Dnešek

14. července 2015 v 19:52 | LadySilvi |  All
Včera jsme se rozhodli s bráchou, že pojedeme na nákupy do nedalekého města a tak všemožně zjistíme, kde je, co nového. Jako první jsme se ale sešli s mými kamarádkami, abych jim předala věci, které si u mě objednali, jakožto u AVON LADY :D (jo, musím se pochlubit, jsem AVON LADY a je to vážně TOP, takže kdybyste chtěli, tak jsem tu pro vás :D ). Celkem nás to zrdželo neskutečným způsobem, ale zase mělo to jednu pozitivní stránku a to takovou, že jedna z mých kamarádek mi přinesla dárek z Liberce a ona ví, že úplně miluju KOTVY, MAŠLE a RŮŽOVOU (těmto věcem budu věnovat další článek, takže si hlídejte můj blog :D ) atak mi přinesla tuhle roztomilou kotvu.

Za tu jsem ohromně ráda, protože, ačkoli kotvy úplně miluju, nemám s tím motivem vůbec nic! (více v dalším článku). Když jsme se po ohromně dlouhé době dostali do obchoďáku, kde jsem si v klidu prošla obchody s oblečením, botama a všelijakýma dalšíma různýma, nanicovatýma věcma, zjistila jsem, že jsem si vlastně nic nekoupila. Brácha ten se vrátil z jiných obchodů už s nákupem a já byla zatím s prázdnou, tak jsem to šla projít ještě jednou. Brácha, jako klasickej chlap začal být samozřejmě nervozní a tak stepoval před obchody, než jsem si uráčila něco konečně vybrat. Nicméně, nakonec jsem si koupila krásnou tílko-halenku z NY, která je samozřejmě růžová (ale jenom tak decentně, jenom tak starorůžová), červeno-růžové tričko z Nextu a poprvé v žiivotě jsem si také koupila podprsenku, kterou jsem si nezkoušela. Poprvé v životě. Jsem na takovéhle věci docela háklivá a tak raději všechno zkouším, ale vzhledem k tomu, že jsem viděla nervozně koukajícího bráchu, tak jsem ji popadla a letěla ke kase. Podprsenka je samozřejmě také starorůžová, vzhledem k tomu, že výše jmenovaná tílko-halenka je v té samé barvě a je průsvitná. Každopádně, nekoupila jsem si toho moc, ale jsem strááášně nadšená. Po namáhavém dopoledni jsme si rozhodli dát oběd. Zašli jsme do nejbližší Čínské restaurace a dali jsme si obalované kuřecí plátky v těstíčku s rýží a pikantní omáčkou. Řeknu vám, páni, to byla bašta.
Při obědě jsem si uvjedomila vlastně účel toho, proč jedu také do města. Jeden ze dvou mých nejlepších kamarádů bude mít 1.8.2015 narozeniny a já dárky raději řeším dopředu (kromě vánočních, které kupuji snad ještě 24.12., ach jo :D ) a tak jsem se rozhodla mu dát lapač snů a ne ledajaký. Nekoupila jsem ho. Řekla jsem si, že bych ho měla vyrobit, protože prvnímu ze dvou mých nejlepších kamarádů (Dominikovi) jsem dala v rámečku naši společnou fotku focenou v mých tanečních na první-slavnostní prodloužené (mimojiné, Ondra-druhý nejlepší kamarád, se mnou prochodil znovu i celé pokračovačky, ale jak tak koukám, tak o nich bych také měla napsat zvláštní článek, protože jsou to fakt střeva, ale já je mám ohromně ráda a pro všechny je to tak nepochopitelné. No výborně, takže se máte na co těšit, další článek je v pořadí. Bože, kdy to mám stihnout všechno -_- ... Uhmm, kde jsem to skončila?!), takže Dominikovi jsem dala tu společnou fotku v rámečku a napsala jsem nad ní "pravé přátelství vydrží navždy" (nebo něco podobnýho, je to trapný, ale nepamatuju si přesně ta slova -_- ) a okolo jsem nalepila třpytky. Takže Ondrovi dám taky něco, na čem jsem se podílela sama a i když mu bude 18, stejně mu dám ten LAPAČ SNŮ (a k tomu ještě něco, asi něco "plnoletého" k pití), podle mě je to skvělý nápad a já na takovéhle věci věřím :D Vzhledem k tomu, že má rád černou, modrou a bílou..tak jsem volila barvy balvnek v těchto barvách a vzhledem k tomu, že já miluju růžovou, tak jsem koupila i jednu růžovou, ať je tam kousek mne :D . No jo, ale samozřejmě, nekoupila jsem si pírka a na ty jsem si vzpomněla až chvilku před tím, než nám jel autobus, takže bych je neměla kde koupit. Tak jsme si dál s bráchou zevlili na zastávce.

Konečně přijel autobus a my nasedli, docela znaveni a vyčerpáni. Přijeli jsme domů a ještě jsem s mamkou a ségrou jela nakoupit něco k jídlu. Jooo, byl to docela unavující den, ale zároveň fajnovej, takže doufám, že se vám článek líbil a čekejte další na téma MOJE OBLÍBENÉ VĚCI (KOTVA, MAŠLIČKY, RŮŽOVÁ) a MOJI NEJLEPŠÍ KAMARÁDI.

Vaše

LadySilvi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama