Předělávání pokoje-Part 2

18. srpna 2015 v 20:16 | LadySilvi |  Předělávání pokoje
Je tu druhá část mého předělávání pokoje, zatím jsem se nedostala dál než k malování. Zatracený sytý barvy!! Je to fakt pekloMlčící. Nicméně, nakonec se to podařilo přebarvit, teda....žlutou se podařilo přebarvit úplně a tu modrou přebarvíme ještě jednou zítra. To už potřebuje jenom jednu vrstvu a bude krásně vybíleno.

Nikdy jsem neměla bílý pokoj, měla jsem pořád samé pastelové barvičky a naposledy teda výraznou žlutou s modrou. Jsem na to fakt zvědavá, možná jsem i trošku na pochybách, jak to bude ve finále vypadat. Věřim si, že to dovedu ke skvěle vypadajícímu pokoji, ale nějak se toho trošku bojim. Nechci aby to bylo takové "mdlé", nudné atd.. Překvapený Ale ono se to tím vybavením nějak zaplní. Jsem si jista. Úžasný..(nebo aspoň myslim Nerozhodný).

Takže zítra by měla padnout poslední vrstvy barvy (ráno) a odpoledne už bych se měla sestěhovat do pokoje. Musím si teda ještě rozvrhnout nějak nábytek, protože ho nechci mít na stejných místech, ale vzhledem k tomu, že nemám moc velký pokoj a značnou část zabírá moje obrovská postel (lůžko a půl), tak nevim nevim, jak to půjde. Musím to vyzkoušet. A pak dokoupit všechny ještě potřebné věci, takže určitě pojedem do Ikey Smějící se, tam se všechno dá koupit skvěle.

Dnešní článek o předělávání pokoje-part 2 byl docela krátký, ale není toho moc, co psát, protože se dneska v podstatě fakt jenom malovalo a vytíralo a malovalo a vytíralo. Jo, musím teda uznat, že jsem si přebírala a třídila různé krámy a našla jsem spoustu pokladů, o kterých jsem vůbec nevěděla, že mám a nebo jsem je dlouho hledala. Naopak dneska jsem někde ztratila můj olejíček na vlasy, který jsem chtěla použít a za boha ho nemůžu najít!!! Někdo mi ho sežral a nebo mi někam utekl, to neni možnýKřičící. Mám kosmetické věci v obrovské papírové krabici a vzhledem k tomu, že nebyl nějak čas to do té krabice skládat, tak je to tak hrc frc všechno naházené a tak nemůžu nic najít a brečim pokaždý, když to vidim na sobě takle naházenýPlačícíSmějící se. Ten olejíček chci najít! Mám ho sakra ráda a jsem si jistá, že jsem si ho do tý krabice dávala!! Grrr!!

PS.: Po předělávání pokoje napíšu článek s pár TOP věcmi, které jsem si koupila zatím za prázdniny, nebo které mám nejraději. Něco v tom smyslu.LíbajícíDám se zkrátka do normálního psaní a normálních věcech, ale teď mám v hlavě stejně jenom ten pokoj..

PSS.: Zase je můj celej obývák a sedačkaaaa...muhahaaÚžasný. Lítá tu po mě momentálně miliarda much, takže se ze mě stává momentálně KILL BILL s plácačkou a jdu na věc!

PSSS.: Na tý sedačce se nespí až zas tak dobřeMlčící...

PSSSS.: Zítra jdu vyzkoušet moji známou, kadeřnici. Jdu ke kadeřnici po cca roce, protože už mám fakt divnej tvar těch vlasů. Zastřihávám si je jinak sama, zakže se tak kadeřníkům úspěšně vyhýbám, ale už potřebuju "odborně" sestřihat ofinu, vypadám jak blonďatej medvěd Brtník Smějící se.

PSSSSS.: To bylo úplně mimo téma.

Vaše

LadySilvi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Salmosa Salmosa | 18. srpna 2015 v 21:35 | Reagovat

Věřím, že vše dopadne úžasně :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama