Jak přežít začátek školního roku

24. srpna 2015 v 20:26 | LadySilvi |  Rady a tipy
No, co vám budu povídat. Už se to přibližuje a začátek je blíž a blížPlačící. Nevím jak vám, ale mě se tam děsně nechce, víte, co to dá práce vrátit se zpátky do toho fičáku okolo školy? Hrotit známky (ne, že bych je nějak extra hrotila), učit se, stíhat svoje friends, sem tam nějaký párty, povinnosti apod..? Za tyhle dva volný měsíce to bylo tak nějak v pohodě, skoro všechny věci se daly stihnout..protože tam nebyla ta..uhm...ŠKOLA! Teď budeme mít nabouchanej celej tejden. To bude:
PONDĚLÍ/ÚTERÝ/STŘEDA/ČTVRTEK/PÁTEK-ŠKOLA
PÁTEK/SOBOTA večer-PÁRTY
SOBOTA ráno (po páteční kocovině)-NÁVŠTĚVA PRARODIČŮ + DALŠÍ PÁRTY
NEDĚLE- UČENÍ A DĚLÁNÍ VŠELIJAKÝCH POVINNOSTÍ, KTERÉ JSME VE VŠEDNÍ DEN PROSTĚ NESTIHLI + DOSPÁVÁNÍ.

Určitě se vám, co jezdíte do školy taky autobusem stalo, že jste přes prázdniny prostě zapoměli, jak ty autobusy jezdí (v jakých intervalech) a tak zkrátka nevíte, kdy máte čekat na zastávce na autobus, který vás po neskutečně náročném dni (což je každý den, co si budem nalhávat) ve škole odveze domů...stane se vám, že čekáte na autobus 15 minut, půl hodiny, 45 minut, hodinu a pořád vám autobus nejede. Připadáte si jak magor, kterej jenom stojí na zastávce, protože se mu chce a ne proto, že chce jet domů, fláknout batoh do kouta a vyvalit se na postel.
Ale, abych se vrátila k názvu článku...Jak přežít začátek školy? Mám pro vás pár rad, které vám začátek školy mohou usnadnit a trošku zpříjemnit.

1) HOOOODNĚ HUDBY
Je všeobecně známo, že hudba pomůže na všechno..Když je nám blbě-pouštíme si hudbu. Když je nám smutno-pouštíme si hudbu...Když je nám veselo-pouštíme si hudbu...Stejně tak je to i se školou.
Jakmile ráno půjdete do školy, pusťte si hudbu na plný koule do sluchátek a nechte se jí unášet. Věřte mi, na chvíli na školu zapomenete a pokud vás někdo štve ve škole, tak si taky vemte sluchátka, vykašlete se na něj a žijte si svůj svět.


2) CHOĎTE BRZO SPÁÁÁT
Přes prázdniny jsme si všichni zvykli chodit spát hodně pozdě, protože nás nic nenutilo k tomu, abychom chodili spát brzo! Teď ale budeme muset nějak vypadat, nějak se upravovat a hlavně stíhat být před začátkem vyučování ve škole, to by s naším pozdním chozením spát, nešlo. Budeme potřebovat hodně energie, takhle do začátku, a k tomu nám pomůže právě spánek Smějící se.

3) JEZTE HODNĚ VITAMÍNŮ A NEZAPOMEŇTE NA NĚJAKÉ SLADKOSTI
Vitamíny jsou všeobecně potřebné a se začátkem školy jsou o to víc potřebnější. I když na konzumování vitamínů v podobě ovoce nebo zeleniny nejste zvyklí, zkuste si najít způsob na který by vám požívání těchto věcí nevadil. Na sladkosti slyší v podstatě každý a tak si vemte do školy sebou třeba nějakou sušenku, jednak vám to zpříjemní den, obalí vám to nervy, ale bude vám to i chutnat. Dopoledne vám to dodá další potřebnou energii. Kašlete na kalorie, ty si teď hlídat nepotřebujete. Vždyť tu energii na spálení vydáte, třeba během na aoutobus.


4) MĚJTE S SEBOU POŘÁD PROPISKU
Propisky se pořád ztrácejíí! Nikdy jich není dost a tak ji sebou neustále noste, nikdy nevíte, kdy se budete o nudné hodině biologie (na kterou nebudete mít pomůcky) nudit. Vemte si kousek papíru a ukažte své umělecké nadání bezmyšlenkovitým čmáráním. Nebo si zahrajte se spolusedícím piškvorky-stejně se piškvorky hrají nejlépe ve škole o hodině.

5) HODNĚ DOPLŇUJTE TEKUTINY
Pít je třeba pořád, ať je škola nebo ne. Ať je horko nebo zima. Zkrátka pijte a pijte a pijte.Tak to jsou asi ty moje nejzákladnější rady k tomu, jak přežít začátek školy a neskočit z mostu hned první týdenÚžasný. Držím palce!! Ještě je pár dní, tak pohoda a chill Mrkající.

Vaše

LadySilvi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama