Výrazné rty

11. září 2015 v 20:00 | LadySilvi |  Rady a tipy
To je úplně nejvíc!Nevinný Miluju výrazné rtySmějící seNějaká ta rudá? Hodně růžová apod...NO PROBLEMSmějící se

S výrazným líčením pusy (vlastně tak nějak všeobecně) jsem začala asi v prváku, což je před dvěmi léty..V tý době jsem se ale trošku bála to nosit tak výrazné, jak jsem si to představovalaKřičící, proto jsem to nosila jen lehce nebo vůbec...Prože jsem si řikala, že zas nechci, aby to vypadalo blbě nebo si o mě mysleli bůhví co (přitom to bylo úplně zbytečný)..
Měla jsem takovéhle choutky už dřív, vzhledem k tomu, že takovým mým "vzorem" je právě MARILYN MONROERozpačitý..
Ona je (vlastně byla), podle mě, ikonou ženské krásy..Toho, jak by krásná ženská měla vypadat (dokonce jsem si koupila jednou i takové šaty hodně podobné těm jejím pověstným, pod které nelze mít právě podprsenku, jsou lehké a světlonce zelenkavé-fakt roztomilé, ale nebyla odvaha je nějak nosit. Jednou jsem je měla na tanečních a cítila jsem se taková "nahá", sice jako, jo..dobrý, ale nebylo to ono) ..Byla nádhernáNevinný a právě u ní jsem přišla na RUDÉ RTY...Tak jsem to postupně zkoušela víc a víc ztmavovat a vypadalo to dobře. Byla jsem fakt neskutečně spokojená a pak jsem si přikoupila další takovou tmavší a výraznější barvu-růžovou a to je taky tutovka..Prostě jsem si na to tak nějak zvykla a cítím se (právě ve výrazných rtěnkách) taková svá a trochu i jiná než ostatní holky, protože se to moc nevidí často a tak si prostě připadám výjimečněNevinný. Taková svá a ještě, jak mám světlejší pleť a blonďatý vlasy, tak to pěkně vynikne..awwSmějící se. Našla jsem se v tom.

Myslím si, ale, že pokud se žena/slečna necítí ve výrazných rtěnkách dobře, tak ani dobře vypadat nemohou. To je věc na kterou si člověk musí zvyknout a musí se v ní najít a pak si to osvojit. Já třeba nepoužívám vůbec tužku na rty, abych je orámovala. Stačí mi na to jenom právě rtěnka, kterou budu používat a obyčejná "tyčinka do uší"...trošku si tyčinku otřu o rtěnku a orámuju si rty právě tím (samozřejmě, před tím, než si namaluju rty, tak používám nějaký balzám, aby nebyly rty suché) a pak je klasicky namalujuSmějící se.

Je to fakt suprovkaNevinný. Při tom stačí se toho jen nebát a vyzkoušet toÚžasný
Hodně to i zvedne sebevědomí a pak se člověk cítí i jinak.

Takže: NEBÁT SE a VYZKOUŠETSmějící se!!

Vaše

LadySilvi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama