Nejlepší kamarádi

17. července 2015 v 13:02 | LadySilvi |  All
Vzhledem k tomu, že teď nějak vůbec nestíhám a tak se blogu nijak zvlášť nevěnuji, tak přesto napíšu slibovaný článek o mých nejlepších kamarádechNevinný.

Jak jsem už řikala, tak máme takové neobvyklé kamarádství, které nikdo nemůže pochopit jako normální (nebo alespoň lidi z mojí strany to tak nějak nechápou), každý za tím hledá něco..něco divnýho a myslí si bůhví co.. NE, opravdu NEKřičící. Jsme tři. Já, Dominik a Ondra. Nejprve je asi tak trošku představím.

DOMINIK. Je z nás všech nejmladší, proto ho píšu taky jako prvního. Je mu 17 let (je tak o měsíc mladší něž já). Bydlí ve vesnici kousek od mojí vesnice. Na školu chodí do Kladna, kde je na intru. Je hokejista a taky můj bývalý spolužák ze základky.

Pak jsem já, ale sebe představovat už nemusim, protože jsem se představila v úplně první článku. (Úžasný)

A nakonec ONDRA. Ondra je z nás nejstarší, tomu bude v sprnu už 18. Ondra je měšťák, ale bydlí ve městě, který je taky kousek mojí vesnice. Je taky můj bývalý spolužák ze základky. Chodí do školy do Prahy. Hraje na kytaru atd....atd.

Vysvětlovat, kdy a jak jsme se seznámili asi nemusím, vzhledem k tomu, že jsme spolu chodili všichni tři do třídy Úžasný. K nim do třídy jsem přišla, když jsem přestupovala do druhé třídy. To bylo poprvé, co jsem je viděla (no...viděla..budiž). Nijak zvlášť jsme se nebavili nebo jsme se ani nijak moc nezaregistrovali (nebo jsem je nezaregitrovávala já..bůh víSmějící se). To byla i taková ta fáze, kdy se holky s klukama prostě nebaví, takže se bavili jenom holky s holkama a kluci s klukama. A taková ta fáze "nic" trvala do osmýPřekvapený? Uhm, v osmý už jsme nějak tak o sobě spíš jenom věděli (zjišťuju, že vlastně..ani nevimNerozhodný) a takový to BOOOM přišlo až v devítce, kdy jsem si sedla do lavice před nima k jenomu klukovi. To tak nějak všechno začalo a nějak už mě to k nim táhlo víc a víc, ale já jako "vetřelec" mezi ně dva (protože byli a jsou-úplně TOP friends, prostě BFF Smějící se ) a ještě ke všemu holka...nooo, ze začátku to bylo takový divný, protože jsem se mezi ně nemohla pořádně dostat, ale tenhle stav setrval jenom úplně miniaturní chviličku a oni dva o tom nemají ani páru, že něco takovýho někdy nastaloÚžasný. Po devítce jsem se s nimi nějak rok skoro vůbec nebavila, protože jak jsme se všichni rozdělili..Dominik-Kladno-intr, Ondra-Praha a já zůstala v podstatě doma, takže jsem šla do Příbrami. Myslela jsem si, že tak nějak všechna kamarádství ze základky úplně skončila, že to bude všechno pryč.. ale nebylo. Fakt neSmějící se. S Dominikem jsem si občas sem tam psala, ale s Ondrou vůbec. To jsme ještě neměli společnej chat. Nooo a jednou jsem Dominikovi napsala, že budu chodit do tanečních ( chodila jsem o rok dýl než moji ex spolužáci), tak ať přijdou, ale psala jsem to s tím, že jsem si myslela, že nepřijdouNerozhodný, ale opak byl pravdouLíbající!

Tohle jsme my na mojí první prodloužené-slavnostní. Musela jsem si stoupnout na schod, protože i s podpatkama jsem oproti nim menší..Ne, já mám dobrou vejšku, to oni jsou přerostlí Smějící se. Je to hodně dní zpáátky, takže ta fotka, no.. Smějící se Ale mám jí ráda..
Kde jsem to skončila?! .... Přišli.., pak přišli znovu a...a bylo to fakt nynyLíbající. Nejhorší na tom bylo, že jsem měla tanečního partnera fakt na nic a tak bylo skvělý, že Ondra už měl celý taneční prochozený (to vysvětluje to, že jsem chodila o rok dřív..), tak uměl tancovat, takže to bylo fajnSmějící se. Ten můj taneční partner je-byl takovej, zajímavej-jinej-zajímavej .. Nechci bejt ošklivá, každej jsme nějakejSmějící se. Tak abych to zkrátila, Ondra se mnou chodil tedy ještě do pokračovaček, ale do speciálek jsem už chodit nemohla, protože bych se neměla jak dostat domůPlačící(to jsem si docela oplakala, protože mě to strašně chytlo, ale na to se vážou další story, který mě posunuly úplně někam jinam).

Věřte mi ale...Ono to není jen taková brknačka kamarádit se s nimiNerozhodný. Pořád mě šikanujou a utlačujou Plačící Ne, kecám Smějící se nekecám...je to fakt vážný...ne, já fakt kecámLíbající. Čestný pionýrský (nejsem pionýr)..Uhhhm, zkrátka, je to boj Mlčící Dva kluci, kteří jsou neustále spolu, kryjou si záda a já tam mezi nimi, ale jak se kryjou a držej spolu "proti" mě, tak mě nenechají nikdy vyhrátPřekvapený...Ale taky se to už párkrát stalo Smějící se Ale nic moc Šlápnul vedle.

Už u nás i spali.. nebo spali..Lehnout jsme si šli ve 4 ráno a vstávali jsme po sedmýÚžasný, nebo já, kluci vylejzali dýl (myslim)Smějící se a to bylo zrovna den před mojí vánoční prodlouženou, na kterou mi řekli, že nepřijdou, protože pojedou do Prahy a tak jsem tam na tý prodloužený chodila jak mačo a když byl rodičovský tanec, tak jsem vyšla ven, protože jsem ani na jedné prodloužené včetně věnečku neměla nikoho z mužských zástupců (Plačící) mé rodiny, ale měla jsem tam Ondru, takže rodičovské tance jsem tancovala vždycky s nim no, a teď tam kluci nebyli..Takže jsem chodila venku (docela jsem byla smutná a nevyspalá a chtělo se mi docela brečetPlačící, ačkoli jsem nevěděla proč) a jak to bejvá v těch "americkejch filmech" (taková ta obří romantika, jak je holka někde úplně zhzená a najednou přijde ten její miláček a blá blá blá), zkrátka jsem je najednou viděla, jak si jdou jako frajeři v kvádrech, vysmátí jak lečo...Noo, byla jsem ohromně ráda!! Nevinný

Je toho fakt strašně moc Smějící se...

Byli jsme s Dominikem na ZUŠfestu, kde hrál Ondra v kapele a pak se pokračovalo dáááál Smějící se .....

Přišli za mnou i do práce.. Takže, tady máte naši společnou další fotku..Mimochodem, těch fotek mám mraky, ale použitelné jsou tak tři, čtyři Úžasný

Atd....atd....atd...atd...atd...atd...atd...atd...atd...atd...atd..atd... Nemůžu to tady všechno vypisovat, protože je toho fakt strašně moc :D a určitě bych pak na něco zapoměla...Zkrátka, tady jsou takové ty základy a tak o mých NEJLEPŠÍCH KAMARÁDECH.

Tohle poslal Dominik do společných chatu...Nechápu, na co tím sakra narážel Smějící sePřekvapenýSmějící seNevinnýVaše

LadySilvi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama