Birthday surprise

31. července 2015 v 12:56 | LadySilvi |  All
Uuuh, ani nevím kde začít Smějící se .

Jak jsem se již zmiňovala, absolutně jsem netušila, co dát Ondrovi k zítřejším narozeninám a tak jsem napsala Dominikovi, co plánuje. Samozřejmě NIC-neměl jedinej nápad a chtěl to odfláknout flaškou něčeho plnoletého. Jak jinak Mlčící a tak jsme vymýšleli různé věci a napadla nás jedna společná a to, že Ondrovi upečeme dort. Takže jsme se rozhodli ze dne na den, všechno jsme museli nakoupit a bylo to. Dort byl vysloveně jako PRSA, dámská PRSA. Nakonec se rozhodlo, že to upečeme u nás doma.

Takže hned druhý den odpoledne přijel Dominik k nám a začali jsme péct, základní korpus-v pohodě, prsa-v pohodě (no dobře, prsa se trošku začala hroutit, ale to jsme vykoumali), ale ohromně jsme se zarazili na domácím fondánu-marcipánu-potahu. V receptu psali, že výbornej fondán se dělá z marsmallows bonbonů a tak jsme to zkusili. Marsmallowny začali bobtnat a v mikrovlnce se zvedaly, pak jsme to dali do mixéru, aby se vytvořila tvárná hmota. Jenomže, představte si karamel...hmota se nám nalepila na dno misky a ztuhla. Začalo okamžitý rychlý mytí, aby jsme to z tý misky dostali. Nakonec po 20ti minutách umývání a dávání do misky všelijakých různých přípravků, karamel pustil. Takže jsme byli v cajku. Začala panika, jak máme dodělat dort, když nemáme fondán? Tak Dominika napadlo, že se podívá na YT a najde nějaký recept. Jediný štěstí bylo, že jsme doma měli všechny ingredience, které se do toho dávají. Nakonec se tedy vše povedlo, až na ten fondán, který měl být v celku potažený na dortu..Jelikož se tak trhal, tak jsme ho tam lepili kousek po kousku. Vznikly z toho "ZOMBIE PRSA" Usmívající se. Byli jsme tak nadšeníí :D Prsa byly nakonec (řekla bych) větší dvojky :D . Vyšlo to i dobře, že dalšího dne přijel Ondra k Dominikovi domů (původně jel jenom hrát fotbálek, za tím účelem tam taky Ondra k Dominikovi jel. Dominik ho donutil, ať přijede o něco dřív, že potřebuje s něčím pomoct a nakonec teda taky přijel), já už tam byla taky (dort od nás k Dominikovi přivezla moje mamka) a ještě jsme nestačili nandat svíčky, Ondra přišel. K Dominikovi domů chodí už jak k sobě domů :D .

To nejlepší přišlo ale až potom Nevinný.

Ondra vešel do kuchyně, kde jsme napichovali ty svíčky do dortu a jak vůbec netušil, že se něco takovýho chystá, tak měl takovej WTF pohled, ale jakmile se aklimatizoval a zjistil o co jde, nasadil kukuč 3letýho netrpělivýho dítěteNevinný. Já jsem byla tak strašně ráda, že to tak vyšlo. Zapálili jsme svíčky a Ondra řekl, že je ještě nikdy nefoukal. Tím mě dostal fakt skoro do kolen, já to brala jako automatikuPřekvapený, že oslavenec si vždycky sfoukává svíčky na jeho dortu a on řekl tohle. Až pak mi docvakávalo, jak skvělej dárek od nás dostal. Až jak to řekl, tak jsem si to začala uvědomovat. Před tím než to sfouknul nasadil zase jinej kukuč a to kukuč MALÝHO ROZTOMILÝHO DĚCKA, KDYŽ VIDÍ VÁNOČNÍ STROMEČEK A POD NÍM DÁRKY A TĚŠÍ SE AŽ JE VŠECHNY ROZBALÍ. Tak přesně takovejhle pohled měl. Pak se dort ochutnával a Ondra měl ten nejvíc rumovej kousek (původně jsme mu s Dominikem chtěli udělat takovej dort, že už po jednom kousku bude K.O.), ale chutnalo mu to. Jáá mám takovou radost ještě teď Nevinný. Prostě jsme ho dostali a dostali jsme ho hodně, myslim si, že mám větší radost než on, protože to bylo fakt dokonalýLíbající.

Zkrátka z toho vznikl dárek nad všechny dárky, kterej takovýhle hodnoty nabral až, když ho viděl Ondra.

Takhle vypadal. Fotil to Dominik a já jsem momentálně byla líná tu fotku nějak upravit. Pardooon :D Prostě krásná "zombie prsa". Mám i video-vlog z toho, ale nejde mi sem vložit a když ho dám na YT, tak jedině bez zvuku, to víte, autorská práva :D Takže až to někdy předělám, tak to se nalinkuju :D

Vynechala jsem milion věcí, ale než bych to všechno napsala, tak by byl další den. To nejlepší jsem vám sem ale dalaNevinný.

Vaše

LadySilvi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama