Jak porozumět ženám

29. srpna 2015 v 22:27 | LadySilvi |  Rady a tipy
Tak především...ŽÁDNEJ TAKOVEJ MANUÁL NEEXISTUJE a nikdy existovat nebudeSmějící se. Jsme každá jiná a neustále se něco mění, takže sepsat manuál o tom, "jak porozumět ženám" by bylo víc než obtížné a zvláště, kdyby to psal mužSmějící se. To znamená, že ani to, co napíšu sem, nebude 100% sedět na všechny ženy!

1) Asi nejzákladnější slovíčko NEPřekvapený- To je asi jedna z nejošemetnějších záležitostí, kterou vy muži zřejmě nikdy nepochopíte! Neni NE jako NE! Musíte si dávat pozor na to, jak se při vyřknutí slovíčka NE váš protějšek tvářil a pak, jestli to vypadalo, jako
-SOUCITNÉ ne
-NAŠTVANÉ ne
-PROLHANÉ ne
-ne ze SRANDY
a pod..podle toho se musíte zachovat. Jestli to odhadnete na nesprávný druh "ne", tak jste to buď podělali a nebo jste to..podělali.. Poddruhů NE je hodně a vy se je budete muset naučit rozlišovat, protože, když bude (například) zbývat poslední kousek vaší společné pizzy a dlouho na něj váš protějšek nesáhne, vy se zeptáte, jestli jej ještě bude a váš protějšek odpoví NE..dobře se dívejte, jak se při tom tváříSmějící se.

2) FAJN- Tohle je víceméně jednoznačné slovo, které dává jednoznačnou odpověď- ta odpověď jen nebyla vyřčená. Používáme ho většinou, když se snažíme ukončit hádku nebo nás nutíte, aby jsme přistoupili na něco o čem si myslíme, že není úplně vhodné..Řekneme prostě jen FAJN a dovětek si necháváme už pro sebe.
-Při hádce- snažíme se ji ukončit s tím, že máte džet "pusu" a, že jste stejně prohráli! Nic víc, nic míň.
-Při ostatním- fajn se stává arogantní pomůckou, kterou dokážeme, vás muže, silně znervoznit a naštvat, protože nevíte, jestli to (co po nás chcete) vlastně chceme nebo ne a máte menší obavy z toho, jaká bude reakce po tom, co si vyberete vaší volbu.

3) SLYŠITELNÉ POVZDECHNUTÍ- Není to až zas tak obyčejné povzdechnutí. Má v sobě spoustu nevyřčených slov a právě to vy muži podceňujete. Jdětě za vaším protějškem a začněte komunikovat, rozhodně to nepodceňujte, protože i jedno hlasité povzdechnutí může rozpoutat "válku" (trošku přeháním, ale jinak to vysvětlit moc nejde)Křičící, což by nebylo milé..

4) NIC- Hooooodně podceňované slovo..NIC znamená vždycky NĚCO stůj, co stůj. Většinou je to začátek hádky, který potom skončí slovem FAJN .. nebo O.K.

5) Spojení JAK MYSLÍŠ (nebo obdobné verze..např. jak chceš)- Je to vlastně jenom výraz, kterým vás posíláme "kamsi" .

6) O.K. (nebo: to je v pohodě, je to O.K.)- Většinou tohle slouží ke vzniku plánu, jak se vám vymstít. Získáváme tím čas na rozmyšlenou, ve kterém vymyslíme plán, jak zaskorovat.

7) DEJ MI CHVILKU- Ve skutečnosti to vlastně chvilka nikdy není. Ono, co je to chvilka? Pro někoho pět minut, pro někoho minuta a pro někoho půl hodiny. Každopádně, co se týká nás a oblečení/malování/nakupování..chvilka to rozhodně není. Chvilka trvá, dejme tomu, od 15ti minut a více (u někoho je to pár sekund nebo o dost méně minut, než tu zmiňuju já).

Tohle byla asi taková ta nejdůležitější a často hodně podceňovaná slova (slovní spojení)Nevinný.1) HUDBA - to, že vám se líbí (že milujete) METAL ještě neznamená, že se bude líbit vaší partnerce. Jednou za čas asi budete muset zkousnout Bena Cristovaa nebo třeba Selenu Gomez...Ale, co by jste neudělali pro vaši vyvolenou, že?! Nevinný

2) SPORTY - to, že vy skáčete každý den 150x přes švihadlo, děláte 200 kliků, běháte 10km, hrajete fotbal nebo lezete po skalách ještě neznamená, že vaše polovička hoví zrovna těmto "vylomeninám". Kdo říká, že je vaše vyvolená obrovská fotbalová fanynka? Ano, může být, ale pokud jste "sparťani" a vaše polovičky jsou "slávistky" je o důvod méně jít spolu na derby SpartaXSlavia, nemyslíte?

3) KAMARÁDI - Je pěkně nefér, že si holka/žena vždycky udělá čas na svého přítele a dá mu přednost před svými kamarádkami. Muži tohle nikdy neudělájí, vždy (většinou) dají přednost tomu: jít s klukama na fotbal... před: krásným romantickým večerem ve dvou. Tady je asi někde chyba?!

4) KAMARÁDKY - Nikde není psáno, že si vaše partnerka bude skvěle rozumět s vaší nejlepší kamarádkou. Může se z toho vyklubat pěná nesympatie a nebo naopak nejlepší kamarádství, které by ve vašem případě nebylo zrovna výhodou..Ono, taková nejlepší kamarádka, která o vás ví všechno a vaše současná polovička si toho mohou mít hodně, co říct. Jen, aby jste se ještě nedivili, ale zase na druhou stranu...Mohlo by to být horší.

.......

Tady je tedy moje malá ukázka toho, JAK POROZUMĚT ŽENÁM.

Nejspíš jsem vám neřekla nic nového, ale základy tu máte a sami víte, že až na základech se staví zeďUsmívající se.

Vaše

LadySilvi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hotmail login account hotmail login account | E-mail | Web | 14. června 2018 v 4:43 | Reagovat

great. I am confident there are many outstanding features coming soon.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama