Prázdno

13. října 2015 v 22:25 | LadySilvi |  All
Hmm, tak dneska jsem bych měla vydat nějaký plnohodnotný článek...Už jsem vystřídala 3 témata, ale skončilo to na první větě...

Po 14ti dnech jsem přišla v pondělí do školy a musím říct, že se to na mě pomalu, ale jistě všechno kupí a valí a tak mám hlavu zabořenou v učení (resp. v matice) a vůbec, ale vůbec, nestíhám a je toho na tenhle týden dost a potáhne se to ještě do příštího týdne, protože to tenhle týden nemůžu nijak stihnoutKřičící.

To mě úplně nejvíc štveMlčící...musím si dopisovat a učit se staré látky, do toho ještě ty současné látky se současnými testy a zkoušeními. Takhle se mi to hezky prolíná a pak se v tom vyznej...ale tak, to asi všichni známe. Takhle dlouho jsem fakt už delší dobu nemarodila. Možná v prváku naposledy a to jsem nebyla v pololetí klasifikovaná, protože jsem ležela v nemocnici, ale jinak asi neSmějící se.

Takže dneska fakt žádný plnohodnotný článek nebude, omluvám se, protože nemám absolutně vůbec žádný nápad a i vzhledem k tomu, že je teprve po desáté se mi tak mhouří víčka, ale ještě se musím učit..Takže, ŽÁDNÍ SPANÍ Křičící. A nebo se na to vykašlu a půjdu si hezky lehnoutSmějící se.PS.: Postupně se snažím měnit a ustálit si vzhled, takže to mám teď nějak trošku rozkopané-rozpracované, ale to přijdeSmějící se.

PSS.: Hlasování na "BlogerkuRoku" stále pokračuje, tak jestli se vám moje články líbí (tenhle vynechme..jako, kdyby tu nebylNevinnýSmějící se) , tak hlasujtee...hlasujteUsmívající se.

Vaše

LadySilvi

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adriana Adriana | Web | 14. října 2015 v 11:13 | Reagovat

Je třeba se dívat na svět pozitivně. Chápu, že máš toho spoustu, ale určitě vše zvládneš, stačí v tom najít systém. Vše si uspořádat a nepropadat depresi a nezmatkovat :) Hlavu vzhůru :)
http://chicadriana.blogspot.co.at/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama