Ajda..aneb OSOBNÍ PSYCHOLOŽKA NA SCÉNĚ

28. srpna 2015 v 13:14 | LadySilvi |  All
Už bylo na čase konečně představit mojí soukromou "osobní psyholožku" ÁďuLíbající (asi mě za tenhle výraz zabije, ale jinak to pojmenovat prostě nejde)..

Trocha histrorie
Tahle holčina se jmenuje Adéla (nebo taky Ajda, Áďa a kořala-tohle vysvětlovat nebuduNevinný), je jí 18 let a chodila se mnou na základku (víc o seznámení se nemá cenu říkat, tohle mluví úplně za všechno), takže je mojí bývalou spolužačkou zrovna tak, jako kluci (pokud jste nečetli, tak tady máte link https://www.youtube.com/watch?v=WwoeyNC6L34 chodili jsme všichni do jedný třídy). Asi vynechám takovej ten první (nezáživnej) stupeň a přejdu už rovnou někam do osmý/devátý třídySmějící se, kdy jsme se spolu začali pořádně bavit. V tu dobu jsme obě dvě totálně ujížděli na 1D, bože, to byla neskutečná éra. Neustále jejich písničky, novinky o nich apod. (ostatní to dejme tomu..nechápali?!Smějící se). Prostě jsme byli ohromný "direkšnérky" Smějící se a nějak tak jsme se začali hodně bavit a já jí začala všechno říkat. V tu dobu se jí i strašně líbil jeden kluk z vedlejší školy a tak jsme ho chodili dejme tomu trošku "číhat" a do toho jsme "číhali" ještě i na mýho favorita...Jo, to byly časy, když jsme spolu ještě chodili do třídyÚžasný.
Jí se na konec ten sen splnil, takže vlastně očarovala svého "vysněného boye" (čengličtina je fakt mojí oblíbenouSmějící se..) , což jí strašně přeju! Jsou spolu už nějakou tu dobu a klape jim to a navíc, jsou spolu fakt takoví rozkošníNevinný.
Jeden čas jsme si i občas poslali nějaký ten dopis..joo, je to pro všechny staromodní, ale mě to nepřijde. Je to naopak takové víc osobní než dnešní e-mail, gmaily, tweety apod. Je to něco, co máte v ruce a už vám to zůstane...(Ups, zase jsem odbočila od tématuSmějící se).

Jinak, je to takovej strašnej hubenej, chytrej blázen...Kdo by do ní řekl, že se z tišší holky vyklube takováhle rajdaSmějící se. Já jsem si tohle teda (upřímně) nemyslela i když, ona se už docela rozjela v devítce, ale, že až takhle_!..Konečně zavítala do mýho světaNevinnýLíbající

Stala se takovou tou mojí, jak ona říká, vrbou..Já jí řikám "osobní psycholožka"Smějící se. Všechno o mě věděla a ví, vlastně tak nějak pořádně se to rozjelo až před/se začátkem středníSmějící se. Měli jsme i nějak trochu podobný zdravotní problémy, který jsou (doufám) už pryč a jsme tak nějak takoví stejní ubulínci a cíťové, že to až není normálníRozpačitý..Naše specialitka... Říkám ji úplně všechno, ať se to týká kluků (když jsme u těch kluků..tak jako, jo..je skvělý, že mám dva nejlepší kamarády kluky, ale s nimi fakt nemůžu řešit takový ty "holčičí věci"-jako vysloveně holčičí, to by bylo fakt moc uhozenýSmějící senemůžu s nimi řešit kdo s kým a jakej je tenhle fešák a tamten fešák apod... a navíc, s nimi jsem si (v tomhle) tak nějak fifty fifty..), rodiny, školy, koníčků apod. Ví toho úplně nejvíc ze všech. Jsem jí fakt ohromně vděčná, protože (..sice se nevídáme tak často-my se vlastně moc nevídáme-ale jsme spolu v kontaktuNevinný) mi i poradí a prostě se se mnou o těch mých věcech baví a rozebíráme to. Já vim, že už to musí být otravný, protože vlastně řešíme jedno a to samý pořád dokola a dokola, jenom se vyměňují (většinou) jména..ale prostě, vím, že jí to můžu říct-napsat a vím, že si to přečte a vždycky mi na to něco odpoví.
Vim, že tu pro mě vždycky je, to samý já pro ní..Kolikrát jsme měli takový stavy (no, my sami víme Mlčící).

Myslím si, že si nakonec otevře psychologickou poradnu a budu do ní chodit jenom já a bude i nadále můj osobní psychouš na scéněSmějící se.

Asi to nebudu nijak víc rozebírat, ale tenhle článek byl vážně nutnej, protože chci, aby jste věděli, že je fajn mít takovouhle rajdu, jako známou-bývalou spolužačku-TOP friendku je skvělý!

Fakt ti moc děkuju AjdoLíbající

PS: Píšu tak nějak články spíš pro holky, protože si myslím, že kdyby tenhle můj růžovej blog viděl nějakej kluk, tak by se mu zvedl žaludekSmějící se, ale přeci jenom mám v plánu napsat článek spíš pro kluky a to, jak porozumnět holkám..Je to asi nereálný pro kluky, protože oni nám prostě nikdy neporozumí, ale tak zkusím to. Takovej menší manuálSmějící se


Vaše

LadySilvi

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama