Předělávání pokoje-Part 4

20. srpna 2015 v 20:33 | LadySilvi |  Předělávání pokoje
Dneska už budu konečně moci spát ve svéém pokoji!! Smějící se HEUREKAA! Úžasný Konečně jsem dala pokoj do takového stavu, že už je vlastně hotový, jen chybí pár věcí dokoupit a dodělat DIY. Rozhodla jsem se vám ho ještě neukázat, protože, jak říkám, ještě není hotový a chci ho mít úplně hotový, abych ho mohla ukázat.

Zbyly mi tyhle dvě krabice plné "zbytečných" věcí, které zatím nemám kam dát. Časem to místo najduSmějící se

Vůbec se mi dneska nechce spát v tom pokoji, protože, jak je celý nový, tak je to takový divný. Připadám si jako v cizím :D . A ještě to tu voní barvou-jak já tu vůni miluju, stejně jako benzin, posekanou trávu a spol..Aww .

Stůl mám taky docela "plnej".. Jo, je úplně přecpanej věcmaSmějící se

Pro zatím je to z mého předělávání teda všechno a až se úplně dodělá, tak sem dám poslední čás mého předělávání pokoje a bude to. Jsem ráda, že se to takhle povedlo ještě o prázdninách. Smějící se
Nejhorší je, že k tomu vlastně teď už nemám, co víc psát. Protože všechno ještě nechci prozradit a nebo ukázat, jinak bych se samozřejmě zase rozkecala.

Strašně mě deptá ten začátek školního roku. Vůbec se mi do školy zase nechce (ono, komu by se chtělo). Už jenom týden a pak už zase začne ta hnusná rutina s brzkým vztáváním a utíkáním za autobusem, nestíháním se malovat, zaspáváním, tahákama (ano, píšu si taháky...Taháky si píšou všichni. Je pravda, že ho málokdy použiju, ale přeci jenom), svačinama do školy, penězma-který po nás budou chtít, atd. Grrr!!! Když si na to vzpomenu, tak už mi naskakuje husí kůžePlačící. Já chci ještě prázdninyyy!! Prosíííííííím. Ještě pár týdnůSmějící se

Užívejte si posledních dní prázdnin na plný pecky!


Vaše

LadySilvi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama