Předsevzetí? K čemu.

31. prosince 2015 v 13:15 | LadySilvi |  Téma týdne
31.12.2015...poslední den v roce...

Jako každý rok, všichni v tento den plaší s přípravami na noc, aby bylo všeho dost. Aby bylo pití, aby bylo jídlo, aby byla zábava, aby bylo uklizeno, aby byla navařená polívka na 1.1., když se bude léčit kocovina.

Celý den lidé tráví přesně takhle a pak co? Přijde večer, lidé se nachystají. Jedí, pijí, zvracejí, baví se, spí, znova zvracejí..pár z nich odveze rychlá rovnou do nemocnice a pak přijde půlnoc.


Šáňa nachystané, petardy připravedé.
Zbývá posledních pár sekund, před půlnocí a lidé odpočítávají. Jakmile je půlnoc, lidé bouchnou šampaňský a začnou se střílet petardy. Pár z těch lidí, kteří jsou amatéři a libují si v petardách (mají pocit, že se na chvíli stanou borci a bůhví co ještě), taky odveze rychlá rovnou na pohotovost s popáleninami a otravou alkoholem. Lidé se líbají a přejí si ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK, mobily drnčí a všem všichni najednou volají a píší taková ta přáníčka a všichni se najednou milují...


V žáru noci si lidé stihnou dát i předsevzetí. Někdo si slíbí, že už nebude takový sobec...někdo zas, že si najde pořádněho partnera...někdo, že zhubne...někdo, že už nebude chlastat...někdo, že se stane výkonným ředitelem společnosti XY...a někdo si neslíbí nic. Někdo je alespoň v ten den, když ne po celý rok, realista a neslíbí si nic. Předsevzení si nedá, protože ví, že kdykoliv, v průbehu roku, si může taky slíbit cokoliv a nemusí to být zrovna na Silvestra. Joooo jasně, nebude to tak "magický", jak na Silvestra.

To je můj případ. Předsevzetí si už několik let nedávám. Vždyť je to vlastně o ničem. Člověk si může slíbit ledacos a pak to stejně nedodrží nebo tak. Jo, každej rok slibuju a říkám, že se budu víc učit apod., ale co si budem povídat, dělám to hlavně proto, že to chce slyšet mamka. Já si tohle říkám skoro každý víkend.."MUSÍM SE JÍT UČIT"..
Nevím, já to mám takhle a fakt na předsevzetí nějak nedám.

Nicméně, jednou si splním se a na Silvestra pojedu třeba do Londýna nebo do Paříže podívat se na ten jejich ohňostrojSmějící se. Mám toho tolik, že budu muset vyhrát v loterii nebo stát miliardářem z povolání, abych všechno mohla zrealizovatSmějící se.

Užijte si dnešek! Neuchlastejte se, nezapalte se a přežijte to ve zdraví.


Vaše

LadySilvi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aimee Skellington Aimee Skellington | Web | 31. prosince 2015 v 15:04 | Reagovat

Bohužel se to všechno tolik přeceňuje :)
Tak taky přeji, ať to všechno ve zdraví přežiješ :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama