Procitnutí

2. ledna 2016 v 20:10 | LadySilvi
Je to asi tři dny zpátky, co jsem si uvědomila, že vlastně už v podnělí tachtím do školy.

To je něco tak odpornýho...fakt se mi do tý školy nechce! Mám teda většinu věcí hotových, ale stejně mi ještě něco zbývá a nechce se mi do toho tím spíš.
Jo...jediný, proč se mi tam tak jako chce je to, že budu zase mezi svejma a to, že konečně ozkouším a zvyknu si na batoh, co jsem dostala k VánocůmSmějící se, ale to jsou tak jedniný plusy.
Včera jsem si tak rekapitulovala, co mě letos čeká...Nebo, co se mě bude týkat..Nebo, co potřebuju.
Ples - 9.ledna jdeme na ples v jedné vesnici, takže tím se mi to tak nějak všechno otevře (jestli ovšem den před tím nepůjdu do práce)
ČNB - Česká Národní Banka...tam jsem zvědavá, jak to bude vypadat.
18 - Bude mi hned na jaře 18. Bože, to je hrozný a bude hůř Smějící se. Já už budu plnoletá...Vím, že jsem to jako malá strašně chtěla, ale teď? No...radši bych byla malej dvouletej capart a těšila bych se do školy.
Osvětim - Koncentrační tábor, do kterýho bysme se měli jet podívat. Je to někdy na jaře a tam se teda strašně těším a zároveň se mi tam taaak nechce, protože to na mě ohromně padalo jak v Lidicích, tak i v Terezíně a tohle bude několikanásobněji silnější! Takže z toho mám takové smíšené pocity.
Londýn - Tam se teda strašně těším. Letíme tam na 14 dní na praxi. Strašně jsem tam chtěla a ono se to splniloNevinný. Takže jakoby částečně se tím splní i můj sen, protože jak jsem vám psala, tak jet do Anglie je můj sen. Nějakou dobu tam být, projít si to apod....Teď se mi to tak docela nepodaří, ale už jenom to...LONDÝN...ANGLIE..aww. Fakt jsem strašně ráda a jsem na to zvědavá. Budeme tam mít docela bojový podmínky, ale o tom, až se to bude fakt blížit. Letíme 8. května, takže je to prostě ještě doba.
Čtvrťák - No, tu bude taky sranda. Letos bych měla ukončit třeťák a dostat se do čtvrťáku.

Mezí tím vším si potřebuju koupit nový mobil...A pak další nemalá položka je řidičák - mám takovou vizi, že bych ho chtěla dělat letos, ale nevim nevim, když vidím, kolik toho mám před sebou. Jsem zvědavá, jak to teda všechno udělámSmějící se. Je toho teď brutálně moc, i když se to nezdá a pak ještě práce a moje volnočasový aktivity, rodina apodl... Já od letoška až minimálně do maturáku (pátek 13. ledna 2017)...vlastně asi až do maturity... prostě nevycházím s časem ani s penězi. Prostě už teď vidím, že je toho strašně moc..I když se to nezdá!

Máte letošek taky takhle nabouchanej, nebo jste v klidu?Smějící se

Vaše

LadySilvi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 terik terik | 3. ledna 2016 v 0:49 | Reagovat

Díky Silvi, tvoje rekapitulace všeho co náš čeká byla opravdu uklidňující -.- prostě další nabitej rok :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama