Ask LadySilvi

31. prosince 2015 v 10:33 | LadySilvi |  All
Dneska je SILVESTR a mě se na ask.fm docela nakupily otázky, tak jsem se rozhodla vám některé z nich po dlouhé době zodpovědět.

Jak jste si všimli, tak na ně normálně neodpovídám, protože ask.fm jako takový nemám ráda. Jsem spíš proti němu, ale kvůli přehlcenému mailu to bylo potřeba. Nicméně, na mail mi píšete pořád a je to fakt strašně hezké. Jsem za vás ráda a mám z vás radostNevinný. Vy, co jste mi napsali jste si určitě všimli, že některé otázky a přání plním tak nějak průběžně. Poslední byl třeba článek "CO JSEM DOSTALA K VÁNOCŮM"Smějící se

1) Jsi skvělá!! Mám ráda tvoje články a jsem ráda, že je píšeš takhle často, protože alespoň vím, že jsi tu vždycky ty a tvůj blog, který mě tak nějak rozveselí, když mám takový blbý chvilky. Máš v sobě nějaké kouzlo, které se strašně rychle přenáší na ostatní. Působíš strašně fajnově a přesto si nemyslím, že bys byla tak vyrovnaná a úplně citově v pohodě, jak působíš...teď to neber zle, myslím to dobře :D . Máš skvělý vyjadřovací schopnosti. Jsi prostě skvělá!
Odpověď: Děkuju!! Jsi milá a jsem ráda, že tohle ti to takhle tak nějak "pomáhá". V pohodě-máš docela vlastně pravdu, ale, kdo je úplně vyrovnanej nebo v pohodě?!Smějící se....

2) Nepřemýšlíš o natáčení nějakých vlogů nebo videí na YT?
Odpověď: No, upřímně řečeno. Je pravda, že mi kolikrát tahle myšlenka přelítla přes hlavu a dokonce jsem to jednou málem i zrealizovala, ale naštěstí jsem to odpískala nebo mi do toho něco vlezlo (už nevím). Radši zůstanu jenom asi u psaní, protože videa..No, nevím. Možná někdySmějící se.

3) Teď vůbec nepíšeš o svých kamarádech. Jak to?
Odpověď: No, není o čem psát.

4) Věříš v Boha nebo jsi úplná ateistka?
Odpověď: Hmm..Já tak úplně nevím, jesti věřím v Boha nebo v tak něco. V něco věřím, ale ještě jsem nenašla úplně to něco, v co věřím. Možná jo..možná je to Bůh, jenom si to neuvědomuju (já vim, že když jsem pokřtěná, tak bych měla věřit v Boha, protože křest je vlastně přijmutí křesťanství a pochopení Boha, ale zatím to tak úplně nevidím). To je hrozně těžký popsat.

5) Jsi zadaná?
Odpověď: ŠŤASTNĚ SVOBODNÁSmějící se... Jen si namelte tlamy vy "zamilovaní", já se budu radši jenom dívat.

6) Byla jsi někdy tajně zamilovaná?
Odpověď: No jejeSmějící se! Kolikrát! Božínku, to byly stavySmějící se.

7) Proč bloguješ?
Odpověď: Baví mě to a tak nějak jsem si na to zvykla, takže je to prostě....fajnSmějící se

8) Poslouchaš metal?
Odpověď: Ani omylem. Pardon, ale na tomhle druhu hudby fakt nic moc nevidím.

9) Popiš svého vysněného kluka :D !
Odpověď: Zlato, takovej neexistujeSmějící se. Ne, kecám. Zrovna jsme se o tom bavili s kámoškou a právě jsme si říkali, že jsme hledali podle krásy apod., jenže postupem času jsme zjistili, že o tohle fakt vůbec nejde, takže prostě stačí, aby byl hodnej a rozuměli bychom si s ním. Stejně všichni hezcí kluci jsou...no...prostě nestojí to za nic a nakonec jsou všichni stejní.

10) Ahoj, je mi 14 let a chci si založit blog. Tvůj čtu skoro od začátku a fakt bych strašně chtěla svůj, ale nevím o čem mám psát. Jak jsi zjistila ty, o čem chceš psát?
Odpověď: Ahoj, já jsem to taky tak nějak úplně nevěděla a tak jsem si navolila, že budu psát denníček a, pak až se rozmyslím, tak to kdyžtak změním. No, nezměnila jsem to, protože nemám vyhraněný téma. Zkus to takhle a hlavně si sama nastav takový ty pravidla, který budeš doržovat. Třeba psaní článků...časem si zvykneš.

11) Jsi můj vzor! Tvůj blog je už jediný, který čtu, mám přihlášený odběr, takže mi nic neunikne a jsi opravdu skvělá! Hezky píšeš, baví mě to číst. Chtěla bych být jako ty!
Odpověď: No, nejsem si tak úplně jistá, že je dobrej nápad brát si mě za vzor, ale kecat ti d toho nebuduSmějící se. Jinak samozřejmě moc děkuju!!

12) Šťasný Nový rok, ať jsi stejně dobrá a ještě lepší a lepší a vydrží ti tenhle blog.
Odpověď: Děkuju, taky ŠŤASNÝ NOVÝ ROKNevinný

13) Jak jsi přišla na LadySilvi?
Odpověď: Já ani nevím...Lady asi proto, že jsem zrovna chvíli před tím, než jsem začala psát blog, se stala Avon Lady, tak asi pro to. A Silvi, protože je to moje jméno (Silvie).


14) Uvažuješ o nějaké soutěži (giveaway) nebo tak něčem, že bys udělala?
Odpověď: Ne, to se na můj blog moc nehodí a navíc, nemyslím si, že by můj blog četlo tak strašně lidí a zapojili by se do soutěže, ale nápad je to dobrý. Možná někdySmějící se.

15) Objednáváš si make upy přes net?
Odpověď: Ne. Tomu moc nevěřím a navíc, já jsem tak bílá, že se bojím,že na mě bude lecjaký make up moc tmavýSmějící se

16) Proč neodpovídáš na otázky?
Odpověď: Nemám to ráda. Radši na některé odpovím tady než na asku.

17) Kde bereš obrázky nebo, kde si je ráda prohlížíš?
Odpověď: Většinou WeHeartIt a nebo Instagram. Jinam nechodím

Tohle by bylo pro dnešní ask tak nějak všechno. Spousta otázek byla na jedno a to samé, tak jsem si vybrala jednu otázku a na ní jsem odpověděla.
Pokud byste chtěli, abych udělala něco nového na blogu nebo tak něco, tak mi určitě napište a něco vymslíme.

Vaše

LadySilvi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama