Sobota a neděle

13. září 2015 v 22:45 | LadySilvi |  All
Rozhodla jsem se dát tyhle dva dny dohromady, protože jsem neposbírala tolik fotek (Překvapený) a tolik informací, abych to mohla rozdělit do dvou článků.

Začnu sobotou
Včera jsme jeli do Ikey asi někdy okolo desáté hodiny dopoledne, protože jsme to nějak dřív ani nestíhali a jeli jsme tam s tím, že dokoupíme vybavení mě do pokoje, abych ho konečně už měla komplet a neváleli se mi po zemi pořád krabice s věcmi, které nemají místo. A taky s tím, že ségře, které se zařizuje pokoj, nakoupíme nějaký nábytek a tak něco podobnýhoSmějící se.
Klasicky jsem si napsala seznam, co asi tak potřebuju, abych si nevybrala nějakou kravinu a bylo mi to na nic nebo by se mi to do pokoje nehodilo. Vešli jsme do Ikey a já byla klasicky v hájiPřekvapený. Najednou takových jiných nápadů a věcí, které by se mi sem hodily a tak všeho okolo..Takže seznam neseznam, v hlavě jsem si dělala jinej seznam a samozřejmě i na ten Ikeáckej papír s těmi miniaturními tužtičkami. Vybrala jsem si toho dost, ale musela jsem to nějak zredukovat. Takže, potřebovala jsem: KOMODU/SKŘÍŇ, POLIČKU/POLIČKY, ZRCADLO, NÁSTĚNKU, ZÁVĚS/ZÁCLONU a nějaký SEREPETIČKY kolem.. Měla jsem jasnou představu, jak to všechno bude vypadat, nicméně vybrala jsem si: skříň (dalšíSmějící se), úplně maxi-čupr poličku Nevinný, vymakaný zrcadlo-který budu pužívat i jinak než zrcadlo (těžko vysvětlovat..Nechci to úplně říct..Je to normálně velký zrcadlo, ale nepoužívá se jenom jako zrcadloÚžasný), na nástěnku jsem nenatrefila-Plačícía já jí tak potřebuju, fakt děsně..Jsem na ní zvyklá a teď najednou jí prostě nemámPřekvapenýve všem mám takovej chaos..Grr, to je nutná věc prostě!Křičící, závěs jsem si vybrala nakonec taky docela čupr, ale na nějaký serepetičky okolo jsem neměla vůbec časMlčící. Já koukala po všem možným, ale ty serepetičky...nic moc. Ale jsem ráda, že jsem si to konečně takhle dovybrala. Skříň už stojí, ta už je i docela obsažená, ale to je asi tak všechno z toho, co jsem pořídila a je to na svém místě.
Přijeli jsme pozdě večer, takže na nějaký vrtání a skládání už nějak moc nebyla nálada, vzhledem k tomu, že jsme byli ještě ve Scontu, protože ségře se v Ikee nějak nemohlo vybrat vybavení, tak alespoň tam. Zítra se mi snad už konečně přivrtá to zrcadlo a snad i polička, ale nevim nevim. Je to teď takový komplikovaný a vlastně máme doma rozdělaný tři místnosti. Z pracovny bude další dětskej pokoj (ségry), mamka si stěhuje pracovnu do obýváku (stejně ho máme velkejSmějící se) a do toho ještě pořád můj pokoj, kterej se táhne už od prázdnin. Pak je tu další věc a to je čas...Ale tak, musí se postupněSmějící se.
Tohle je vozík jenom z IkeySmějící se...
Ne, tohle všechno není pro mě, ale dejme tomu, že 3 nebo 4 krabice byly mojeSmějící se. Mám fakt už takovou radost, že se to zfouklo takhle. Ono, až to budu mít všechno na svém místě, tak se to doladí nějakými DIY, ale musí se to nějak sesednout.

PS.: Já jsem to celé prošla a byli jsme skoro u skladu dole v Ikee a zjistila jsem, že vlastně nemám vybranou poličku, takže jsme to šli rychle s mamky přítelem proběhnout znovu, abych měla tu poličkuSmějící seTakový menší stresák to bylSmějící se...

PSS.: Ta skříň, kterou jsem si vzala...Vůbec jsem si nemohla vybavit, jak vypadá. Prostě mamka přišla a řekla, ať se podívám na tuhle skříň, že je docela pěkná..Tak jsem se na ní podívala, otevřela jí, napsala si její číslo-řadu a bůhví co ještě a šla jsem dálSmějící seByla jsem unavená, tak se mi nechtělo myslet na to, jestli tuhle nebo tuhle. Prostě jsem ji tam napsala a až doma, když se včera postavila, tak jsem viděla, jak vypadá a je pěkná. Udělala jsem (v podstatě nevědomky) dobřeSmějící se.

Neděle
Jak jsem už zmiňovala, dneska jsme jeli zase k babičce na pouť. Kromě toho, že strejda s tetou byli naprosto mrtví z proflámované noci se asi nijak nic moc nestalo. Víceméně bylo všechno při starým a stejně, jako minulou pouť... S tím rozdílem, že teď už to nebylo takové a potkali jsme miliardu známých lidí a dalších příbuzných a těch, co si chtějí strááášně zdlouhavě povídatKřičící

PS.: Odpustila jsem si karamelku, protože už nechci, aby mi vypadla další plombaKřičící

PSS.: Přijeli jsme domů a babička nám volá, že jsme tam nechali cukroví..No není to k vzteku?!Mlčící

Jinak to byl v celku takový aktivní víkend a jsem strašně unavená, řekla bych, že tady i zlehka klimbám.

Takže, dobrou lidiNevinný

Vaše

LadySilvi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama