Srpnový Haul

23. srpna 2015 v 20:31 | LadySilvi |  Haul (etc.)
Konečně jsem se dostala k mým TOP 5 věcem za celé prázdniny. Je jich samozřejmě hodně, ale vzhledem k tomu, že než bych to všechno vypsala, tak by to zabralo strašně času. Takže, tady máte mých TOP 5 prázdninových věcí! Líbající

1) Tužka-fix na oči
Já si nedělám spodní linky, ale horní. Se spodními linkami se moc dobře necítím a strašně dlouho jsem měla podobný fix na linky a byl skvělý. Přemýšlela jsem, jestli si mám takhle tužku kupovat z katalogu, nebo si to vybrat radši v krámě. Nakonec jsem zvolila jistější způsob a to obchod. Zašla jsem do DM a ozkoušela snad všechny druhy tužek-fixů na oči a jediná tahle byla černá, jakože opravdu černá, tak jak má být.
Chvilku mi trvalo než jsem se s ní naučila, protože jsem byla zvykla na silnější linkování, ale s touhle to jde taky skvěle.
Značka: DERMACOL
Název: PRECISE BLACK


2) Kabelka
Jsem holka a my jsme zkrátka ujeté na kabelky, boty apod. A tak jsem ani já neodolala téhle skvělé kabelce. Jsem za ni fakt strašně ráda, protože má jednak skvěle sladěné barvičky (samozřejmě je tam růžová :D ), je hezky uvnitř dělaná, dá se nosit i přes rameno a hodí se ke všemu.
Obchod: DEICHMANN


3) Plavky
Úplně je miluju! Jsou tak sladké a roztomilé :D. Všude mají teď výprodeje, tak i my s mamkou jsme si řekli, že si koupíme nějaké plavky, aby jsme měli do zásoby, protože letos jsme těch starých docela užili (i přes to, že jsme byli jen v Čechách) a docela jsme je odrovnali, tak abychom měli v čem chodit třeba do bazénu, tak jsme si pořídili tyhle skvělé plavky. Mamina si koupila teda jiné, ale já si vybrala tyhle a vyšli nás do tří stovek dohromady za spodek i hořejšek. Takže super!

4) Nejoblíbenější písničky
Každý má určitě nějaké oblíbené písničky, které poslouchá pořád dokola a třeba vůbec neví, proč se mu líbí, ale prostě se mu líbí :D Takže několik takových mám i já ..

KYGO-STOLE THE SHOW feat. PARSON JAMES (Tak tenhle song mi běží celý prázdniny v hlavě. Pouším si ho každý den a nemůžu se ho nijak zbavit :D )MAJK SPIRIT- Šampuss (Je to skvělá písnička, ale když jsem ji slyšela poprvé, tak jsem si řikala: No, tak dobrý, ale spíš ne..a teď? Joo, je skvělá..)
TOVE LO- Talking body (Taková žhavá písnička :D Nevinný)Je jich samozřejmě strašně mooc :D

5) Nejvííííc NevinnýRozpačitýLíbající
Matthew McConaughey .. řeknu vám, když byl mladší...TO BYL KUS!! Nebudu kecat, zkoukla jsem pěkných pár filmů, kde hrál. AwwwNevinný No řekněte..nebyl k sežrání?!

Tak tohle je minimum, co sem dávám. Tohle je mých TOP 5.

Vaše

LadySilvi
K
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama