Tenkrát v Chorvatsku aneb příhody se zvracením

19. listopadu 2015 v 20:18 | LadySilvi |  Tenkrát na "dovolené"
Řeč je o tom dřívějším Chorvatsku.

Bylo mi málo a zase si toho tolik nepamatuju (mohlo mi být tak 6), ale jedno přeci jenom (je to trošku nechutný, ale je to jediný, co si pamatuju)...

Jeden večer jsme šli na večeři a já jsem si poprvé v životě dala hamburger. Byl obrovský a děsně jsem se přejedla. Večer jsme šli na pokoj a já jsem tak nějak pořád nemohla usnout a tak se mi začalo dělat špatně od žaludku. Řeknu vám, už jsem to na záchod nestihla a tak jsem to vyklopila na chodbičku, která odělovala náš pokoj a toaletu. Takže ta první část šla na zem a druhá a další už tam, kam měly.
Když už mi bylo trošku líp, po tom zvracení, tak jsem se rozhodla, že si uklidím po sobě to, co jsem nadělala na chodbičce (naši ještě spali), jenže sotva jsem to uklidila, tak se mi zase začalo dělat šoufl.
To už se vzbudili naši (protože mě slyšeli plakat) a začali se o mě starat. Táta, protože měl silnej žaludek a vlastně o tohle se vždycky staral on, tak po mě douklidil tu chodibičku a já jsem odmítla jít spát do pokoje, protože mi bylo fakt blbě.
Po celé prozvracené noci bez spánku jsem byla úplně vyčerpaná a tak mě naši druhý den ráno odvezli do nemocnice.
V autě, když sedím vzadu, tak se mi dělá většinou šoufl a ještě díky tomu, že mi bylo špatně, jako hodně, tak jsem měla při sobě igeliťák...RadšiSmějící se. V autě jsem už nezvracela.
V nemocnici mi dali kapačky, protože jsem byla slabá a odmítala jsem jíst. Pár hodin jsem si tam poležela a pak jsme se vrátili zpátky do apartmánu.

Šli jsme na pláž s tím, že já byla celou dobu jenom pod slunečníkem a ve stínu, páč jsem dostala ještě antibiotika. Pamatuju si, že jsme měli skvělé sousedy..Čechy..a ti mi přinesli malého plyšového sloníka a ještě něco (to mě nezaujalo tolik, jako ten sloník, kterého snad ještě někde mám...Vlastně...nemám, rozkousal mi ho pes. Ale prostě to druhý, co mi přinesli si už nepamatuju) a mamce a tátovi přinesli nějakej alkohol asi Orahovicu (vyžahli to hned na pláži..tak 4 dospělí, to bylo hned) a bráchovi taky něco přinesli. Byli fakt strašně moc hodní a milí.

Vůbec nemám ponětí, na jakém místě jsme byli...pamatuju si jenom matně, jak tam vypadala ta restaurace/bar, kde jsem měla ten hamburger a pamatuju si matně, jak vypadal apartmán a taky tu nemocnici a kapačky.

Mimochodem....hamburger jsem už od té doby nikdy nemělaSmějící se.

Mám ještě další storku se zvracením, ale to jsem byla ještě mladší a týká se pistáciíSmějící se...

Mamka s tátou byli na zábavě u nás na vesnici a hlídala nás babička. Brácha ten už dávno spal a my s babičkou jsme ponocovali, jako vždycky. No a asi tak ve dvanáct nás přepadla chuť na něco, tak jsme vyhrabali pistácie a já jsem se jich stráááášně přejedla. Pak jsem si šla lehnout, protože babička už skoro spalaSmějící se. Nevím, kdy naši přišli, ale vím, že se mi začalo dělat špatně zrovna, když přicházeli a tak jsem rychle vyskočila z postele, abych to stihla (měli jsme s bráchou pokoj úplně na druhé straně baráku než byl záchod)...No, nestihla jsem to. Pozvracela jsem se přímo ve futrech u nás v pokoji a zrovna, když mě zmerčili rodiče. To byla šavle, jak se patří.

Od té doby, až do minulého roku jsem nestrčila nic pistáciového do pusy. Teď už to zvládnu, ale jenom v minimálním množstvíSmějící se.

Jako, mám docela dost takovejch zvracejících momentůSmějící se. Další přijde s jiným dílem o dovolený.

O...o...ou!!!!
POZOR!!
Dneska jsem se překonala!! Ale úplně maximálně.!!
Je o mě známo, že nejím svíčkovou, čemuž se všichni diví, samozřejmě...no a dneska ve školní jídelně svíčková byla. Jelikož jsem si nenavolila druhý jídlo, tak jsem měla svíčkovou a pozor!!!
SNĚDLA JSEM JÍ!!
(ale jenom proto, že nebyla bílá a chutnala, jako kuře na papriceSmějící se)

Vaše

LadySilvi


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dadainka dadainka | Web | 20. listopadu 2015 v 22:23 | Reagovat

Haha, solidně nechutné vyprávění :-)

2 ladysilvi ladysilvi | E-mail | Web | 21. listopadu 2015 v 18:34 | Reagovat

[1]: To teda :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama