"Nemám, co na sebe"

14. září 2015 v 21:00 | LadySilvi |  All
Tuhle větu řekne každá holka-žena asi tisíckrát za životNevinný, ne-li víckrát. Vždycky, když se někam jde, tak prostě "NEMÁM, CO NA SEBE"...Máme narvané skříně hadrů, ale nic není takové..takové "nositelné". Buď je to vytlemené, seprané nebo zničené od nějakého čistícího přípravku (třeba sava), ale je škoda to vyhodit..Co, když se nám to bude ještě hodit...co, když z toho vymyslíme jiný top, který bude vypadat dobře...co, když to vyhodíme a pak to budeme zase potřebovat a nenatrefíme na něco tomu podobné...Co když to nechceme vyhodit, protože je nám to pohodlné a už jenom z toho důvodu si to musíme nechat...Proto to skladujemeSmějící se.

Třeba tohle je moje skříň s tričkama a, jestli z nich nosím 10 věcí, to bych řekla, že je až mocSmějící se. Pořád točím to samé dokola a dokola. Tyhle džíny a tohle tričko k tomu a pod. Dokolečka dokolaSmějící se.. Ono to vypadá, že je tam málo triček, ale na jednom ramínku mám třeba dvě trička, tři tílka, dva crop-topy, dvě bluzky...Takže ono je toho ve finále fakt dost a to mi ještě ramínka chybí, protože mám ještě pár triček-tílek, které mám uložené ve šříni, protože se mi sem prostě nevešlySmějící se

Chlapům se to lehko řekne..
"Tak to vyhaž, ne?!"
"K čemu ti je takovejch hadrů, když je stejně nenosíš!"
"Na co si kupuješ další, když máš narvanou skříň?!"
"Jak nemáš, co na sebe?! Co je asi tohle?!"
"Uskromni se trošku, nemám kam si dát věci!"

Apod... Jenže oni zkrátka nechápou, že my tolik hadrů potřebujemeSmějící se. Nemůžeme mít 10 triček..to je tak nějak málo..Už jenom tak pocitově toho potřebujeme mít "hodně"Smějící se.

Prostě vidíme nějakej libovej kousek oblečení a musíme ho mít! Co na tom, že to pak (třeba) ne-budeme nosit, prostě to budeme mít a budeme se cítit svěleSmějící se. Nebo, když máme nějaké nervy a potřebujeme si zlepšit náladu, tak jdeme do krámu a koupíme si nějaký pěkný kousek, čímž si zlepšíme náladuÚžasný.

To samé je s botama nebo kabelkama (v mém případě i s šatama, na ty mám radši oddělenou skříň, kde mám pověšené jenom šatyRozpačitý). Takových věcí není nikdy dostSmějící se! A přesně tohle mužské pokolení nedokáže pochopit...

Co vlastně potřebují muži k tomu, aby mohli chodit mezi lidi?
Jedny KRAŤASY - na léto
Tři TRIČKA - na střídání
Jedny džíny - aby se neřeklo
Jedny tenisky - na co víc..stačí jim to na všechna roční období
Jedny spol. boty - co, kdyby šli náhodou do Nároďáku nebo do Opery
Patery PONOŽKY - maminka přece průběžně pere
Nějaké SPODKY - nějaké na běžné nošení a lepší, když jsou s frajerkou
Jednu mikinu - do doby, než začne krutá zima jim to přece stačí
Jednu zimní bundu - aby neumrzli a nedostali (pro ně "smrtelnou") rýmičku
Jednu košili - kdyby se naskytla nějaká společenská událost
Jednu kravatu (motýlka) - kdyby náhodou
Jedny společenské kalhoty včetně saka - opět, kdyby náhodou
Jedny tepláky - na pohodlí doma
a to je tak nějak všechno..Nic víc v podstatě nepotřebujou (jo, teď jsem to trošku zkrouhla, ale tak nějak to vychází)Smějící se Stačí jim jedna skříň, která bude z pola prázdnáSmějící se. Proto nás nedokážou pochopitSmějící se Jim tohle stačí a jsou spokojeni.

Zkrátka je to pořád všechno po historie dokolaSmějící senic se nezměnilo a stále nemáme, co na sebeNevinný

Vaše

LadySilvi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama