První čerti

5. prosince 2015 v 19:32 | LadySilvi |  All
Je to u mě nezvyklé, dávat dva články v jeden den, ale dneska chodí čerti a tak se s vámi musím podělitSmějící se.

Ségře je skoro 2,5 roku a letos poprvé k nám domů přišli čerti (jakože..ségra je zažila poprvé).

Všechno jsem to domlouvala už měsíc dopředu. Chodili kluci od nás z vesnice. Šli k nám úplně jako první, takže byli ještě víceméně střízliví, za což jsem byla fakt vděčná.

Připravili jsme panáky, tašky, které nám "Mikuláš přinese" a ségru jsme trošku nastrojili a učesali. Před pátou hodinou čerti přišli, nebo...slyšela jsem je, jak venku zvoněj řetězema a čímsi, tak jsem vylezla a řekla jsem, že chci pustit jenom jednoho čerta a spíš nějakýho, kterej nebude tak děsivej (ty masky, co jsou teď jsou některý fakt příšerný). Protože to bylo první setkání ségry s "nadpřirozenejma bytostma", tak jsem nechtěla, aby to bylo moc a aby se pak nějak ohromně nebála nebo tak něco. Tak jsem jednoho vybrala a společně s Mikulášem a andělem jsem ho pustila domů. Ségra se chovala u mamky a byla úplně vypleskaná, jako.."Co se to tu děje? Oni si ze mě nedělali srandu..čerti fakt existují! Panebože a já jsem dneska zlobila! Tohle je anděl, panenko skákavá. Opravdickej anděl! A Mikuláš! Ten mi nese dárky, páni!". Byla fakt roztomilá.
Písničku ze sebe nevyloudila, ačkoliv jí mamka pomáhala. Chtěli zpívat Pec nám spadlaSmějící se (to si pamatuju, že tuhle písničku vždycky zpívala mamka místo mě a bráchy, když jsme byli podělaný z čertů a nevydali jsme ani hláskuSmějící se).

Takže ségra překonala mě i bráchu, protože byla statečná, nebrečela a ještě prohodila pár slov s Mikulášem a...POZOR!
Dokonce řekla andělovi, že jsme s bráchou zlobiví (já a brácha) a, že by si nás čert měl odnést do pekla. Tohle mu fakt řekla! Podrazák malej!Smějící se Dobře, pak to teda z donucení vzala zpátky, kdyžn do ní Mikuláš s mamkou hustili, že by neměla už brášku a ségruSmějící se

Pak nakonec jsme ségru vzali víc do venkovních dveří, aby se podívala na zbytek čertů..Na ty děsivější. Ale ti už byli skoro všichni pryč. Ale přeci jenom pár jich viděla. Bylo jich fakt hodněSmějící se.

Měli jsme položené nadílky na chodbě a jakmile čerti odešli, tak ségra šla do chodby, vzala svojí nadílku a prohlásila "Všude dárky! Hrozně dárků mám!"Smějící se.

Jsem strašně ráda, že to takhle vyšlo tyjo a fakt mě překvapila ségry reakceNevinný. Můžu říct, že jsem byla docela nervozní, protože jsem takhle čerty nikdy nezařizovala (a zároveň jsem si přišla strašně staře už Smějící se). Vždycky to zařizoval můj táta a tak jsem se to snažila udělat tak, jak to dělal vždycky on. Překvapili mě, ale i tady ti čerti. Ve vesnici, kde jsem bydlela předtím, byli ti čerti takoví suroví a neomalení a neustále ožralí. Tihle ne. Ti byli vstřícní, milí a hlavně se chovali ohleduplně a tak, že jsou to ségry fakt první čertiSmějící se.


Můžu ale říct, že se mi ti současní čerti nelíbí. Moje představa čerta byl a pořád je čert z Princezny ze mlejnaSmějící se (nevim proč, ale mám to tak). Jednou k nám domů přišel taky takovej podobnej a to byl můj nehezčí a nejlepší zážitek z čertů. Měl fakt černě zmalovanej obličej, černý kudrnatý vlasy a byl celej chlupatej. To byl pro mě důvěryhodnej čert. Ty masky jsou hrozný. Nehýbou se jim rty, když něco říkají, nemrkají apod. Jsou hrozně prokouknutelní-nevěruhodní a hlavně pro ty děcka ve školce. To podle mě nejsou prostě čerti.

Vaše

LadySilvi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 terik terik | 5. prosince 2015 v 21:48 | Reagovat

Teda Silvo,  takhle tě prásknout :-D  :-D  :-D malý děti asi fakt neumí lhát :-P

2 ladysilvi ladysilvi | E-mail | Web | 6. prosince 2015 v 8:48 | Reagovat

Náhodou..Teď právě kecala, já jsem hodná :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama