Předělávání pokoje-Part 3

19. srpna 2015 v 21:34 | LadySilvi |  Předělávání pokoje
Konečně dneska jsem se dostala k hledání míst nábytku a stěhování věcí do pokoje. Zdaleka nemám ještě všechno hotové a už teď vím, co všechno pořebuju dokoupit, aby ten pokoj nebyl až zas tak chudej a nudnej Překvapený.

Potřebuju další poličku, kam si dám různé cetky a další knížky a všechno možný, protože teď to všechno musím mít v krabicích - nemám to kam dátKřičící. Měla jsem to v jedné "poličce" (vidíte ji přímo uprostřed místnosti), ale ta je fakt už na vyhození.

Pak potřebuju konečně nějaké normální zrcadlo. Měla jsem takové to z Ikey za stovku, kde jsou čtyři čtvercové kousky, které se nalepí do tvaru, který požadujete a už mě štvalo, jak se ten odraz "láme" a není v kuse. Takže zrcadloÚžasný.

A v neposlední řadě jsem se rozhodla nakonec i pro tapetu. Mám celou volnou, bílou stěnu. Jenže, tu tapetu si nechci dát na celou stěnu, jen chci, aby ta stěna nebyla tak prázdná. Takže ji dám jenom kousek pod zrcadlo, jako podklad. Myslim si, že by to mohlo vypadat hezky. Sice ji ještě nemám vybranou, ale představu už mám. Už to vidim, přijdu někam do obchodu, kde budou prodávat tapety a jak je tam všechny uvidim, tak zase nebudu vědět, co si tam dát. Znám se Smějící se.

Ještě mám spoustu věcí u mamky v pracovně. Bráchy pokoj jsem vyklidila a naházela jsem si všechny ty věci k sobě na postel (mimochodem, postel si chci koupit taky pořádnou už! Mám takovej ošklivej krám (snad to nejlevnější, co tam bylo) z Ikey. Kdyby to bylo alespoň kvalitní, ale není! Nejde o to, že ta postel stála pár korun, ale, kdyby byla alespoň kvalitní! -_-, ale to je na řadě až za dlouho. Ta postel byla jenom dočasný řešení, ale pak se na to nějak zapomělo), takže postel mám plnou věcí. Dneska mi spaní v pokoji taky nevyšlo, tak snad zítra. I když, nevim, protože jsem celý den pryč a přijedeme večer. Jo vlastně, to přijedeme a babička s dědou přivezou bráchu, takže fakt nebudu mít moc času. Nicméně, myslim si, že všechno naházím asi na zem a zítra se konečně pořádně vyspím ve své posteli. Zítra už by to fakt chtělo, protože v pátek jdu na oční a myslim si, že mi pani doktorka zase přidá dioptrie. Jsem fakt totálně slepáMlčící.

PS.: Kadeřnice dopadla skvěleLíbající. To se mi stalo poprvé, co jsem odešla od kadeřnice a byla jsem spokojena s tím, co mi vytvořila na hlavě a jak mi to upravila. Bylo to fakt skvělé. Vzadu jsem si teda nechala jen zastřihnout konečky a to jenom o centimetr, protože, mám teď nejdelší vlasy, za celý svůj život, takže si je hoooooodně hýčkám. Ve předu jsem si nechala docela dost sestříhat ofinu, ale je to fakt skvělý. Pořád ji dám za ucho i do culíku. Jsem hodně spokojena. Terezka se osvědčila a určitě k ní půjdu znovaSmějící seNevinný.

Vaše

LadySilvi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama