Kdybych se stala milionářem

1. října 2015 v 20:00 | LadySilvi |  Téma týdne
Tak to se asi nikdy nestane Smějící se...Ovšem, komu by se to nelíbiloSmějící se

Ono, kolik mi těch milionů vlastně zbyde, kdybych to přiznala příslušnému úřadu? (Přiznat to samozřejmě musim, jinak bych se dopouštěla trestného činnu..a bla bla bla..známe)...Je to tak, nic moc..O dobrých 20% bych přišla (si tak myslím), což je docela ranecPřekvapený...

Ale přeci jenom, kdybych se stala milionářem, tak bych si ty peníze stejně nenechala. Je to sice krásné, prezentovat se, jako MILIONÁŘ, ale také pěkně nevýhodné a častokrát nebezpečné - takových už byloMlčící.

75% toho, co by mi po přiznání zbylo bych dala na charitu - vím, že tohle říká drtivá většina lidí, kteří píší/mluví o tomhle tématu, ale já bych to fakt udělala. Jsou lidé, kteří potřebují mnohem více peníze, než já (my).
Říká se, že zdraví si za peníze nekoupíme, ale já si myslím, že to není až tak úplně pravda. Představte si velmi nemocného člověka (třeba s rakovinou), kterému pomohou jenom léky a ozařování, aby se uzdravil..Jediné, co k tomu potřebuje jsou PENÍZE a snaha se uzdravit a další. Teď je ve vzduchu otázka: Vážně si zdraví za peníze nekoupíme? Vím, že se ten nemocný člověk nemusí uzdravit, ale, když se to povede, tak z 80% díky penězům, které jdou na léčbu (ozařování...) a léky. Nevím, možná si protiřečím, ale za peníze si zdraví koupit, vlastně i v některých případech, MŮŽEME. Neříkám, že ve všech případech.

Co se zbylými 25%? Ty bych dala mojí mamce. Nenechala bych si to. Nedala bych peníze bráchovi ani ségře, babičce ani dědovi..nikomu jinému než mamce. Možná by se to někomu zdálo nefér, ale neřekla bych, že je to špatná věc. Protože.. hlavně mamka (teď nechci křivdit nějak tátovi, kterej se o mě ze začátku taky staral) se o mě starala-stará. Kupovala mi věci na sebe, kupovala mi jídlo, kupovala mi vybavení do školky/školy, kupovala mi nějaké hračky, kupovala mi malovátka, kupovala mi boty, vybudovala mi zázemí, dala mi střechu nad hlavou (a stejné to je u mých sourozenců)..a bůhví, co ještě. Některé věci dělá do teď, pochopitelně..Je mi 17, jsem ve třeťáku, takže v nejbližší době fakt neplánuju "útěk z domova"Smějící se. Proto bych ty peníze dala jí. Už by záleželo na ní, jak by s nimi naložila. Každopádně, já bych měla jistotu, že jsem jí alespoň oplatila to málo, co mi ona dala/dává, těmito 25% z výhryNevinný.

Takže takhle bych naložila s tím, co bych vyhrálaSmějící se...Nebudu kecat, možná bych si nechala ušmudlané 1% z výhry, abych měla na normální režii, ale asi spíš neSmějící se...


Vaše

LadySilvi
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 terik terik | 2. října 2015 v 23:19 | Reagovat

A mě by jsi jako nedala nic? :-( Silvo, ty lakomče!!! vždyť já bych nechtěla moc (okolo 5%) zbytek bys dala na charitu a mamce a všichni by byli spokojení :-) no, tobě by sice asi nic moc nezbylo ale měla by jsi dobrý pocit :-D a navíc nezapomínej že jsi mi slíbila to auto a dům! :-D :-D :-D

2 ladysilvi ladysilvi | Web | 3. října 2015 v 11:52 | Reagovat

[1]: Sakra, kdy jsem ti tohle slíbila?!! 8-O To jsem nemohla nikdy vypustit z úst O_O A nebo mohla, ale musela jsem být hodně pod vlivem 8-) :-D ... Terezko, víš, musim ti říct, že..nedala bych ti ani "ň" z toho, co bych vyhrála :-D ccc, co si o mě myslíš? Že jsem nějaká charita nebo co? :-D :-D :-D Ne, tak samozřejmě, koupila bych ti pořádnou čokoládu-tu milujou snad všichni a čokolády není nikdy dost :-D a nebo bych ti koupila sůl-je přece nad zlato :-D 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama