Pubertální bratr

4. ledna 2016 v 15:48 | LadySilvi |  All
To je to nejhorší, co může být.

Já jsem pubertou prošla víceméně bez nějakého výrazného povšimnutí, kromě toho, že jsem začala být "drzá", jak říká moje mamka, ale bratr?! To je peklo na zemi, beze srandy.

Je mu 13, v dubnu 14,....
Totálně a obrovsky MUTUJE...to je něco tak hroznýho, protože kdykoliv se snaží zvednout hlas, tak smu přeskočí do horskejch výšin a vůbec to neudělá ten efekt, co by mělo. Snažím se mu nedávat najevo, že je to vtipný, ale někdy to nevydržímSmějící se. Nejhorší na tom je, že se snaží křičet pořád, jenže mu to fakt nejde!

Dalším příznakem je malej KNÍREK...to je tak vtipný, když vidíte, jak mu raší malej knírek a je takovej ten nijakej. Prostě ten knírek chce dokázat, že je v krutý pubertě.

ODMLOUVÁNÍ/NEPOSLOUCHÁNÍ/ZAVÍRÁNÍ SE V POKOJI/...to úplně nesnáším. On se prostě zavře v pokoji. Sedne si k notebooku a myslí si "polibte mi všichni...". Člověk na něj zavolá a on nereaguje, pak už člověk zařve, aby se ozval a z pokoje vyjde jenom takový to znuděný "Co je?". Něco mu řikám a stejně mě neposlouchá, to samý je u mamky a kohokoliv jinýho. Dělá, že na všechno kašle a myslí si, jakej je frajer.

Mít pubertálního bratra je fakt šílenost a jestli tohle přežiju, tak se ze mě stane frajer se svatozáříSmějící se.

PS.: Můj nástup do školy se nějak nevydařil, protože jsem celou noc nespala a bylo mi děsně blbě od žaludku. V tu jednu chvíli mi bylo tak blbě, že jsem šla do kuchyně, nalila jsem si vodu do skleničky a málem jsem sebou švihla, kdybych si nesedla včas na zem. Měla jsem v tu noc takový ty stavy: HORKO-ZIMA-DOBŘE-ŠPATNĚ-SPÁNEK-NESPÁNEK-HORKO...apod.
No ráno se to zdálo být trošku lepší, i když jsem byla docela mimo. Řekla jsem mamině, co bylo v noci a nafetovala jsem se nějakýma práškama. Jela jsem do školy. Mamka mi pak ještě před zvoněním zavolala, jak mi je a víc jsme to neřešili. Šla jsem odevzdat papíry na Anglii, které jsme měli odevzdat a odevzdala jsem i třídní seminárku, která měla termín taky dneska. Rovnou zavolala mamce a domluvila se s ní, jestli mě může pustit samotnou.
Autobus mi nepřijel a tak jsem volala mamce a ta pro mě pak přijela. Doma jsem si lehla do postele a v domění, že když budu číst, tak líp usnu jsem si četla HLEDÁNÍ ALJAŠKY od Johna Greena. No, unavila jsem se pěkně, ale usnula jsem jenom na chvilku a dejme tomu mi nebylo o moc líp. Zjistila jsem, že mám zvýšenou teplotu, takže jsem zalezla zpátky do postele, hlavu jsem měla jako střep a ještě ten žaludek.
Zejtra taky do školy nejdu, takže snad už ve středu budu moc.

Vaše

LadySilvi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luna Dark Luna Dark | Web | 4. ledna 2016 v 16:05 | Reagovat

koukám že tu knížku teď čte každej, asi je fakt dobrá:d jinak je mi tě láto za toho bráchu :DD

2 ladysilvi ladysilvi | E-mail | Web | 4. ledna 2016 v 17:03 | Reagovat

[1]: Je skvělá  :) No, doufám, že to přežiju :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama