Duben 2016

Pasování na čtvrťáky

29. dubna 2016 v 19:41 | LadySilvi |  All
Dneska bylo poslední zvonění na naší škole a s tím neodmyslitelně spjaté pasování na čtvrťáky (na mazáky)Smějící se.

Už minimálně den, dva dopředu, nás varovala třídní, že je v pátek poslední zvonění a, že Áčko chystá nějaké pasování a řekla nám, abychom si radši vzali náhradní oblečení.

Ráno jsem už z autobusu viděla, jak tam čtvrťáti čekají na zastávce na nějaký autobus. Jelikož mám ještě pořád berle, tak bylo naprosto jasné, že já fakt stejně nikomu neutečuSmějící se a ani nebudu tak rychlá, abych se vyhnula pokropením vodou nebo čímsi jiným, takže jsem měla připravené drobné. Jelikož máme na škole tři třídy čtvrťáků, tak mě samozřejmě i ty tři třídy zastavily, ono také..v každé třídě pár lidí samozřejmě znám, takže to se taky dalo čekatSmějící se.

Ve škole se to pak nějak uklidnilo a pak na konci druhé hodiny si čtvrťáci přišli pro naši třídní a nás si vzali ven. Když jsme sešli do šaten, tak nám řekli ať si vezmeme peníze (většina z nás byla samozřejmě už zruinovaných, po ránu) Smějící se a pak jsme se srovnali v chodbičce před dveřmi ven z šatny a čekali jsme. Předemnou šlo asi pět lidí a pak jsem šla já. Jelikož viděli, že mám berle, tak to nebylo tak hrozné. Moc mě nepolili a ani jsem nemusela podlézat pod stolem, jako moji spolužáci (tohle se odehrávalo už venku)Smějící se. Pak jsme šli k lavičkám u druhé budovy a tam nás obrali o zbytek našich peněz (to mělo být jakože výkupné, za naši třídní) a pak přišla jedna ze dvou nechutných částí.

Na židli byl položený lavor naplněný něčím ohromně nechutným (bylo v tom asi: mlíko, voda, slupky od banánu, nechutné ubrousky z dívčích toalet - jsou zelené a nechutně to smrdí a tisíc pět set dalších věcíSmějící se) a fakt to ohromně smrdělo. Přesně v tomhle jsme měli hledat malinký klíček (pravděpodobně to byl klíček od skříňky). Hezky jsme se v tom museli ráchat oběma rukama. Já jsem měla štěstí a klíček jsem měla během pár sekundSmějící se.

Po téhle nechutnosti jsme šli do "beauty koutku", kde měly slečny přinesená malovátka a pěkně se do nás pustily. My holky jsme dopadly docela v pohodě, kluci to měli mnohem horší, ti vypadali strašněSmějící se. Například jsme měli červené tváře a nos (rťěnkou), udělané stíny (čímsi samozřejmě..někdo taky něčím, co jako stíny nevypadalo), někdo měl i linkami nakreslené obočí nad svým obočím a knírek apod. Pár kluků mělo i namalované nehty stylem "hrc frc" a namalované naušnice. To byla ta část v pohoděSmějící se...

Po tomhle "senzačním" zkrášlování jsme museli sníst nějaký jakože muffin, který byl fakt odporný. Ze začátku v pohodě, ale jak jsem to kousala potom dýl a dýl, tak to začalo pálit a začal se mi fakt zvedat žaludek, ale museli jsme to spolknout. Fakt jsem měla na mále a můj zvracecí reflex se ozývalSmějící se. Potom už to bylo jenom dobré.

Už jsme byli jenom jak se patří pasovaníSmějící se. Spolužáci si tedy museli kleknout, ale já jsem mrzák, takže jsem nemusela a mohla jsem státSmějící se. Byli jsme pasováni mečem a dostali jsme stužku, že už jsme opravdu MAZÁCIÚžasný.

A tím to všechno skončilo.

Celý zbytek školního dne až domů jsme chodili, jako klauni po školeSmějící se, protože jsme se do umývání moc nepouštěli, když jsme viděli, jak vypadaly některé pokusy o omytí se.

Myslela jsem si, že tu bude horší a tohle bylo, až na ty dvě nechutnosti, v pohodě.

Stužku uvidíte dneska na mém instagramu a až budu mít nějaké fotky, tak je sem dodámSmějící se

Vaše

LadySilvi


Práce v Londýně

27. dubna 2016 v 18:37 | LadySilvi |  Londýn
Ještě, že to není tak, jak to vypadalo..

Víte, jak jsem vám v minulém článku říkala o tom, že jsme se už dozvěděli, kde budeme bydlet a pracovat, tak včera jsem pátrala o podrobnostech a dneškem se to ještě vylepšilo.

Bydlení zůstalo stejné, na tom se nic nezměnilo.

Práce
Bála jsem se, že to bude nějaká práce se zvířaty nebo tak, protože na webovkách byla jenom zvířata a tak jsem byla docela vyplašená a včera jsme se o tom bavili s angličtinářkou a ta říkala, že..
 • Je to charita
 • Peníze z prodeje jdou na zvířata
 • Budu pracovat v obchodě, ve kterém je oblečení, bižuterie i knihy - zkrátka taková všehochuť
 • Místo práce také zůstává
Když většina obav konečně vyprchala, tak jsem se dneska dozvěděla jedno další senza plusSmějící se
 • Nebudu pracovat úplně samaSmějící se!
 • Kuba (spolužák) měl dělat v tom samém jako já, akorát jinde a dneska přišel mail od učitelky, která to zařizuje a tam byla nová, upravená tabulka s našimi místy práce a tam jsem zjistila, že Kuba bude dělat přesně tam, co já.
 • Budeme sice dojíždět každý odněkud jinud, ale nebudu pracovat samaSmějící se
Takže takováhle je nová situace ohledně praxe v Londýně.

Vlastě, mám tu jednu takovou otravnou věc a tou je, že musíme napsat čtyřset slovnou esej v angličtině. Ještě jsem nezkoumala podrobnosti, ale má to být prostě co nejdříve. Měli bychom se v ní trochu představit a povykládat tam, co víme o naší práci tam v Londýně. Myslim, že to bude nějaká taková jakoby kontrola, jestli jsme se koukli, kde budeme dělat apod.

Asi bych to shrnula tak, že už to není tak hrozný, jako v pondělíSmějící se.

Vaše

LadySilvi


Bydlení a práce v Londýně

25. dubna 2016 v 19:59 | LadySilvi |  Londýn
Dneska jsme se dozvěděli, kde budeme bydlet a kde budeme pracovat a řeknu vám, že se docela bojím.

Neměla jsem takový strach, ale když jsem se dozvěděla informace o práci apod., tak jsem nebyla moc veseláSmějící se.

Ale práce až za chvíli...Jelikož do Londýna letíme příští týden v neděli, tak se asi poslední články teď budou motat okolo toho.

BYDLENÍ
 • Naštěstí budeme bydlet spolu s Kačkou, takže nebudeme zvlášť.
 • Nevýhodou je, že jsme od všech spolužáků, kteří také budou rozházení po rodinách, asi nejdál ze všech. Nebo alespoň, co jsme zatím koukali.
 • Naše část Londýna se jmenuje Pinner Hill Road
 • Budeme bydlet v rodině O'Connell (hezký jméno, cožSmějící se)
 • Mají Wi-FiSmějící se Ne, že bych byla závislá, ale, když se člověk dozví takové šokující novinky, tak ta Wi-Fi mě alespoň trochu uklidnilaSmějící se.

PRÁCE
 • Do dotazníku, kde bych chtěla pracovat jsem dala, že chci, aby to bylo něco jako Beauty and Hairdressing a nebo Travelling
 • Budu pracovat v RSPCA Shop. Neměla jsem ponětí, co to je a tak jsem si našla tu stránku a spadla mi čelist. Je to nějaká práce, kde jsou zvířata. Myslim si, že to bude něco jako útulek pro všechno možné. Ještě jsem si tu stránku tak úplně nečetla, ale to, jak se tam objevila ta zvířat mi zatím bohatě stačilo. Zvířata mám ráda, to jo. V tom problém není, ale CO MÁ SPOLEČNÝHO DĚLÁNÍ SE ZVÍŘATY S KRÁSOU, VLASAMA A NEBO S CESTOVÁNÍM?! To mi moc hlava nebere... Ale, co se dá dělat.
 • Velkým mínusem nebo problémem je to, že v té práci budu dělat sama. Nebude tam nikdo se mnou, takže do práce budu jezdit sama. Tam budu sama a z práce taky budu jezdit sama.
 • Mám dělat od 9:30 hod. do 17:00 hod. Takže docela sradničky. Jsem na to strašně zvědavá, ale řekla bych, že ruce a nohy budou mým největším doruzumívacím prostředkem a taky budu muset mít pořád nabitej mobil, protože budu žhavit slovník. Až se mě zeptají, jak se jmenuju, doufám, že jim budu schopna odpovědětSmějící se
 • Práce se nachází v Rickmansworthu, takže cestování se nevyhnu. Co jsem koukala, tak budu muset jít od našeho baráku asi 20 minut pěšky na metro a potom bych už snad neměla v metru přestupovat. Ale zatím jsem to nijak nezkoumala.
 • Další nevýhodou je to, že já ani Kačka neděláme v pásmu 1, což je centrum. Nevýhoda je to proto, že sice budeme mít Oyster Card, ale na úplně jiná pásma, takže když budeme chtít jet v týdnu do centra (což si myslím, že asi ne, ale kdyby, tak si budeme muset pěkně zaplati).
 • A navíc, každá budeme pracovat někde jinde, takže se sejdeme až někdy kolem šesté hodiny večer.

Do odletu zbývá: 12 dní

Tak tohle jsou moje nejprvnější dojmy z nových, konečně konkrétních, informací. Jsem z toho celá taková zmatená a trochu nesvá.

Vaše

LadySilvi

Deadpool - Recenze

23. dubna 2016 v 20:17 | LadySilvi |  Recenze
Je to už nějaká doba, co jsem viděla film s názvem Deadpool a nenašla jsem si čas k tomu ho zrecenzovat.

Hlavní role, čili Deadpoola, se ujal herec Ryan Raynolds, což už samo o sobě mluví, že i kdyby holky nezajímal samostatný děj filmu, tak už kvůli němu se na to prostě podívají (což zrovna můj případ nebyl, protože, když jsem se na to koukala, tak jsem v podstatě neměla ponětí, jak vypadá Deadpool bez masky)Smějící se

K tomu, abych se na film Deadpool podívala mě hlavně vedlo to, že je to další film od Marvela a jelikož marvelovskou tvorbu miluju, tak jsem ani tohle nemohla vynechatNevinný.

Deadpool je ten nejmíň tradiční hrdina, kterého známe, to mi věřte.

Ale teď už k samotnému filmu....

Spousta filmů začínají tak, jak jsme zvyklí - chronologicky, kdežto Deadpool začal tak nějak v půlce a až po několika minutách jsme se vrátili zpátky na začátek, kde zjistíme, že Deadpool není jen Deadpool, ale, že se ve skutečnosti jmenuje Wade Wilson.

Wade je infantilní, drzý, vulgární, brutální a docela dost vyšinutý bývalý voják (pracoval u speciálních jednotek) , který se kromě toho, že pořád žvaní vyznačuje zvráceným (ale hodně zvráceným) černým humorem, absolutním cynismem a pravidelným porušováním všech superhrdinských pravidel. Jeho ukecanost nezní mezí a je to stejně mimořádné jako jeho bojové nadání při práci s katanami.
Jednou, před tím, než má dojít k sexu s jeho partnerkou Vanesou (původně to byla prostitutka, se kterou se seznámil v baru jeho kámoše), sebou Wade švihne - omdlí. Lékaři mu zjistí, že má rakovinu v pokročilém stádiu. Wade nechce, aby u toho, jak umírá, byla jeho přítelkyně a tak se podrobí experimentální léčbě v rámci programu Weapon X. Wade prochází krutými testy, kde se má ukázat jeho výjimečnost. Jo, mluvím teď o vyjímečnosti...Wade si myslel, že jde skutečně na nějakou normálnější léčbu, která ho rakoviny zbaví, ale v skutečnosti z něj chtějí udělat člověka s nadpřirozenými schopnostmi - mutanta. Díky tomu, co podstoupil Wadovi opravdu zmizela rakovina a zůstal naživu a ještě k tomu je jeho "superchopností" rychlé samouzdravování. Ale jako všechno, tak i tohle mělo svůj vedlejší účinek. Wade byl trvale znetvořený - škaredý - odporný a své původní podobě se téměř vůbec nepodobal.
Věděl, že se takhle nemůže ukázat své přítelkyni a tak odchází za svým dlouholetým kamarádem do baru a ten si z něj utahuje - po tom, co se otřepe z šoku. Wade neví, co má dělat a jeho kámoš mu řiká, že by mohl hrát v hororových filmech, ale to Wada moc neuklidní. Jeho kamarád mu poskytuje i pár vlídných slov a to např.: "Vypadáš jako avokádo, který mělo sex se starším avokádem"Smějící se. Wada se všichni lidé děsí a tak mu dojde, že si musí najít nějaký kostým. Začátky jeho kostýmů se docela podobají tomu kostýmu Spidermana, ale po pár pokusech si vyrobí vlastní - také červený - kostým a přijme tak svoje alter ego se jménem Deadpool (jak přišel na tohle jméno vám neprozradím).
Wadu Wilsonovi, vlastně Deadpoolovi, jde o to, aby našel toho, co ho takhle znetvořil a vrátil mu jeho původní podobu.

Wade bydlí u jedné slepé paní a, když se s ní loučí a jde si pro jeho největšího "nepřítele" (potom, co mu naroste jeho ruka - jo..no...on si ji tak trochu uřízne v zápěstí, ale má schopnost rychloregenerace, tak co..proč neSmějící se. Ne..neuříznul si ji jen tak, něco tomu předcházelo, ale nemyslíte si, že vám tu řeknu úplně všechno, že ne?!Smějící se - to není jako série divergence - to bylo něco jinéhoSmějící se - tak trochu), tak ji řekne, že v bytě je kokain a lék na slepotu.

Atd..atd..atd..
Tím moje vyprávění končí..Dobře, ještě ne úplněSmějící se

Mám tu pár zajímavostí nebo alespoň tak tomu říkám já, protože mě to zaujaloSmějící se
 • Deadpool celou dobu opakuje, že JE SUPER, ALE NE HRDINA. To proto, aby si někdo nemyslel a neříkal mu, že je super hrdina. Je přece antihrdina.
 • Po tom, co se vyjasní, jak vzniklo jeho alter ego Deadpool nás tenhle film začne překvapovat dál. Jsme zvyklí, že si hlavní hrdinové apod. povídají jenom mezi sebou, kdežto v tomhle filmu se sám Deadpool obrací k nám, k divákům a "jakoby s námi mluví". Takže tady funguje spolupráce s divákem.
 • Ve filmu padne spousta narážek na jeho předchozí role. Kdy, to poznáte sami - pokud jste viděli jeho filmy.
 • Jelikož je Deadpool silnej antihrdina, tak se v podstatě vymyká a tvoří něco tak nějak úplně jiného, než na co jsme ze stáje Marvel zvyklí a to je docela příjemná změna, i když já jsem zhýčkaná Iron Manem a nečekala jsem nic zas tak super nebo lepšího než je právě on, tak tohle se tomu silně přiblížilo a to nejen kvůli herci, ale kvůli tomu, že jsem se fakt minimálně půlku filmu prosmálaSmějící se
 • Deadpool je sprostý, jak dlaždičSmějící se. Samozřejmě, to k němu přesně sedí a patří, ale i to je docela nezvyklé.
 • Hrdina skoro bez superchopností. Kromě toho, že má schopnost rychlé regenerace tu nic jiného není... Dobře, tohle bylo o ničem, protože tu superchopnost prostě má. Ok.
 • Dělá si legraci z dalších filmů a herců. Naráží třeba na StarWars apod. a vtipy rozhodně nešetří. Po tom, co se z vyprávění, co se dělo před tím než se stal Deadpoolem hází vtip téměř na každém kroku a to fakt stojí za toSmějící se.
 • Teď se může zdát, že se podobá Wolverinovi, ale ne..fakt se mu nepodobá. Minimální rozdíl je ten, že Wolverine po proměně zůstal v podstě pořád sexy.
 • Abyste si nemysleli, že se ve filmu vyskytuje Deadpool a jenom Deadpool, tak tam vystupuje i kovový obr Colossus a jeho učednice Negasonic Teenage Warhead (i z jejího jména si Deadpool ze začátku dělá srandu), která má telepatické schopnosti a ráda si hraje s výbušninami. Titán s ruským přízvukem Colossus je oproti hláškujícímu Deadpooli spíš suchar. Rád by ho naverboval do týmu X-Menů, ale jejich představy o morálce superhrdinů se značně rozcházejí. A tím vám trošku napovídám, proč si Deadpool uřízl tu ruku.
 • Další změnou, která nastále u Marvela je to, že jeho filmy bývají většinou pro celou rodinu. Deadpool rozhodně není rodinný film a řekla bych, že děti do 15ti let by se na to dívat neměly (já vim, že dneska jsou děti zkaženější než džív, ale stejně)Smějící se
 • Během dvou týdnů se náklady na vytvoření filmu vrátily více než 8krát. Docela slušný co?! A to se všichni báli, aby Deadpool měl úspěch.
 • Deadpool se natáčel méně naž 2 měsíce a to je taky docela slušný, protože takovejhle film za tak krátkou dobu?! Oukej, vim, že je to hlavně o těch vizuálních efektech, ale stejněSmějící se

A tím už vážně dneska končím. Pokud jste Deadpoola ještě neviděli, máte smysl pro humor, zvládnete nakládačku sprostých slov a máte rádi Marvela, tak se na to rozhodně podívejteSmějící se.
Tady máte ještě trailer k filmu.

Vaše

LadySilvi


Londýn se blíží

21. dubna 2016 v 19:42 | LadySilvi |  Londýn
Je to tak..Za 18 dní už budeme v LondýněNevinný.

Včera přijela Kačka a udělali jsme si předběžné plány, kam se chceme v Londýně podívat. Musim říct, že je toho fakt docela dost. Rozvrhli jsme si to do dvou dnů, protože budeme mít v podstatě jenom jeden víkend volný (i když tam budeme 14 dní). Mezi místy, kam se chceme podívat je i Museum Madame Tussauds a byli jsme fakt překvapený, kolik to stojí. Vstupenka do MMT stojí něco málo přes 23 Liber, což je docela slušnej masakr. Vybrali jsme si místa, kde se nic neplatí, ale do jednoho zpoplatněného místa jsme se podívat chtěli a vybrali jsme právě MMT. Myslím, že budu brečet, až si budu platit vstupenkuKřičící.

Našla jsem i odkaz na stránku, kde je online vidět Abbey Road, neboli přechod, který proslavili Beatles (je fakt hodně známej, takže si myslim, že toho o něm nemusím nic psát). Nevim proč, ale svým způsobem jsem byla šťastná, že jsem něco takovýho našlaSmějící se.

Takže nějaké plány jsme si už udělali. Teď to dáme do kupy. Najdeme si o tom věci, které potřebujeme vědět a za 18 dní, tadáá.

Říkala jsem si, že teď o víkendu už si sundám kufr a začnu si tam něco dávat, protože už je to fakt za chvíli. Udělala jsem si seznam a ještě toho musim fakt docela dost dokoupitSmějící se. Už to vidim, že si určitě zapomenu vzít něco takovýho "důležitýho", jako je třeba kartáček nebo pasta na zuby (jo, vim, že se to dá všude koupit, ale je to zbytečná starost) a nebo pas a to nebude vůbec žádná srandaMlčící.

Ještě teda přesně nevím, kde budeme bydlet nebo, kde budeme pracovat. To se prý máme dozvědět až později, což není moc pozitivní, protože jestli nám řeknou, že si do tý práce máme třeba vzít na sebe černou sukni a bílou halenku, tak se budu muset sebrat a jet asi do Prahy si něco takovýho koupit. To je docela na nic, ale tak...to se všechno ještě uvidí.

Teď máme každý týden tři sezení se třemi různými učitelkami, jako přípravu na Londýn. S naší angličtinářkou máme jazykovou přípravu - řiká a učí nás slovíčka, která se nám budou eventuelně hodit nebo fráze, se kterými se můžeme setkat. S naší učitelkou na účto máme přípravu do práce - co tam budeme asi dělat, s čím se pravděpodobně setkáme apod., a s naší ekonomikářkou máme přípravu na Londýn celkově a žití v rodinách a takových běžných informacích - s ní máme první sezení až zítra.

Každopádně...strašně se tam těším, protože to je fakt takovej můj velkej senSmějící se, ale to už jsem řikala.

Bla, bla, bla...

WohouSmějící se

Vaše

LadySilvi

Telefon ze záhrobí

18. dubna 2016 v 19:28 | LadySilvi |  All
Byla jsem akorát naložná ve vaně, když za mnou přišla mamka a...

Hlavu vzhůru

16. dubna 2016 v 20:14 | LadySilvi |  Téma týdne
Asi každý z nás tahle dvě slova už někdy slyšel.

Ne vždycky je vše podle našich představ a tak, i když se přemáháme a děláme, jako kdyby bylo všechno v pohodě, naši přátelé - rodina nebo kdokoliv jiný, kdo nás dobře zná uvidí, že něco není v pohodě. I když jim dokola a dokola vtloukáme do hlavy, že fakt jsme v pohodě...Po čase to z nás stejně vyleze.

Nebo alepsoň tak to mám já...

Vždycky všechno v sobě tutlám a dělám, že je všechno v pohodě, ale po čase se to nakupí a je toho fakt hodně a tak se občas stane, že bouchnu. Je to přesně ta chvíle, kdy už to fakt potřebuju někomu říct a, když to všechno takhle vylíčím, tak ten člověk řekne "Hlavu vzhůru"... I když neporadí, co dělat, tak už pomůže jenom to, že mě vyslechne, že mi řekne nějaká povzbudivá slova.

Jo, je pravda, že je nám to třeba v tu chvíli úplně k ničemu, ale po čase si to uvědomíme a řekneme si, že te člověk měl asi vážně pravdu..Že nemá cenu se v tom patlat, že nemá cenu se tím dál zaobírat a být zbytečně smutná nebo naštvaná nebo cosi. Buď s tím stejně nemůžeme nic dělat nebo to nemůžeme vrátit.

Hrozně se mi líbí jedna věta - citát ze série Divergence:

"Někdy stačí, když jenom s někým jsme a tím mu pomůžeme úplně nejvíc"

A myslim si, že je to pravdivé. Nebo alespoň já to tak mám.

Je pravda, že každý to má jinak. Někomu nastane takový ten "neřešitelný" problém a hodí to za hlavu..Prostě se tím dál nezaobírá.
Někomu přesně tenhle problém nastane a rýpe se v tom, koupe se v tom sám a nemůže se z toho jen tak otřepat.
Záleží jenom na povaze toho člověka.


Vaše

LadySilvi


Skateboard? Ne, díky.

14. dubna 2016 v 19:21 | LadySilvi |  All
Mám zase jednu další "veselou příhodu"Mlčící.

Jelikož víte, že jsem taková úrazová (nemehlo), tak vás tohle asi ani nepřekvapí.

Včera jsme si hráli venku se ségrou..Ona jezdila na kolobežce, já na skateboardu (jezdim na něm už od mala, ale asi to pořád neumím) a jelikož jsem nešikovná, tak jsem se nějak blbě rozjížděla, podlouzlo mi to a švihla jsem sebou. Začala mě docela dost bolet noha, tak jsem si ji šla hned ledovat. Během chvilky to nateklo a zmodralo. Zbytek dne jsem na to šlapala co nejmíň, protože to ohromně bolelo. Noc byla taky strašná.

Dneska jsem jela na ortopedii..Přijela jsem tam ve čtvrt na osm a byla jsem tam do půl jedenácté. Doktor řekl, že tam mám zlomenou nějakou kost (mému ortopedovi je strašně blbě rozumět, takže já kolikrát odcházím z ordinace a naprosto netuším, co s čím mámSmějící se), takže 3 týdny berle a ortéza. Hned jsem mu řikala, že za tři týdny a kousek letím do Anglie, tak jestli to bude v pohodě. Doktor se na mě tak podíval a pronesl, že když budu opatrná, tak nebudu možná muset mít tu nohu ani nijak zpevněnou, ale, že se uvidíKřičící. Řeknu vám, nic moc to není a ještě takhle "chvíli" před odletemKřičící. A to za dva týdny jdu na Dominikovu oslavu. Pěkně se mi to seběhlo.

Po ortopedovi jsem šla rovnou k zubařce. Tam jsem čekala do půl dvanácté a v ordinaci jsem byly půl hodiny. Opravuje mi tam jeden zub, tak proto. Té taky, když jsem řekla, že za 3 týdny a kousek odlítám, tak se moc radostně netvářila, ale nakonec řekla, že se všechno stihne.

Nicméně, měla jsem s sebou věci do školy, že tam hned, jak všechno vyřídím pojedu. No, nejela jsem, protože už to nemělo cenu.

Mě se z toho věčného čekáni už chtělo normálně brečetSmějící se.

Vaše

LadySilvi

Dolly sukně

11. dubna 2016 v 19:55 | LadySilvi |  Haul (etc.)

Jakmile začaly být "in - v modě" nebo prostě, jakmile jsem narazila na sukně Dolly, tak jsem se do nich absolutně zamilovalaNevinný.

Jenže všude jsem viděla fotky, na samých hubených slečnách a tak jsem to zavrhla a řekla jsem si, že já to prostě mít nemůžu, vzhledem k tomu, že jsem oplácanáSmějící seKřičící.

Ale stejně mi to nedalo a tak jsem brouzdala po netu a tak postupně jsem se na ně dívala a zamilovávala seSmějící se. Našla jsem jeden internetový obchod (samozřejmě jsem zapoměla, jak se to jmenovalo), kde jsem našla Dolly sukně levnější než na PoshMe.cz .

Četla jsem na to spoustu recenzí a všechno bylo tak nějak 50 na 50. Spousta lidí psala, že je to přesně ta věc, kterou víme, že ji musíme mít, ale nosit ji stejně nebudeme..Jiné dámy psaly, že se tahle sukně hodí jenom pro vychrtlinky a nebo, že se nikam nehodí a nebo dokonce, že je to sukně, která vypadá dobře jenom na fotkách... Pak jsem četla i názory, že je to sukně pro všechny, že je užasná a, že se dá nosit úplně všude.

No, samozřejmě mě to nijak neutvrdilo v tom, že bych si ji neměla kupovatSmějící se. Ukázala jsem je mamce a mamka ta se do nich zamilovala automaticky hned na první pohled.

Takže to celé dopadlo tak, že jsme si z té stránky vybrali sukni já, mamka a i ségraSmějící se.

Jenže jsme pořád nevěděli, jakou velikost si správně vybrat...K tomu jsem právě použila ty stránky PoshMe.cz
kde mají tabulku s velikostmi. Samozřejmě jsme se přeměřovali krejčovským metrem, aby nám to fakt bylo a aby to mělo dobrou dýlku. Ségra, ta byla jasná, protože ta to má podle věku, ale my jsme se radši víckrát přeměřiliSmějící se.

Dneska nám ty sukýnky přišly a jsou fakt dokonalýNevinný.

(Ještě mě nemáte na instagramu? Sledujte a přihlašte se k odběru. Neunikne vám žádná nová fotka. )

Mamka si koupila černou s růžovým lemem. Vzhledem k tomu, že je nižší než já, tak ji má o něco víc kratší než, jak můžete vidět na mé fotceSmějící se. Ségra má dokonale sladce růžovou s flitry a trošku sladké modré a zelenkavé - vypadá, jak cukrová vata, ale je úžasnáSmějící se.
Moje sukně je starorůžová. První volba byla bordo barva, ale tu měli vyprodanou, takže druhá, na výběr, v pořadí byla právě tahle.

Docela se mi líbí tahle kombinace s tílkem a džískouNevinný. Já se fakt asi zamilovalaSmějící se

Ještě ji nemůžu zrecenzovat, protože ji mám teprve odedneška, ale strašně se mi líbíNevinný. Je ůžasnáNevinný. Tím jsem došla k přesvědčení, že Dolly sukně nejsou jenom na hubené holky, takže kdo uvažujete o koupy...Jenom do toho! Jsem přesvědčena, že sedne na každý druh postavyUsmívající se. Jenom se pořádně koukněte na velikostní tabulku a radši se změřte v místě, kde ji asi tak budete nosit, aby potom nebyla moc krátká a nekoukal by vám z ní zadečekSmějící se. Jinak všechno bude v pohoděUsmívající se.

NevinnýSmějící se


Vaše

LadySilvi

Ask LadySilvi - 2

9. dubna 2016 v 20:28 | LadySilvi |  All
Už dlouho nebyly žádné odpovědi na otázky z Ask.fm

Dneska jich bude málo, protože se ve směs ptáte pořád na ty samé věciSmějící se

1) Proč nepřidáváš články pravidelně?
Je to hlavně z toho důvodu, že občas prostě není co psát a nebo nemám čas. Když nemám o čem psát (jako včera), tak prostě ten článek nechci vydávat, protože vim, že bude napsanej na míň než 50%. Já vim, že jsem si zajela na to přidávání článků ob den, ale je to časově náročné.

2) Kdy jedeš do Anglie a budeš vydávat články nebo plánuješ dělat vlogy?
Do Anglie letíme na začátku května. To jsem ještě nějak nedovymyslela. Notebook si s sebou brát nechci, takže jestli budu něco dělat, tak možná na mobilu, ale to záleží na okolnostech a čase. O tom, že bych udělala nějakej vlog nebo tak něco jsem přemýšlela, ale to se ještě uvidí. Je to docela daleko.

3) Přijde mi, že teď nemáš tako pěkné články, jako na začátku.
Tak takhle to asi sama nedokážu posoudit, ale chápu. Je to tvůj názor.

4) Přihlásíš se zase do té soutěže o blogerku roku?
To je ještě docela dalekoSmějící se. Nevím ani, jestli to zase letos bude...

5) Uděláš haul? Strašně mě bavily.
Mám ho v plánu někdy příští týden, protože teď jsem si něco nakoupila. Od doby, co jsem dělala poslední haul, tak jsem nějak nenakupovala, takže ani nebylo co vám ukázat.

6) Proč jedeš do Anglie?
Letíme tam na praxi, od školy.

7) Koukáš na seriály?
No, jasněSmějící se. Ordinace je klasika a teď tak nějak to, co dávajíSmějící se

8) Myslim si, že se ti to tetování po chvíli přestane líbit, že je to jenom chvilková záležitost.
Já jsem opačného názoru. To tetování pro mě naopak strašně moc znamená a moc dobře vím, proč jsem si zrovna tohle nechala vytetovat. Už jsem to vysvětlovala v minulem článku.

Jak jsem říkala, tenhle ask byl fakt krátký. Dávali jste mi spoustu otázek, ale na skoro všechny z nich jsem vám vážně už odpovídala. Padla tam slova hrozně hezké chvály, takže za to vám strašně moc děkujuSmějící se, jste zlatí.

Vaše

LadySilvi