Předělávání pokoje-Part 1

17. srpna 2015 v 20:38 | LadySilvi |  Předělávání pokoje
V průběhu následujících dní budu zaměřovat články především na předělávání mého pokojeÚžasný. Bydlíme v našem baráku cca 3 roky a já si už rekonstruuju pokoj (jo, je to šílený, že takhle brzo). To, jak vypadal, byl takovej můj "pubertální protest" aneb "vzdor všem dospělým". Nedovolili mi tak úplně udělat si pokoj přesně podle sebe a tak mi naši nadiktovali v podstatě všechno. A proč pubertální? Chtěla jsem do pokoje barvy, které se budou totálně odlišovat od stylu celáho baráku (bárak je v těžkém moderním stylu-hrany, bílá, šedá apod.), ale už je to naprosto otřesné. Mám modro-žlutý pokoj s tím, že jednu stěnu (modrou-prázdnou) jsem si na protest pokreslila žlutou barvou a napsala jsem si na ní názvy zemí a měst, které jsem navštívila a, které chci navštívit. Vypadá, jako u puberťáka, který neví, co chce.
Přesně tyhle barvy jsem si zvolila... a takhle jsem měla počmáranou zeď.
Ale náhodou, byla jsem se svým výkonnem spokojena, jenže, jak sami vydíte, je to otřesný. Jsem zvědavá, jak takhle syté a výrazné barvy půjdou překrýt.
Chci mít pokoj už takový decentní a hezký, mít tam nějaké poličky, a obrázky, záclonku...a tak. Každopádně, chci mít pokoj v bílé barvě, takže si myslím, že padne hodně vrstev. Naši s tím souhlasili, tak co. Těšim se na to, jak to bude ve finále vypadat, až si dám záležet i na DIY. Všechny moje věci se přestěhovaly k mamce do pracovny a k bráchovi do pokoje (brácha je na prázdninách u babičky, takže má pokoj volnej), takže obě místnosti jsou docela plné. Nečekala jsem, že mám v pokoji takových věcí (alespoň jsem si vytřídila všechny věci, včetně skříně a vyházela jsem asi půlku oblečení, které absolutně nenosím. Stejně ty věci jenom skladuju a nikdy je na sebe nevezmu). To byl docela masakr všechno to vyndavat, ale nakonec nám to zabralo cca hodinku a čtvrt. Pomáhala mi s tím mamina a její přítel.
Dneska se na tyhle barvy natřela penetrace s troškou bílé barvy, aby to už začalo chytat a pomalinku se zakrývaly ty původní barvy. Zítra už se bude začínat s první bílou vrstvou (ano, můj pokoj bude bíle vymalovaný. Sice mám bíle vybavení, ale myslím si, že to těmi rámečky a "došperkováním" trošku rozhodím a nebude to vypadat špatně). Chceme to stihnout do středy, dokud má být ošklivé počasí, protože až bude hezky, tak se nikomu nebude chtít být doma, ale všichni budou chtít být venku, včetně mě.
Takže dneska je můj obývák, jsem zvědavá, jak se mi bude spát na sedačce. Mám ji hezky rozloženou, přestěhovala jsem si sem peřiny a jsem na to zvědavá.
Přemýšlela jsem i o tapetě, ale vzhledem k tomu, že se chci vyřádit na DIY, tak nevim nevim. Zatím jsme toto téma nechali otevřené. Huhůůů, mám úplně jasnou představu, jak to bude vypadat. A navíc úplně miluju světýla (já tomu říkám od malinka SVÍTÍČKA, místo SVĚTÝLKA, ale pro klid to nechám, na světýlkách. Kluci mě na to upozornili zvláštním způsobem, když jsem to napsala, tak se mi začali smát a ptali se mě co to je..Tak v tu dobu jsem si uvědomila, že je asi něco špatně a takhle se tomu neříká. Uvědomila jsem si to až o letošních Vánocích..Jooo, po 16ti letech jsem se dozvěděla, že slovo "svítíčka" vlastně nějak asi neexistuje).

Takže, tohle byla první část mého rekonstruování pokoje. Musím se přiznat, že jsem si vzala trošku příklad z české youtuberky (jedné z mých nejoblíbenějších) Teri Blitzen (myslim si, že jí více představovat nemusím, protože je hodně profláklá a skvělá), která má také bíle vymalováno (původně ho měla zeleno-růžový, také syté barvy) a má bílé vybavení a právě tím její DIY pokoje to krásně rozhodila a vypadá skvěle. Podívejte se na to na jejím YT kanálu, hledejte ji pod jménem TERI BLITZEN.

Vaše

LadySilvi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama