Tenkrát v Řecku II.

3. prosince 2015 v 19:12 | LadySilvi |  Tenkrát na "dovolené"
Tohle byla hodně osudová dovolenáSmějící se.

Letěli jsme s mamkou a bráchou poprvé sami (bez chlapa) na dovolenou do Řecka na ostrov Korfu. Byli jsme rádi, že už jsme seděli v letadle, protože sami jsme ještě neletěli. Odvezl nás na letiště strejda (mamky brácha) a, když viděl, jak je mamka vystreslá, tak jenom kroutil hlavouSmějící se.

Byli jsme ubytovaní v takovém pochybném, velkém hotelu s miniaturními pokoji a balkony. Měli jsme krásný výhled na pláž a na bazén. Musím teda říct, že nejnovější ani nejkrásnější hotel to nebyl, ale, co člověk na dovolený potřebuje? Jenom se mít, kde najíst, umýt a, kam složit na noc hlavu. To je všechno. Přes den jsme stejně na hotelu nebyli, tak co.

Byl asi nějaký druhý nebo třetí den a potkali jsme se tam s takovou rodinkou. Muž, žena a dvě děti (kluk, holka) a jednoho z těch dvou rodiče (máma, táta)...začali se tam s námi bavit a všichni byli tak nějak sympatičtí a hlavně se nám líbilo, jaké jsou ty děti. Naty a MatySmějící se. Ten večer jsme šli na vystoupení (falešného) Elvise Presley(ho) a docela dost jsme se tam bavili. Zjistili jsme, že Naty a Maty nejsou Jirky děti (to je ten muž), ale jsou to děti Oliny (to je ta žena) a, že oni dva jsou bratranec se setřenicí. Ti "něčí" rodiče byli rodiči Jirky. Zjistili jsme nějaké informace a zjistili jsme, že si fakt docela rozumíme.

Dalšího dne jsme se pak už tak nějak sami vyhledávali a většinou to bylo tak, že oni našli nás a chodili jsme si takhle na večer někam sednout. Většinou to byl bar, kde právě vystupoval ten (falešnej) Presley...Mimochodem, byl mu fakt mega podobnej. Jirka si s námi pořád hrál a poňoukal nás.

No a jednoho večera jsme načapali mamku, jak se líbá s Jirkou a bylo to. Mamka se zamilovala, Jirka se zamiloval. Už to bylo jasný. CH-E-M-I-E. Jenže tu byl jeden problém...My jsme bydleli ve městě kousek od Příbrami a oni u Kladna. Samozřejmě to na letišti vypadalo, že se loučí "nadobro", ale hned dva-tři dny na to přijel Jirka k nám domů a už v podstatě u nás zůstal bydlet a tak je to dodnes. S tím, že bydlíme jinde a mamka s Jirkou spolu mají společnou dceru Domču (mojí ségru, které je 2,5 rokuSmějící se).

No, není to roztomilý...takhle se potkat na dovolený na ostrově Korfu v Řecku..odlétat zamilovaní a zhrzení tím, že se budou muset odloučit díky vzdálenosti..a pak najednou hup a už jsou spolu a v Čechách...ani dálka je nerozdělila...a mají spolu dceru. Romatika hadrSmějící se

Abych se vrátila k těm mým "zvracecím příběhům"...ani na Korfu se mi to nevyhnulo. Byli jsme na pláži a mě začala stračně bolet hlava (nechápala jsem proč, protože jsem kachna, takže většinu času trávím ve vodě), ale totálně. Byla jako střep. Byla jsem najednou hrozně unavená a tak jsem si na pláži hezky lehla pod slunečník a usnula jsem. Po hodině nebo víc (to si fakt už nepamatuju) jsem se probudila s bolestí hlavy, ale ještě s větší a s nevolností. Zkrátka, bylo mi děsně blivno. Takže jsem po chvíli utíkala na záchodky a hodila tam pěknou šavli. Ještě jednou nebo dvakrát jsem se vrátila na místo činu a dala jsem si repete a pak jsem byla v pohodě. Najednou mi nic nebylo a mohla jsem fungovat normálně. Nevim, co to bylo...asi úpal nebo úžeh. Něco takovýho (nepamatuju si ty rozdíly)Smějící se.

A ještě mám vlastně jednu storku z Korfu. Jednou ráno jsem se vzbudila a šla jsem na záchod. Podívala jsem se do zrcadla a strašně jsem se lekla. Měla jsem obrovsky nateklej spodní ret (takže jsem vypadala, jako černoška...černošky mají velké, plné rty...nebo, jako Angelina Jolie s tím, že já jsem měla ten ret nateklej jenom jeden) a uprostřed čela jsem měla docela bouli....nebo, ono to nebyla boule, jako boule..Spíš jsem to měla nateklé. Vůbec jsem netušila, co to je. Ani mamka, ani brácha. Tak jsem se za sebe styděla...to bylo hrozný! Ret jsem tak nějak zaledovala, takže jsem šla na snídani s o 85% menším spodním rtem, než jsem měla, když jsem vstala a doufala jsem, že si nikdo té boule nevšimne, protože nebyla nijak zarudlá...nic. Každý den ráno mi natékal ten ret, takže to byl kolotoč. Pořád dokola. A boule? Tak ta mi "stékala" (postupem dní) níž k očím a po pár dnech zmizela. Boule byla nejspíš od komára nebo tak něčeho. Říkali to i další lidé, se kterými se tam mamka bavila. Jenže...ten ret se semnou táhl po celou dovolenou a zbytek léta a pak další léto a další léto. V Čechách mi nenatékal až tak, jako u moře, ale přeci jenom. Nejspíš to byla nějaké alergie na sluníčko, takže jsem si ty rty pořád mazala, aby se mi nestalo to, co předchozí ráno. Fakt jsem se strašně styděla a ten ret byl tak zdevastovanej (popraskanej a napjatej), že to bylo hrozný potápět se v moři. Slaná voda na ty popraskané rty. AUKřičící!

To jsou asi tak moje největší zážitky z Řecka číslo 2.Smějící se

Vaše

LadySilvi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama