Rande?!!

16. srpna 2015 v 22:35 | LadySilvi |  Rady a tipy
Každá (si myslim...ja to tak dělala) holčina, která je nesvá před (buď to) prvním nebo kterymkoliv dalším rande hledá ve všech možných zdrojích, jak se má oblíknout, co s vlasy, jakou barvu nehtů, jak se má chovat apod... Proto jsem se rozhodla napsat tenhle menší článek s menšími typy a rady, co na rande, jak se chovat a tak. Líbající

Nějakým způsobem tě oslovil kluk, který s tebou chce jít ven.. Bereme v potaz, že je jaro nebo léto.

PARK (procházka)
BOTY-Vzhledem k tomu, že se jdete projít někam do přírody, tak si !!NEBER!!, v žádném případě, podpatky. Nikdy nevíš, co se může stát. Můžete potkat divoké prase a jen si představ, jak špatně by se ti běhalo v podpatcích a ještě nejlépe v nějakych 12ti centimetrovych. Auuu Plačící. Tenisky! V teniskách to zkrátka vyhraješ, pokud se jedná zrovna o procházku. Dnešní doba je totálně "free", takže dovoluje nosit tenisky naprosto ke všemu. Alespoň ti neodumřou nohy a nebudeš je mít samý puchýř.
OBLEČENÍ -Vem si na sebe nějaké pohodlné oblečení, jako například kraťasy a tričko (tílko), popřípadě ještě něco na to. Sukně nebo šaty asi taky nejsou tou nejlepší volbou (jste někde v lese - parku, jděte lesní cestou a je před vámi kopeček. Jdete jako první do toho kopečku - máte na sobě šaty - sukni a váš "gentleman" může klidně druhy den kamarádům poreferovat, že jsi měla růžové kalhotky s kočičkou na zadku).
VLASY- V tomhle případě bych se vyhla nějakým šíleně propracovaným účesům, které znamenaji hodiny před zrcadlem. Hodila bych vlasy do culiku, drdolu, copanku a nebo bych je nechala rozpuštěné. To je na vás, co si zvolíte.
OBLIČEJ - Pořád mysli na to, že jdeš na procházku a je teplo, takže se můžeš trošku opotit a tak by se ti mohla tvoje dvou centimetrová vrstva make-upu trošku roztect a to by taky nebylo zrovna příjemné. Takže zvol jemnější líčení a zvol decentní barvy.Líbající

DISKOTÉKA
Tak to je přesně místo, kam se bych !!NIKDY!! na rande nešla! Mlčící

RESTAURACE (kavárna)
Joooo, tak pan je romantik, nebo se alespoň snaží zapůsobit. To je jenom dobře.
BOTY - vzhledem k tomu, že jdeš do společnosti, tak jsou podpatky vhodnou volbou, ovšem..měla by sis dávat pozor na to, abys nebyla o moc vyšší (v podpatcích) než tvůj ctitel, protože to muži nemají moc rádi. Když taak zvol balerinky nebo neco podobného. Je takových možností, ale vol podle oblečení.
OBLEČENÍ - pokud jdete do lepší restaurace, zvol něco elegantnějšího, tzn. šaty nebo sukni. Pokud půjdete do normální restaurace, tak si vezmi klidně roztrhané džíny a nějaké decentnější tričko.
VLASY- záleží čistě jenom na tobě, zda si je zvlníš, narovnáš nebo si s nimi uděláš bůhvíco..
OBLIČEJ - záleží na tom, zda je večer nebo den. Na večer zvol výraznější líčení. Jemně svůdné, ať ví, že je o co stát. A pokud je den, tak zvol svůj oblíbený, že styl líčení, neexperimentuj. Nemusí se ti to vyplatit.

OSTATNÍ NEJMENOVANÁ MÍSTA (kino, divadlo...)
Pro tahle mista by sis měla vystačit s tím, co jsem již psala (viz. výše). Vůbec se to neliší. Záleží na tom, zda jdeš do lepší společnosti, kde se nesluší mít Vansky (divadlo) nebo na další místa, kam si můžeš vzít na sebe i pytel a budeš vypadat skvěle. LíbajícíSmějící se


Pozn.
-Neber si výstřihy, které z tebe udělají lacinou holku. Nemusíš tomu gentlemanovi hned ukázat všechno.
-Proboha, nikdy si neber na rande (které bude někde ve společnosti) tepláky!! Tenhle trend je hlavně u fotbalistů, ale tepláky se dostaly všude. Nejsem proti nim, ale na rande?? Ne!
-Vždycky si vem na sebe jenom to, v čem je ti dobře a pohodlně. Když se budeš cítit v pohodě, tak bude všechno v pohodě, ale jakmile ti budou (např.) menší kalhoty a budou tě škrtit, tak budeš podrážděna a celé rande by šlo do kopru.
-Nepřetvařuj se.
-Chovej se přirozeně, když bude vidět, že se trošku stydíš, tak to ničemu neuvadi, naopak. Potom uvidíš, že nebudeš nervózní jenom ty, ale i tvůj protějšek.
-Nechoď pozdě... Vim, že autobusy apod. neovlivníš, ale zkus to.
-Nedopust, aby bylo takové to nepříjemné ticho, zkrátka o něčem (jakékoliv kravině) začni mluvit.
-Nebuď arogantní.
-Nevytahuj se... Vím, že je skvělé mít vilu v luxusní části města za X milionů, ale můžeš tím o svůj protějšek hned přijít.


Tak to je asi tak všechno, co bych vám o tomto tématu mohla napsat. Přeju vám, ať se daří a máte úspěšný lov :)

PS. : psát tohle na mobilu neni až zas tak super extra. Je to děsný! Místo pů hodiny jsem to psala hodinu a ještě jsem musela upravovat milion chyb Smějící se, které natropil mobil automatickou úpravou.

Vaše

LadySilvi
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Salmosa Salmosa | 16. srpna 2015 v 23:05 | Reagovat

Interesantní článek, odrážející životní zkušenost. Kolik ti je let ?

2 ladysilvi ladysilvi | Web | 17. srpna 2015 v 13:19 | Reagovat

[1]: Děkuju..Je mi 17. Snažila jsem se zahrnout všechny mé zkušenosti, dobré i špatné.

3 terik terik | 1. září 2015 v 15:36 | Reagovat

páni 8-O to jsou vážně dobré rady :-) já nevěděla že jsi takový odborník :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama