Veřejná odpověď

5. srpna 2015 v 13:08 | LadySilvi |  All
Ahoj Líbající,

přišlo mi pár zpráv s otázkami a tak bych na ně chtěla odpovědět. Svoje otázky si určitě poznáte. Jsou to převážně takové ty obecné věci, ale je tam i pár "ostřejších otázek" na které (to se omlouvám) odpovídat nebudu.

1) Kolik ti je?............je mi 17 a psala jsem to v mém úplně prvním článku (Welcome)

2) Extrovert/introvert?...Jsem hlavně extrovert, nebo moje 80% já je extrovertní. Mám ráda společnost a být pořád sama nebo s minimem lidí na které jsem zvyklá (rodina)-pořád dokola a dokola jenom s nimi, tak to by mi asi hráblo. Je tu ještě těch zbylých 20% mého já, které je introvertní. Nedokážu to nijak popsat, ale poslední dobou si vybírám jenom určité lidi, se kterými se chci bavit (-neni jich moc, je jich docela malinko a sama se tomu divím), se kterými chci trávit čas a hodně přemýšlím nad jinými lidmi, se kterýma jsem se stýkala dřív a tak...Prostě, dřív jsem byla 100% extovert, teď se počet extrovertních procent snížil na 80%.

3) Ví někdo, že jsi bloggerka? Taky jsem si založil blog a nejsem si jistý, jestli to někomu mám říct nebo ne. Mám docela strach, že sklidím pořádnou dávku posměchu, protože jsem kluk....UHM, ne...nikdo to neví. Myslím si, že až přijde čas a budu to někomu chtít říct, tak to řeknu, ale zatím nemám potřebu to někomu sdělovat. Tohle bych asi poradila i tobě. Nech si to uležet v hlavě a počkej, jak se na blogu zabydlíš a rozhodneš, jestli se tomu budeš věnovat nebo ne. Já blog mám jenom chviličku,tak asi nejsem zrovna ten pravej člověk, kterej by ti měl radit. Myslim si, že je jedno, jestli jsi kluk nebo holka. Tohle je každýho věc a rozhodnutí, vůbec se neboj Líbající

4) Máš kluka? ....Nemám kluka a je to takový osvobozující, i když neříkám, že by to už někoho nechtělo :D

5) Proč jsi si vybrala blogování? Máš dobrý články, o tom žádná, ale proč zrovna blog?....Víš, zase musím odkázat na můj úplně první článek (Welcome) a děkuju :D

6) Máš štěstí, že máš takovéhle přátele. Jak je vidět z toho, co jsi napsala, tak je máš asi opravdu ráda viĎ? Ale, přeci jenom se tě musím zeptat, protože tahle otázka mi vyskakuje přímo na jazyk. Máš něco s jedním z nich? Nebo jsi snad měla? Takovéhle kamarádství nikdy není JENOM o kamarádství je v tom minimálně z jedné strany něco víc a ty se kamarádíš s dvouma klukama o to v horší situaci bys byla-jsi. Řekni mi, přemýšlela jsi někdy takhle nad tím? .....Takže, mám štěstí a jsem za ně ráda. Sice bych to pojmenovala jako TEPLÍ BRATŘI A JÁ, ale budiž :D (dělám si srandu :D ). Nic s ani jedním nemám a neměla jsem. To je právě ono, každej si myslí bůhví co a hledá za tím milion věcí, co by kdyby, ale prostě je to normální kamarádství-nic víc. Nevím, jak to mám vysvětlit, to byste to museli znát, aby jste to asi pochopili. Jo, kamarádim se se dvouma klukama, a co jako? Je to fajn. Nemám k tomu, co víc říct.

7) Máš rodinu pohromadě? ... Tahle otázka se dá pochopit asi z každý strany jinak, ale jestli to bylo myšlené, jestli žiju s TÁTOU, MÁMOU A SOUROZENCI, tak ne. Naši jsou rozvedení.

8) Máš naplánovanou budoucnost? Děti/manžel/bydlení/svatba. Připadám si jako magor, protože všichny kolem mě to nějak moc zatim nezajímá a já už to mám vymyšlené. ... Jo, občas mám stejnej pocit. Taky to mám všechno naplánovaný (kromě toho manžela). Naplánovala jsem si to od svatebních šatů, přes svatbu a jména dětí, až k tomu jak a kde budu bydlet.

Tady máte odpovědi na otázky, na které jste se mě ptali. Chybí tu pár těch peprných otázek, ty zodpovídat teda nebudu...

Mail- silvie.jechortova4@gmail.com klidně se ptejte dál :D

Vaše

LadySilvi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama