TRIP

26. srpna 2015 v 22:51 | LadySilvi |  All
Mám v poznámkách na mobilu napsané body, ze kterých chci udělat články..Mám jich asi pět a pořád se k tomu nemůžu dokopat, protože jsou tady nové a nové věci, o kterých musím napsat hned a nechci to odkládat, protože, kdybych to odložila na jindy, tak už by to nebylo asi tak "žhavé"Smějící se. Tenhle článek jsem začala psát už včera asi v půl druhý ráno, ale už jsem ho nedopsala-přemohla mě únava (Úžasný). To je snad poprvé za celou dobu, co mám rozdělený článek do dvou dnů..teda, on je to vlastně jeden denSmějící sehehNevinný..Neva..Přemýšela jsem na tím, jak ho pojmenovat a nakonec je tohle skvělej název, myslím si, že se naprosto hodí..


V pondělí večer jsem se dozvěděla, že by jsme se mohli jet podívat na Dominika, jak hraje (já ho až do včerejška ještě hrát nevidělaPřekvapený)..Noo, tak jsme v úterý odpoledne, v jednu hodinu, jeli..Ondra, Dominik, Martin (to je kluků kamarád) a já Smějící se. Přijeli jsme na Kladno asi o dvě hodiny dřív, ale coNevinný....... Na hokeji jsem byla po dlouhý době (když někam jdu, tak je to většinou fotbal, což je už takový..okoukaný..kromě vesnickejch fotbalů, ty jsou pokaždý absolutně nejlepší. Pokaždý se tam někdo překoná a je z toho takový "faux pas" Smějící seneskutečný), takže to bylo skvělý, jsem ráda, že jsem se toho mohla účastnitRozpačitý (sice, za určitejch podmínek a věcí, který nebudu zmiňovat..ale budiž). Bylo to skvělýNevinný! Je dobrej Nevinný!

(Pokud jste nečetli můj článek "Nejlepší kamarádi", kde jsem je představila, tak máte link tady http://ladysilvi.blog.cz/1507/nejlepsi-kamaradi )

Pak jsme měli jet hned domů, protože jsem řekla mamině, že budu okolo osmý nejpozději domaŠlápnul vedle..Noo, jenomže kluci vymysleli ještě, že pojedeme do kina, do PrahyKřičící (seděli jsme zrovna v Mekáči), tak jsem jim řikala, že mi to mamina nedovolí, že jsem jí prostě řekla že nejdýl okolo osmý..Tak jsem jí napsala SMSku, jestli bych nemohla jet ještě do kina a pak jsme si i volali a bla bla bla....abych to zkrátila, nakonec teda svolilaLíbajícíSmějící se Řeknu vám, celou tu dobu, co jsme jedli jsem byla tak nervozní, nesvá a skoro jsem se snad i modlila, aby mi to mamka dovolila, protože jsem fakt chtěla jetRozpačitý a nakonec to dobře dopadloSmějící se.

Bavili jsme se, na co půjdeme a nějak se nadhodilo, že tam dávají BEZ KALHOT XXL (=Magic Mike XXL-takhle je to spíš známější a líp to zní Nevinný) a tak se řeklo, že na to půjdeme..Jenomže, přišli jsme, že si půjdeme koupit lístky a jak jsme tam tak stáli ve frontě a kluci viděli, že na tý tabuli jsou vyfocení polonazí chlapi (tak logicky, když to jsou zatraceně sexy striptéřiNevinnýSmějící se), tak se začali trochu bát (nebo, moc se na to netvářili) a tak se nadhodil Bojovník, to by pro ně bylo, podle mě, mnohem lepší a vzhledem k tomu, že jsem byla jediná mezi třema klukama, tak by to bylo fakt lepší (mě by to nevadilo, stejně se na něj chci někdy podívat), ale pořád nenenene..tak ne.. Přišli jsem k pokladně a, že půjdeme teda na BEZ KALHOT XXL, ale jak se tam začal míchat i ten Bojovník (trochu jsem je tam chtěla dotáhnout, protože..myslela jsem si, že by to bylo lepší..Sice smutný, ale lepší)..Prostě nám pokladní dal lístky na BojovníkaSmějící se..(v tu dobu se to ještě nevědělo, zjistilo se to až po chvíli a tak Dominik řikal, že je to osud a měli jsme jít prostě na Bojovníka). No nic, nechalo se to být.

Měli jsme cca hodinu času, než nám začne film a už o Vánocích (nějak) jsme se bavili o tom, že až s nimi někam pojedu, tak si je obleču podle svého a oni mi do toho nesmí kecatSmějící se!! Tak jsem si myslela, že se to povede, ale..triček bylo mraky (což o to), jenomže, když jsem jim k tomu chtěla dát i kraťasy (který byly fakt TOP), tak byly prostě malýPřekvapenýúplně všechnyKřičící..Takže jsem jim vybrala jenom trička..To znamená, že se mi to ještě nesplnilo..Nevadííí, tak jindyNevinný..

Jak uplynula ta hodinka, tak zase kluky napadlo, že ty lístky dojdou vyměnit, abychom mohli jít na to BEZ KALHOT XXLSmějící se. Takže jsme šli nakonec na "původní plán".

Bylo to tak...dobrý a skvělý a nevim, co ještě!! NevinnýJednička byla víc o sexu, alkoholu, drogách, akcích, d°vkách apod., tohle bylo takové mírnější a decentnější, ale stejně to bylo skvělý. Myslim si, že to chce prostě vidět ten první díl a pak jít na tenhle, protože, když ten první díl člověk nevidí, tak mu uteče strašná spousta věcí a souvislostí Smějící se(což není nic novýho, to je snad u všeho tohle).

Ale jedno mě neskutečně štve...proč Matt Bomer (druhý z leva-ten, co klečí) vzal tuhle roli, která je mnohem-mnohem víc sexy než ta, kdyby hrál ve 50S, kde stejně není nic vidětPlačící. GrrrMlčící. No co.. Bylo to prostě skvělýNevinný i když, asi ne moc pro kluky..Nerozhodný

U tohohle filmu se částečně čerpá ze zkušeností "hlavního hrdiny" Channinga Tatuma, který se živil (ještě před tím, než začal hrát) právě tím, že dělal striptéra. Když jsem se tohle dočetla, tak jsem docela koukala a řikala jsem si, že to bude asi kravinaPřekvapený..Nicméně, hledala jsem o tom nějaký růžný info na různých stránkách (i na cizích-nebo..spíš na cizích, protože si to radši ověřuju) a údajně by to měla být pravda..Jestli jo, tak je to fakt hustý..Smějící se


Trailer k prvnímu dílu (BEZ KALHOT=MAGIC MIKE)

Fakt se na to koukněte, je to super, ale radši jenom při nějaké "girls night", páč, kdyby jste byli s "boyfriendem", tak asi nebude moc nadšenýSmějící se. Všude samí namakaní sexy kluci, kteří maji rádi to, co dělají a to, jaké mají tělo. Užívají si toho, že mohou mít "všechno", na co si ukážou...Že mužou mít "každou", na kterou se podívají apod.Smějící seKlasický filmy zkrátka.."Pohádky pro starší" ..A tady je trailer ke druhému dílu (BEZ KALHOT XXL=MAGIC MIKE XXL)

Řikám, tady to je fakt takové mírnější Smějící se(jsou tu trošku vynechané-nebo alespoň jsou omezené d°vky, sex, alkohol i drogy), ale taky sexy...A hlavně, to obsazení je vážně TOPLíbající

Takže dámy, doporučujuLíbající...

Myslím si, že to všechno (v rámci možností) vyšlo a byl to skvěle strávený časLíbající, takže i tímhle způsobem klukům děkujuNevinnýNebo, zkuste toho Bojovníka, to by mohlo být taky skvělé...


Pokud na jedno z toho půjdete (nebo jste byli), dejte vědět, jak se vám to líbiloRozpačitý

Vaše

LadySilvi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama