Jako ve snu

27. listopadu 2015 v 22:48 | LadySilvi |  All
Řekněte mi, co se to sakra s tím světem děje? To se všichni zbláznili? Co to má znamenat?

Všude se ruší rozsvěcení stromečků a tak podobně. Nám se ve škole zrušily Drážďany (vánoční trhy) i Itálie (něco, jako škola v přírodě, akorát v Itálii..oficiálně: Sportovní kurz v Itálii). Zachvíli se zakáže jet úplně kamkoliv...ať to bude z města do města nebo ze země do země. Budeme uvěznění jenom doma a zbláznění strachy. Budeme čekat na to, co se pravděpodobně v nejbližší době stane.
Spousta lidí začala mluvit o tom, že zcela vážně přemýšlejí o tom, že si nakoupí nějaké zásoby...nějaké základní suroviny, aby se dalo přežít, kdyby se náhodou stalo něco vážného. Říkali, že to chce si nakoupit nějaké sušené droždí (protože dlouho vydrží), mouky apod., aby se alespoň dal nějak splácat chleba. A to si ještě nedokážeme představit, co by se stalo, kdyby vypli proud. Kdyby jsme byli úplně v háji.

Řekněte mi, do čeho to ty děti vyrůstají. Mám malou ségru a nechci, aby vyrůstala v takové době, jaká právě teď je. Nechci, aby vyrůstala ve světě, kde není bezpečno. Nechci, aby měla zkažené dětství. Chci, aby vyrůstala v klidu, v míru...jenže...to nám nikdo nezaručí. Všichni jenom tlachají. Politici si myslí, jak jsou velevážení a veledůležití, když říkají jednu sračku za druhou a vlastně nám tím zároveň vůbec neřeknou, co se teď děje a jak to bude dál, jaké jsou vyhlídky apod. Nic nám stejně neřeknou...Jenom samé plky.

Včera jsme měli na škole den otevřených dveří (DOD), včera se měl i rozsvěcet stromeček a měla být slavnost. Bylo odpoledne a spolužačce přišla SMS od kamarádky, že se ohňostroj a všechno ruší, že je tam prej někde bomba. Náměstí, kde tohle všechno mělo být je pár metrů od naší školy. Tak jsme tak nějak pátrali po netu a zjišťovali jsme, co se stalo a najednou byli všichni úplně u vytržení, telefonovalo se domů apod. Psalo a říkalo se, že bomba měla být údajně někde v okolních budovách náměstí. Dopis o informaci, že je na náměstí bomba přišel už někdy v 10:00 hod, ráno, ale chytří lidé jej otevřeli až odpoledna. Vyšla jsem v 15:55 hod. ze školy a před školou bývá vždycky narváno, prostě auta everywhere. Vyšla jsem a tam maximálně 10 aut. Všude policajti, všude policejní pásky, všude hromada vystrašnených a naštvaných lidí, kteří měli jít na ohňostroj a rozsvěcení a na koncert H. Vondráčkové. Už v tu dobu bylo jasné, že je to jenom nějaká kravina, že to udělal nějakej zoufalec, kterej si potřeboval něco dokázat, ale stejně tam v člověku ten strach je a dělá si předčasný závěry, co bych dělala, kdyby... Nebylo to příjemné i přes to, že jsme věděli, že je to kravina.

Já řikám...jen ať si ti lidé dělají srandičky, ať nahlašují bomby...je to strááášná sranda fakt. Jenom ale počkejte, až to, nedejbože, doopravdy jednou přijde. To se všichni budou náramně divit.


Nechápu, ty lidi, co si tím něco dokazují. Mamka má známou a její syn je teď někdy v Malajsii nebo takhle někde a cestoval hodně do takovejch zemí, odkud jdou uprchlíci apod. Každopádně denně je ve styku s takovými pochybnými lidmi. Ten člověk říkal, že ti lidé, kteří k nám proudí, se NIKDY...NIKDY V ŽIVOTĚ nepodrobí životu (třeba zrovna) v ČR. Nikdy se nepodrobí a nepochopí ten život takdy, protože mají úplně jinou mentalitu a už dávno se vědělo, že s uprchlíky přijdou i problémy.

Vůbec nevím, co to má znamenat...Támhle Turci udělali příšernou chybu, že sestřelili ruský bombardér...Proč to všechno dělají?!

O tom, že přijde 3. světová válka se mluví už leta, ale, že by měla přijít takhle brzy...

A všimli jste si, že najednou všechny spravodajské relace přestali mluvit o krizi v Řecku a o dalších věcech, o kterých se mluvilo pořád dokola...Všimli jste si toho?!

Já tak nějak ještě pořád doufám, že se všechno nějak zažehná...

Vaše

LadySilvi

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ladyvelve ladyvelve | Web | 28. listopadu 2015 v 14:15 | Reagovat

Moc hezké.

2 ladysilvi ladysilvi | E-mail | Web | 28. listopadu 2015 v 18:53 | Reagovat

[1]: Děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama