Srpen 2016

Tvářenka GABRIELLA SALVETE FIORELLO ROUGE

29. srpna 2016 v 12:55 | LadySilvi |  Recenze
Tahle tvářenka u mě prošla opravdovým zátěžovým testem a musím říci, že obstála na 90%, což je u mě zatím maximum.


GABRIELLA SALVETE FIORELLO ROUGE

Je to moje první netekutá tvářenka, takže jsem od ní moc neočekávala, ale byla jsem opravdu překvapená.

Přes léto make-up nepoužívám, ale používám korektor a DD+ krém od Mixy (lehce tonovací), nanesu si tvářenku, zlehka řasenku, zapudruju a jduSmějící se. A přesně takhle jsem včera vyrazila. Jenže včera bylo šílené vedro a my jsme jeli na Země Živitelku. Takže přes 30° a my jsme se tam procházeli - nic moc. Koukala jsem na kolemjdoucí a viděla jsem, jak spoustě slečnám - ženám vyloženě teče make-up po tváři. Děkovala jsem si, že fakt make-up nepoužívám, ale abych se dostala ke tvářence, tak...Přijeli jsme domů okolo páté, což znamená, že jsme přes 10 hodin byli mimo domov a tvářenka zůstala téměř naprosto stejná, jako když jsme odjížděli. Sama jsem byla překvapená, že ještě držíNevinný.

Tvářenka krásně zdůrazní tvar lícních kostí a krásně vykreslí a vytvaruje kontury obličeje. Jak můžete vidět, tak je to takové malinké balení a je tam vyritá růže. Obal je poměrně elegantní. Tvářenka je krásně pigmentovaná a příjemná. Na tváři ji necítíte. Vzhledem k tomu, že jsem světlejší typ člověka ( i přes léto), tak jsem si vybrala takovouhle růžovou. Viděla jsem, že mají více druhů, takže si určitě vyberete.
Ačkoliv je pro mě takhle senzační, tak stojí relativně málo peněz. Cena tvářenky se pohybuje okolo 100Kč.

Další zátěžák měla tvářenka dneska. Dneska jsem absolutně a totálně zmokla. Zase, přijela jsem domů a tvářenka samozřejmě držela, nebyla tak výrazná, ale stále byla vidět.

Za mě dávám téhle tvářence 90%, protože je moje nejlepší zatím. Určitě doporučuji.

Vaše

LadySilvi

Závěrečky - podruhé

25. srpna 2016 v 20:28 | LadySilvi |  Autoškola
Tentokrát jsem proměnila šanci ve SVŮJ PROSPĚCH, takže ŘIDIČÁK MÁMSmějící se

K-O-N-E-Č-N-Ě !!

Dneska nás řidičák dělalo 5 holek, takže na komisaře slušnej harém a já jsem šla jako třetí.
Nejdřív si holky udělaly písemný testy (já ne, protože jsem je měla hotové už z minula) a já jsem na ně čekala. Pak se šlo jezdit. Přede mnou byly dvě holčiny. Jedna řidičák dostala a druhá ne. Obě dvě jely stejnou trasu, takže jsem počítala s tím, že i já budu mít stejnou, protože většinou komisař trasu nemění (tu jsem měla dokonale proježděnou), ale to bych to nebyla já, aby se něco nestalo.
Mě komisař trasu samozřejmě ZMĚNIL. Měla jsem projeté dvě trasy, kudy komisař jezdí při zkouškách a já měla zrovna tu, kterou jsem nechtěla. Je to cesta z Dobříše na Hostomice a to je přesně cesta, kde nikdy nevím, kdy zařadit čtyřku.

Největší obavy jsem měla, z vycouvávání z parkoviště. Nevadí mi couvat, když je auto zaparkovaný normálně, ale tohle bylo na houby a tak jsem si přemýšlela, jak to mám udělat a vymyslela jsem si strategii, kdy bych to vyjela na dvakrát a učitel mi řekl ještě jinou strategii, kdy jsem to vyjela hned. Nejdřív jsem tomu nevěřila, protože jsem si myslela, že to nevytočim, ale nakonec jsem učitele poslechla a bylo to dobrýSmějící se. Takže mi spadl káme ze srdceSmějící se.

Dvakrát se mi při cestě stalo, že jsem čtyřku zařadila a musela jsem zase zpátky podřadit na trojku, protože jsem ztratila otáčky, takže jsem maličko znervozněla, ale pak to bylo docela v pohodě. Pak jsme jeli z kopečka dolů, takže jsem čtyřku zařadit musela, protože na trojku byla moc vysoká rychlost, ale v těch lesích a zatáčkách jsem musela zkrátka pořád brzdit, protože ta čtyřka byla na mě moc-v tu chvíli a navíc jsem jela tak okolo desátý hodiny a nic jsem při cestě lesy samozřejmě neviděla, protože prostě STÍNY!

No, čekala jsem, že budu ještě parkovat, ale neparkovala jsem a ani jsem skoro vůbec nejela po městě - pamatoval si to z minula a to to bylo bezchybný (až na to, že mě nenechal kvůli tý ručceKřičící) a tak jsem zajížděla zpátky na místo odkud jsem začínala jízdu a to parkoviště bylo narvaný autama a holky předemnou vždycky nechaly auto zaparkované jen tak, mimo parkoviště a já jsem tam uviděla jedno volné místo a přemýšlela jsem, jestli se tam vejdu nebo ne. Koukla jsem očkem na učiitele a čekala jsem, jestli mi nějak jako trošku poradí nebo se nakoloní abych prostě věděla, jestli tam mám zajet nebo se na to vykašlat. Ale nicSmějící se. Nakonec jsem to riskla. Napoprvé mi to nevyšlo, takže jsem si trošku couvla a zaparkovala jsem. Věděla jsem, že to není dobře, protože já a učitel autoškoly vylezeme v pohodě, ale komisař vzadu by 100% nevylezl.

Komisař se mě nakonec zeptal, co si myslím, že jsem udělala špatně a tak jsem mu řekla, že s tou čtyřkou jsem měla velkej problém a taky to, jak jsem teď zaparkovala, že on by nevylezl. Tak mi řekl, že s tou čtyřkou by to zas až tak jako problém neviděl a, že teď stejně vylejzat nebude (odpovídal mi na to, jak jsem zaparkovala), ale, že jsem jezdila docela rychle. Jinak, že v pořádku, takže parádaSmějící se.

To, že jsem jezdila rychle jsem moc dobře věděla. Sice jsem mimo obec jela těch 70-80 km/h, ale chvílemi jsem se bála teda i já sama - řikala jsem, že při týhle cestě, kterou jsem měla já na závěřečkách, nikdy nevím, co si prostě počítSmějící se.

Další holčiny, co byly po mě jeli zase tu cestu, kterou jely holčiny předemnou.

No, takže naštěstí to tedy mám. Mám obrovskou radost a všichni okolo mě takySmějící se.

Čekejte dalšího piráta na silnicíchSmějící se.

PS.: Já jsem závěrečky měla vlastně po 14ti dnech, což je strašně dlouho. Včera jsem měla po těch dvou týdnech jízdu, abych si to oživila a sám učitel mi řikal, že jsem jezdila jak připos.aná, ale ono nebylo čemu se divit, protože jsem se bála, abych na něco nezapomněla nebo tak a tak to ve mě vzbudilo obavy, ale dneska jsem si sedla do auta a bylo to dobrý. Vrátila jsem se zpátky do kolejí, kdy jsem měla normální jízdy. To jsem taky vždycky měla problém s rychlostíSmějící se.

Vaše

LadySilvi

CHIA semínka

23. srpna 2016 v 20:07 | LadySilvi |  Recenze
Jsou CHIA semínka takovým zázrakem, jak se o nich říká?
- ANO -

Chia semínka zažily obrovský comeback. Českou náhražkou Chia semínek jsou Lněná semínka.

Jednou takhle přišla mamka domů a přinesla dva pytlíky Lněných semínek a řekla, že to teď zkrátka budeme všichni užívat, že je to zdravé. Několik týdnů jsem ta semínka užívala, ale nemohla jsem přijít na to, jak bude nejlepší, abych je konzumovala. Vyzkoušela jsem všechno možné, ale nic. Pak jsem objevila Chia semínka a vyzkoušela jsem ty.

K čemu jsou Chia semínka dobrá?
Jsou hodně, hodně, hodně multifunkční (jak já řikám).
Snižují hladinu škodlivého cholesterolu, jsou prevencí proti rakovině, využívají se jako zdroj energie, urychlují regeneraci svalů po zátěži, pomáhají kůži, zvyšují imunitu, pomáhají zhubnout a podporují růst svalové hmoty, jsou bezlepkové, snižují krevní tlak, vylepšují kvalitu kostí, vlasů a nehtů, podporují mentální sféru, snižují riziko vzniku cukrovky, podporují činnost jater, srdce, žlučníku, ledvin a plic, mají protizánětlivé a hojivé účinky, zlepšují paměť, dodávají pocit hydratace....a mají ještě další spoustu schopností.

Co Chia semínka obsahují?
vláknina (2x více než mají obilné vločky)
omega 3 mastné kyseliny (více než lněná semínka, i než losos)
železo (více než špenát)
selen (3x více než lněná semínka)
vápník (5x více než má mléko, jsou tedy velmi vhodné pro vegany)
hořčík, proteiny, fosfor, draslík, mangan,bor, molybden, zinek, vitamin A, vitaminy skupiny B, antioxidanty ...apod.

Jak se Chia semínka užívají?
S těmito semínky jsem neměla vůbec žádný problém, co se týče konzumace. Dají se konzumovat v podstatě jakkoliv, ale měly by se dodržovat 1-2 zarovnané polévkové lžíce denně. To je u dospělých, u dětí se může lišit.

Co doporučuji?
Hrozně mi chutná tenhle nápoj z Chia semínek
1 díl Chia semínek (1 díl= 1-2 zarovnané polévkové lžíce)
1 sklenice vody - 200-300ml (ale dělám to i do džbánku)
šťáva z půl citrónu
a na oslazení je nejlepší med

Jinak Chia dávám i do jogurtu například. Jím je však i samotnéSmějící se.

Varování I.
Jakmile přijdou semínka do styku s vodou nebo, pokud je budete kousat samostatně, se slinami nebo s čímkoliv jiným, tak nabobtnají a vytvoří okolo sebe takový "sliz". Pro někoho to může být nepříjemné, ale myslím si, že by to nemělo být problém.

Varování II.
Nikdy nekonzumujte Chia semínka na noc. Tuhle hloupost jsem udělala jednou a nabudilo mě to víc než kafe. Vážně jsem nemohla usnout, takže Chia semínka jedině přes den a nejlepší je to ránoSmějící se.

Každopádně...Chia semínka vřele doporučuju, protože jsou fakt skvělá.

Tento článek není sponzorován, je to pouze má vlastní iniciativa a nadšení se vám zmínit o těchto skvostech.

Vaše

LadySilvi

Náhody neexistují?

14. srpna 2016 v 19:00 | LadySilvi |  Téma týdne
- To bych, tak úplně, neřekla -

Já na náhody věřím, teda..většinou na ně věřím, protože je i pár případů, kdy se nad věcí fakt zamyslím a řeknu si, že tohle vlastně nebyla náhoda, že tohle se stalo naprosto důvodně.

Kolikrát potkáte po několika měsících/letech svého starého známého někde v obchodě nebo kdekoliv jinde. To snad není náhoda? Já myslím, že právě tohle jsou ty NÁHODY.

Nebo se bavíte s přáteli nebo s kýmkoliv jiným a naráz řeknete stejnou věc nebo myslíte na stejnou věc. To je podle mě taky náhoda.

Vaše

LadySilvi

Obraz Alfonse Muchy: Rose - JSEM ZPĚT!

12. srpna 2016 v 19:25 | LadySilvi + Teri |  Teri kreslí
Teď přišel čas pro to velké překvapení, o kterém jsem vám říkala. Je to konečně, po několika měsících, další obrázek od Teri.Smějící se
Tak jsem po dlouhé době zpátky!!! Smějící se Zjistila jsem, že už se po mě pár lidí shánělo, takže mi Silvi "nenápadně" naznačila, abych tedy zase něco vyfotila a tak mi to nedalo a jsem tu zpět s novým obrázkem. Původně to měl být jiný obrázek (jenže se vyskytly menší technické problémy ohledně temper a…a tak XD), takže si ho nechám na příště - pokud ho teda dodělám Křičící. Tak nebudu zdržovat a tady je tedy můj výtvor, ale ještě předtím takové to kecání okolo:
Jedná se obraz Alfonse Muchy: Rose (avšak trochu upravený, protože mě nebaví dělat kytičky -.-)
Pomůcky: pastelky všeho druhu (především značky Koh-i-noor), tužka + guma, pravítko a obtahovací lihovka
(opravdu nevím jak to jinak nazvat XD) od japonského dodavatele velikosti - 0.05, 0.3, 0.8

Jako obvykle jsem začala obrysem. Přišlo mi zbytečné fotit to na etapy, protože to stejně ještě 1000x předělávám. Omlouvám se za kvalitu u všech fotek, ale nemám zrovna nej foťák a taky pracuju většinou večer Mlčící. Když už mám návrh hotový, začnu obtahovat. Když mám obtaženo, vygumuju tužku.

Pak následuje vybarvování (nejdelší část). Začínám od hlavy, po šaty a pozadí až nakonec. Pokud se vám zdají všude jiné barvy, tak je to proto, že jsem musela upravovat v počítači sytost, jas a tak, proto to všude vypadá jinak.
P.S. Nedivte se, že okraje nejsou dodělané, má to svůj účel Nevinný.

Předposlední část: výsledné doobtaženíSmějící se.

A výsledek Smějící se. Ten konečný look jsem radši oskenovala, aby to alespoň na konci vypadalo…ehm…"dobře" Smějící se.

Tak to je všechno Smějící se. Díky všem co si na mě v Asku vzpomněli a díky taky LadySilvi za to, že mi dovoluje toto provozovat na jejím blogu Smějící se. Ještě jednou díky a snad zas někdy! Mrkající

Teri děkuju-děkujeme za další super článek. Je to fakt parádaNevinný.

Vaše

LadySilvi
+
Teri


Tetování a uniformy na mužích

10. srpna 2016 v 19:45 | LadySilvi |  All
Na Ask.fm se mi často objevovala otázka, co si myslím o tetování a uniformách na mužích. Jestli jsem pro nebo proti nebo, co si o tom myslím.

Myslím si, že už jsem o tom jednou psala, ale nejsem si jistá. No, což....

Rozhodla jsem se tomuto článku věnovat samostatnostSmějící se, takže ho nezařadím do hromadného odpovídání na vaše otázky.

Tetování a uniformy na mužích? ANO!!

Miluju tetování, zvlášť, když je dobře udělané. Na mužích je tetování...dost libovýNevinný.
Aww. Myslím si, že tetování zvyšuje přitažlivost u chlapů (samozřejmě, že ne u všech a samozřejmě, že ne každé). Líbí se mi třeba rukávy. Když má chlap potetovanou celou ruku, předloktí...ne třeba jen něco malého na rameni, a to něco je tam pak takové samotinké. To není nic moc, ale prostě..TetováníSmějící se. Takže tetování určitě ano!

A uniformy? Děláte si srandu, že se na něco takového ptáte!? Jasně, že joSmějící se. Ježišmarja, vojáci..hasiči..policistiNevinný.. Já nevim, co k tomu mám víc řikat, protože uniforma taky obrovsky zvyšuje mužskou přitažlivost (z mého pohledu), protože to je něco tak božího, že by se z toho jeden zbláznilSmějící se. Je to stejné, jako u tetování..Ne každému sluší, to je jasný, ale spoustě chlapům jo a já jsem na uniformy asi fakt zatížená nebo nevim, protože kdykoliv, kdekoliv někoho takového vidím, tak se z 99% ohlídnu, pokud to není příliš staré nebo ženskáSmějící se. (To mám asi po mamce, když byla mladáSmějící se). A, když pomyslíte na to, co se pod tou uniformou skrývá a tak si jen tak představujete, tak to je taky senzaSmějící se. Ale upřímně..Asi bych se ubála k smrti, kdyby byl třeba můj manžel profesionální hasič, protože to by byl každou chvíli v nějakém nebezpečí a já bych musela jenom doufat, že se vrátí domů živej a v pořádku...


Vážně jsem sem nechtěla dávat fotky jenom polonahých svalovců, ale mě nic jiného zkrátka nevyskočí při zadání do hledáčku na googlu nebo We HeartIt.
Vždycky, když zadám (jak česky, tak anglicky) hasič, policista nebo voják, tak mi automaticky vyskají samí polonazí chlapi a ne, že by to nebylo fajn, ale no...Co si budem povídatSmějící se. Existují taky jiní chlapi než jen vymakaní svalovci a hezounci apod.

A upřímně, myslím si, že... normální chlapi jsou lepší než šamponci - hezounci (no, nazývejte si to jak chcete)Smějící se.

A představte si kombinace tetování a uniformaNevinný. ParádičkaSmějící se.

Tím jsem vám odpověděla na otázky ohledně uniformy a tetování na mužíchSmějící se.


Vaše

LadySilvi


HIGH JUMP 2016

8. srpna 2016 v 22:14 | LadySilvi |  All
Letos jsem zažila svůj první High Jump a bylo to superSmějící se.

Pokud někdo nevíte, co to je, tak vám sem dám asi raději odkaz, protože mi přijde, že je to blbost to sem vypisovatSmějící se. (Odkaz zde ).

Jeli jsme tam jako parta čtyř holek, spolužaček. Původně nás mělo být šest, ale Kačenka mi odjela na měsíc do Anglie a Deny prostě nejela.

V pátek to vypadalo, že bude fakt na houby počasí a vůbec celý den. Začalo to těmi závěrečkami a pak už jsem byl tak nějak imunní na všechnoSmějící se. Nicméně, v dešti jsme se sebrali a jeli jsme pro Verču. Dojeli jsme do Hříměždic, pak jsme se dostali nahoru k lomu. Našli jsme si dobré místo na stan, ale odtamtud nás vyhodili, že nepatříme k jejich partě (bylo to totiž zapáskovaný ZÁKAZ VSTUPU - ale, kdo by to bral vážněSmějící se) tak jsme si o kousek dál našli jiné místo a tam jsme postavili stan a mezi tím přišly holky. Pak jsme chvilku zevlili pod stany a šli jsme to očíhnout. Kouknuli jsme se na všechna místa a obešli jsme lom. V pátek tam nebylo zas tak moc lidí nebo spíš tam nebylo zas až tak moc známých lidí.
Koukli jsme na program a okouli jsme stage. Na hlavní (kousek od ní jsme měli stan) bylo například (pro mě asi nejznámnějíší) ZakázanýOvoce, teda vlastně UkradenýOvoce nebo Voxel... Další stage byl hlavně o DJs a ta další stage byla od 18ti (což pro nás 3 ze 4 holek, co jsme tam byly, nebyl problém, ale Terce ještě 18 nebylo, tak jsme se tam šli s Verčou jenom kouknout). Právě tam vystupoval i třeba Vladimir 518 apod. Nic mocSmějící se.
Už v pátek to bylo super. Tancovali jsme, bavili jsme se a ještě ten den...myslím, že to bylo chvíli po tom, co jsme se byli poprvé podívat u lomu, k nám přišel jeden z party, která nás (mě s Verčou) vyhodila pryč, a nějak jsme se bavili a nakonec to skončilo tak, že i naše dva stany také zapáskovali a tím vlastně připojili k nim. Byla to parta lidí za Strakonic.

Báli jsme se, aby na nás někdo v noci nešlápnul, protože to bylo docela dost pravděpodobný, ale naštěstí nic. My jsme moc dlouho nespali, ale přeci jenom za tu chvíliSmějící se. Ráno nějakej mentál pořvával DOBRÝ RÁNO a odpálil tam petardy někdo, takže jsme byli vzhůru zbytečně brzo. Došli jsme si pro kafe a doufali jsme, že nás to postaví na nohy.

Sobotu jsme tak z lehka celou profelili, protože se nám nic nechtělo a hlavně závody byly až od jedné hodiny a tím se otevíral celý program vlastně. Byli jsme se tam na chvíli mrknout, ale moc nás to nebavilo a hlavně jsme dostali hlad. Když jsme se tak z lehka večer chystali vyrazit si, tak za námi přisli kluci od vedle, jestli s nimi nepůjdeme na pivo, tak jsme šli a vlastně poslední noc jsme strávili takhle. Ještě teď mě obrovsky bolí nohy. Řekla bych nebo takhle..chtěla bych tam příští rok jet znovu, protože to bylo superSmějící se.

V sobotu tam bylo tedy mnohem víc lidí a mega moc známých. Kam se člověk podíval, tam viděl někoho známéhoSmějící se.

Kdo z vyloženě "famous" lidí tam byl? Tak asi takovou nejvíc důležitou osobou, která tam byla je Ben Cristovao, ten si myslím, že tam byl nejvíc TOP a ještě si i s jeho kamarádem (skokanem) skočil do vodySmějící se. Byli tam ale například taky Sharlota, Lucas Blakk..Tyhle jsem viděla. Pak tam bylo spousta lidí, které jsem neviděla, například Kazma, Jirka Král...
Bylo toho tam dostSmějící se.

Co se nejvíc pilo? To je taky taková nejzajímavější otázka. Myslim si, že nejvíc se pil Jagermeister - myslím všeobecně. Desperados (pivo) a pak další věci.

Co se mi nejvíc líbilo - co mě nevíc bavilo? Asi úplně všechno, nedokážu říct jednu nejlepší věc, co tam byla. Vlastně můžu...Fakt úžasný zážitek byl, že v sobotu přiletěl Martin Šonka se svým letadlem a ukázal obrovské věci (mrkni na můj insta). Neměla jsem ani ponětí, že něco takového se s letadlem dá udělat (nebo možná jsem to v podvědomí měla, ale na živo jsem nic podobného neviděla), takže tohle pro mě byl asi největší zážitek. Ale jak říkám, byla jsem na High Jumpu poprvé, takže pro mě to bylo super celéSmějící se.

Jinak tedy, byli jsme tam od pátka do neděle. Spali jsme pod stany (stanování bylo zadarmo). Lístek v předprodeji stál něco okolo 500,- a na místě myslím, že 800,-. High Jump se prezentuje tak, že to NENÍ FESTIVAL a díky tomu si tam můžete vzít pití a jídlo jak je libo (píšou v omezeném množství, ale nevím o tom, že by někoho kontrolovali nebo neví se, co je to omezené množství), což je obrovskou výhodou si myslím. Stejně si tam člověk něco koupí, to je jasné, ale je ta možnost, že si s sebou můžete vzít pití i jídlo.

Mám spoustu zážitků a spoustu vzpomínek.Smějící se

Byli jste tam taky?Smějící se

Vaše

LadySilvi

Závěrečky

5. srpna 2016 v 13:05 | LadySilvi |  Autoškola
NEUDĚLALA JSEM TO.
Štrádovala jsem si to po městě, v dešti a normálně jsem prostě brečela....

Ráno bylo všechno v pohodě, nebyla jsem ani nervozní, všechno bylo dobrý. Pravda je, že bylo (a je) zataženo a pršelo, to mě trošku znejistělo, protože jsem nevěděla, jak používat stěrače. Ještě ráno jsem šla za mamkou a ptala jsem se jí, jak se zapínají stěrače.

Dojela jsem autobusem do města. Došla jsem si na městký úřad zaplatit 700,-- poplatek za zkoušku a s tím potvrzením a občankou (v mém případě i s brýlemi) jsem šla čekat na učitele. Přijel učitel v autoškole a ještě před tím, než jsem stačila něco říct a zeptat se ho, jak používat stěrače, tak mi to sám ukázal. Ještě pořád jsem nebyla nervozní..

Vešli jsme do místnosti, za komisařem a bylo trošku zle. Když jsem ho viděla, tak na mě působil sakra, ale sakra nepříjemně. No, tak jsem se snažila být v klidu. Test jsem udělala v pohodě, akorát s jednou chybou, ale to byla otázka za jeden bod, takže jsem to měla na 98% a pak jsme šli jezdit.

Divila jsem se, že jsem byla takhle v klidu. Asi po dvanácti minutách (po zaparkování) mi začalo něco pípat (píplo to jenom dvakrát) a po chvíli mi komisař řekl, ať si uvolním ruční brzdu. Tak jsem to udělala a zase všechno v pohodě. Znervozněl mě teda jenom cyklista ve vesnici, protože jsem si čerstvě přehodila na trojku, jela jsem do kopce a v zatáčce se mi vyrojil cyklista, ale nemohla jsem předjet, protože to bylo před přechodem. Mezi tím jsem ztratila otáčky, takže jsem si musela zařadit na dvojku a posléze i na jedničku a pak až jsem ho předjela. Jinak dobrý.

Po skončení jízdy jsme seděli v autě a komisař mě hodnotil. Chválil mě za jízdu, ale jedinej problém byla ta ruční brzda, že jsem ji neměla dostatečně uvolněnou. Takže další termín závěreček mám 25.8. Fakt výborný. Takováhle zbytečná malá chyba a konec.

Je pravda, že říkal ještě něco o stěračích. Měla jsem výhled dobrej a nepotřebovala jsem použít stěrače a, když už jsem to potřebovala, tak jsem je zapnula. A on mi řikal, že tohle ženský tak prostě maji, že je zapínají až, když nevidí a, že to už bylo na hranici apod. A potom jsme jeli po dálnici...Jela jsem celou dobu 90km/h (tak mi to i učitel řikal) a chvíli 100km/h, ale, že ta devadesátka prej stačí. Komisař mi pak řekl, že jsem jela skoro celou dobu pod devadesát a, že jsem si nekontrolovala zrcátka, tak to už jsem mu řekla teda, že zrcátka jsem si kontrolovala celou dobu a, že jsem měla pořád devadesát nebo víc. Viděla jsem všechny auta, co mě předjížděly a rychlost jsem taky dodržovala. Když tam byla osmdesátka, tak jsem jela osmdesát apod..Tak to mě taky obrovsky vytočilo.

Celou dobu jsem dodržovala rychlost, pouštěla jsem chodce, blikala jsem, kde mám, brzdila jsem docela v pohodě..všechno bylo dobrý. Za nic by mě nevyhodil. Jenom ta brzda a přesně to i bylo napsané v tom protokolu, proč jsem to neudělala.

No nicméně..nedal mi to..takže příště.


Vaše

naštvaná, vytočená...

LadySilvi

14. jízda / Já to nezvládnu

4. srpna 2016 v 20:21 | LadySilvi |  Autoškola
Tak jo...dýýýýchej...dýýýýchej...vždyť o nic nejde, prostě si to zkušíš...vyhodíš kdyžtak zbytečně sedm stovek za poplatek za zkoušku....vždyť se nic nestane, když to neuděláš....klíííídek....hlavně dýýýýchat....JENŽE JÁ TO CHCI A MUSÍM UDĚLAT....klííííídek....klídek....vždyť je to až zítra....klííííííídek...každej je trošku nervozní, to bude dobrý...představ si, že pak jedeš na High Jump a tam všechno hodíš za hlavu....JENŽE, CO KDYŽ...žádný, co když...prostě to bude v pohodě...uklidni se....už se na testy vykašli, něco si pusť a bude to dobrý...klíííídek....

Tak jo, přestávám rozjímat sama o sobě a o tom, jestli to dám, protože to prostě dám. Nevidim důvod, proč bych to neměla dám. No, tak dneska mi to úplně zbytečně chcíplo, ale dobrý. Za to by mě nevyhodili u zkouškySmějící se.

Už si přestávám dělat i testy, protože je to akorát do zblbnutí. Prostě končim a už si to nechám jenom na zítřek. Dneska se mi nejezdilo nějak dobře, protože už jsem měla v sobě, že to musí být prostě výborný, abych ty zkoušky udělala, ale zkrátka jsem se pletla. Zaparkovala jsem v pohodě, zacouvala jsem v pohodě, ale asi dvakrát jsem potrápila spojku. No, bude to v pohodě.


Vaše

...nervozní, nedočkavá...

LadySilvi

13. jízda / Proč se padesátka přejede tak snadno?

3. srpna 2016 v 18:18 | LadySilvi |  Autoškola
Tak jo, teď už vážně začínám být trošku nervozníKřičící.

Dneska to bylo docela v pohodě, až na jeden menší problém...RYCHLOST. Padesátka se přejede tak snadno a hlavně, když jedu z kopce..to je děsSmějící se. Jinak to šlo. Zase jsem párkrát parkovala a bylo to dobrý.
Zítra mám poslední jízdu a pak už to přijdeSmějící se.

Neustále pořád se testuju a testuju, ale přijde mi, že vždycky udělám stejnou chybuKřičící. Test mi vyjde, to jo, ale ne na 100%. Já vím čím to ale je. To je tím, že jsem líná to dočíst dokonce - jak otázku, tak odpověďKřičícíSmějící se. To dělám ale vždycky, ať se to týká čeho se to týká. A přišla jsem na to, že nad tím nesmím tolik přemýšlet, že prostě to, co si myslim, že je správně, tak to označit a jet dál...Nepozastavovat se nad tím a nechat to tak a zbytečně to nekontrolovat, protože pak udělám akorát blbou chybu a zkoušky jsou v háji. Ostatně, tak mi to poradil i můj učitel v autoškole. Zkrátka tohle je styl, kterým mi to vyjde a na ten se musím spolehnout (ve škole mi to tak taky z 99% vychází).

No, jsem na to zvědaváSmějící se

Vlastně...teď už zbývají poslední dva články o autoškole a pak už jenom normální věci. Tím celá rubrika končíSmějící se
Vaše

LadySilvi